זקוקה לעזרה ורעיונות

lilachh

New member
זקוקה לעזרה ורעיונות ../images/Emo140.gif

אני רוצה לעשות מחזיק ספרים (לא יודעת אם זו ההגדרה הנכונה...זה שמחזיק את הספרים על המדף שלא ייפלו....
) הבעיה היא שאין לי מושג מאיזה חומר לעשות אותו כדי שהוא יהיה מספיק יציב ואכן ייעשה את עבודתו ולא יתמוטט עם הספרים... חשבתי על עיסת נייר אבל הבעיה מה לשים בתוך החלל הפנימי על מנת שזה יהיה יציב וגם לא ייהרס מהכובד ברגע שאני אחזיק לרגע את המעמד.... דאס???לא נראה לי מספיק יציב..אולי אני טועה... חימר? אין לי איפה לשרוף... בקיצור HELP

psa

New member
אם זה עוזר ,מוכרים כאלה מעץ טבעי

ואפשר לצייר , להדביק וכל הטכניקות כפי שמכינים קופסאות. בהצלחה

lilachh

New member
הבעיה היא שרציתי משהו עם נפח -

משהו מפוסל...אבל טוב לשעת שמוכרים מעץ..גם את זה לא ידעתי...

אתי@

New member
את יכולה לקנות באופיס דיפו מחזיק

ספרים הכי פשוט שיש ממתכת, ו"לצפות" אותו בעיסת נייר. זה מה שהבנתי שעושים עם עיסת נייר בעבודות אחרות - מצפים בסיס כלשהו שצורתו דומה לצורה שאליה רוצים להגיע....

av_i_va

New member
רצועות עתון../images/Emo140.gif

נישמע אחלה רעיון את תמיד יכולה לעבוד על שארית של עץ, שניתן לקבל בכל נגריה. זה יהיה מספיק חזק על מנת להוות תמיכה ראויה. (יכולת להתחיל מחר - במפגש
)

lilachh

New member
כן כן...חשבתי על זה שיכולתי להתחיל

מחר
.....בכל מקרה - שלא תחשבי שאנחנו פה במרכז נשב בשקט מהלי לארגן איזה מפגש
... אז אם אני קונה או מכינה כזה מתקן מעץ או ממתכת ואני יכולה בקלות לפסל על הצד עם עיסה????איך אני מתחילה בכלל לבנות ???פשוט מצמידה את הבסיס שעליו תהיה העיסה למתקן עצמו ומתחילה לעבוד?

אפשר לעשות מעיסת נייר משהו עם נפח

ולמלא את זה עם חול ים ואבנים וחצץ. מה שאניח עשיתי זה אחרי כמה שכבות של עיסת נייר, השתמשתי בשכבה של גבס שנתנה לזה חוזק ועוד קצת משקל, ואחרכך מעל שוב כמה שכבות של עיסת נייר.

lilachh

New member
אבל בגלל הכובד ברגע שאני נגיד ארים

את המתקן לא הכל יתמוטט מלמטה? (בגלל הכובד..)

בגלל זה

משתמשים בשכבה או שתים של גבס במקום עיסת נייר. וסתם רעיון שעלה לי עכשיו, אפשר לעשות דמות מעיסת נייר ואז אחרי שהיא התיבשה קצת, לצקת לתוכה גבס (כמו לתבנית) ואז שוב לתת לזה להתיבש כמה ימים ולדאוג לא לגעת בזה יותר מידי ולדאוג לצקת את הגבס כשהוא לא הכי נוזלי כדי לא לעוות את הצורה מעיסת הנייר. ואז יש לך גם משקל וגם חוזק כי זה כולו מלא ולכן זה כאילו עשית את זה מגבס. או מראש לעשות משהו בגבס, אפילו סתם גוש גבס ולצפות אותו בעיסת נייר, כדי לתת לו צורה.

עוד רעיון שראיתי

שעשו מחומר דומה לחימר כבר דיברו עליו לא זכור לי השם בכל אופן עשו דמות של כמו דמטי ( זה עם הראש ביצה שנופל מהחומה ) אבל עם ידיים קדימה שהכף יד שטוחה , שמו את זה משני צדדים של דיסקים , אני לא יודעת עד כמה זה יחזיק ספרים , אבל הגודל קובע, זה רעיון מגניב כי גם אפשר לצבוע אותו ולקשט. את בכלל יכולה להכין כל דמות , חיה , או מה שעולה בדמיון אפילו איזה דוב ששוכב והרגליים שלו הם שעוצרות את הספרים מגניב לא ?

lilachh

New member
תודה - הרעיון באמת לעשות איזו דמות

חשבתי על עיסת נייר (הזדמנות טובה להתנסות עם ה"מפלצת" הזו....) הבעיה היא שאני לא יודעת איך זה ייה יציב וחזק....

לילך1

New member
ראיתי באחת החנויות מחזיק ספרים מעץ

שיושב עליו מלאך קטן...כלומר כל מה שאת צריכה לעשות זה לצבוע ולקשט ואז הוא כאילו מפוסל ...

Lורליי

New member
מחזיק

אושן הכינה אחד נחמד (כרגע היא מכייפת באיטליה) אבל שהיא תחזור.... חוץ מזה אני חושבת שאפשר להכין בסיס פשוט ויציב מעץ ועליו לפסל על כל דבר דאס, חימר, כל מה שנגיש לך כי העץ הוא זה שאמור לשאת את המשקל.אני מציעה לך לעשות סיבוב בחניות למתנות שמוכרות כאלה ולקבל רעיונות. אני חושבת שמה שמוכרים שם עשוי שיש ואז זה מחזיק אבל דם עץ + יחזיק לדעתי... תעדכני אותנו... גם אני רציתי להכין כזה אבל עד שאני זזה.... עכשיו כבר אין לי זמן...

lilachh

New member
תודה - נראה לי שאני באמת אפסל על

הצד של המחזיק...אין לי מושג עדיין איך.....אולי שבלולית תצילני ...

Lורליי

New member
אפשר לפסל בנפרד

ולהדביק עם הדבק האהוב עלי.... ניחשת? סתם גם דבק מגע הולך אני פשוט לא אוהבת לעבוד איתו כ"כ...

lilachh

New member
../images/Emo51.gif אני אגלה לך בסוד שעוד טרם

הצטיידתי בדבק הזה...
....וגם עוד לא התנסתי בפיסול עם עיסת נייר..ככה שנראה מה יהיה....

טלולה1

New member
הכי יציב ועומד בעומס לדעתי

זה מתקן מעץ ועליו מפיות.... ס ..ת א...ם לעשות יציקת גבס של דמות ולהדביק עם דבק פלסטי ולצבוע אגב יציקות גבס חשבתי לעשות מלאכים ולהדביק על כל הקיר אצל הילדים במרחקים שווים הבעיה שלפני שנה ציירתי להם ציורי קיר ענקיים וחבל לי למחוק אותם

למעלה