זנוח - מחפש אלטרנטיבות לעליה

noamkfir

New member
זנוח - מחפש אלטרנטיבות לעליה

לעליה הגדולה בתחילת המסלול (זנוח - ברבהר - דרך הקיסר) אחרי ששבוע שעבר עליתי את כל העליה ברגל, אני מחפש וריאציה עם עליה יותר שפויה.

saararni

New member
תמשיך מזנוח על הכביש לכיוון דרום

ותעלה בערוץ למטע ואח"כ לברבהר או ישר לקיסר, לא עלייה קשה.

aFish

New member
עוד אלטרנטיבה

שים לב: אם אתה אוהב לטפס אבל רוצה לרכב ולא להלך בדרדרת של העליה מול זנוח זו העליה בשבילך. יותר ארוכה, רכיבה מאד (חוץ אולי מכמה קטעים קטנים שגם הם רכיבים בכושר טוב מאד - אין כמעט דרדרת וזה רק אתה והשיפוע) רצ"ב
המפה. שים לב לא להכנס לנחל דולב הבלתי רכיב לדעתי (מישהו יודע אם רכיב בירידה?). יש פניה שמאלה ברורה שנראית גם במפה והטיפוס הוא מסביב. בסוף מתחברים לשביל היורד מנ.ג 597 אליו מטפס השביל שמתחיל מול זנוח (ואותו הלכת). הסימון במפה שברשותי אינו 100% מתאים לשטח אבל בשטח השביל ברור. הקטע הירוק שסימנתי אינו ודאי מבחינת קיומו בשטח. מקסימום עושים עיקוף קטן על הכחול שסימנתי. לדעתי רוב הסיכויים שיש שביל שחותך ישירות לכיוון האדום הממשיך לבר גיורא ודרך הקיסר.

aFish

New member
אתה יודע מה?

העליה אפילו לא ארוכה יותר. מה שכן, זכור! זו לא עליה קלה. ובכל זאת....הרבה יותר הגיונית מהעליה מול זנוח

dod ido

New member
זה אני או העלייה ?

העלייה מול מושב זנוח בשיפוע 15%, 1.4 ק"מ ומלאת דרדרות. אני הצלחתי לרכב ממש אולי רבע ממנה, אולי. רציתי לשאול: מישהו/י מסוגל לצלוח עלייה זו ברכיבה ? הייתי יכול להיתלות בכך שביום הטיול שכחתי את הנעליים בבית ורכבתי עם סנדלי גומי (גם את הקיסר - סנדלי גומי וז"ק - מומלץ), אבל לא נראה לי שזאת הסיבה.

ofer37

New member
עליה מול זנוח

העליה מול זנוח בהחלט רכיבה. קצת אימון :)

dod ido

New member
כרגע זה נראה רחוק עד בלתי-אפשרי

אבל אני סומך על דבריכם - עלה נעלה

S h u g i

New member
עוד אלטרנטיבה

זה הקפצה ( הינואח ...) ככה אפשר לעשות כמה ראנים על הקיסר ולהתמקד בעיקר .

akivab

New member
מחסייה- העליה יפה יותר

העלייה דרך מחסיה עדיפה בעיניי יותר מזנוח בגלל יופיו של המסלול.

כך עוד וריאציה של רכסים אותה

סער פיספס. יש קטע עלייה קטלני אבל אפשר להתאושש בבר בהר ואח"כ לפנות למדרגות הקיסר דרך המסלול המתואר.

למעלה