זקוקה להמלצה...

זקוקה להמלצה...

שלום לכולם, אני מחפשת ספרים טובים על מלחמת העולם השניה (בעיקר רומן) האם אתם יכולים להמליץ לי על ספרים כאלו? ויש לי עוד שאלה... פעם נתקלתי בספר, ולצערי אני לא זוכרת את שמו, שמספר על קבוצת נגנים יהודים ששרדו את השואה רק בזכות זה שניגנו לנאצים... אם מישהו יודע על מה אני מדברת, בבקשה שיכתוב לי את שם הספר!! תודה רבה ושבת שלום!

מיד עלו לי בראש

שלום לצרפת (שני כרכים) והאופניים הכחולים (ושני ספרי ההמשך).

ואוו..

איזו מהירות...
תודה רבה רבה לך!!

במיוחד בשבילך

ספרים טובים/רומנים על מלחמת העולם השניה - סוויטה צרפתית - אירן נמירובסקי - על תקופת הכיבוש הנאצי בצרפת. - פרש הברונזה /פאולינה סיימונס / רומן המתרחש בלנינגרד בתקופת הכיבוש הנאצי. הספר על קבוצת הנגנים היהודיים "תזמורת אדומה". נדמה לי שלא ניתן כבר להשגה בחנויות רגילות, אלא במשומשים בלבד.

תודה רבה...

את סוויטה צרפתית סיימתי השבוע, ופרש הברונזה זה הספר האהוב עליי.. אין לי מילים עליו. לדעתי הוא פשוט ספר מדהים, למרות שהוא עצוב מדיי... תודה רבה גם על הזיהוי של הספר! אנסה להשיג אותו... שוב תודה רבה

תזמורת על תנאי

הספר " תזמורת על תנאי " מאת פאניה פנלון מספר על תזמורת הנשים של אושוויץ . אם איני טועה " התזמורת האדומה " מספר על רשת הריגול הקומוניסטית בגרמניה הנאצית .

BloodyRose

New member
../images/Emo203.gif "עפיפונים", נחשב?

עפיפונים של רומן גארי, מתרחש בזמן מלחמת העולם השנייה, והיא משמשת כרקע לכל הסיפור.

ifat28

New member
גיבורים פשוטים- סקוט טורו

המנדולינה של קפטן קורלי- ברנייר

עוד ספר טוב

נסי את " מלחמה וזיכרון " והמשכו " רוחות מלחמה " ( או ההיפך , פתאום אני לא בטוחה ) . מאוד כבד אך מעניין ומסביר הרבה על המלחמה עצמה .

strad

New member
לסטפן צוויג...

יש סיפור בשם משחק המלכים שנוגע בשואה בצורה מעניינת מאוד!!!!

נצל"ש- שאלה לגבי עולם הדיסק

חייב לקרוא את הסדרה מתחילתה עד סופה כדי להבין מה קורה? או במילים אחרות, אני יכולה לקרוא איזה ספר מהאמצע מבלי להתחייב לסדרה כולה?

למעלה