זיכרון

כאב 8

Member
אני לא רוצה ללכת לטיול בכיתה ה נראה לי או ו
ההורים שאני מעירים אותי שלא הסכמתי ללכת הרבצו לי מכות ולא רק סטירה ממש איך שהוא הוציאו אותי לטיול
בטיול ישבתי ליד משהיה מכיתה המקבילה שאולי גם אף אחד לא רצה לשבת לידה
לא מכירה אותה
ואז מסתכלת במכנס הדק והוא היה דק
וכולו דם ולא לא מהמכות שקיבלתי
אלה ממחזור
ולא הייתי צריכה לקבל אותו זמן לא זוכרת
מה שקרה שהסתירו אותי והייתי צריכה להכניס פד באוטובןס .
אבל כבר כולם ידעו הכל התגלגל
הצחוק המבט למרות שלא ממש דיברו על זה איתי
ועוד הייתי ילדה דחויה מקודם סתם זיכרון
של הורים מטומטמים .
הם לא אשמים שאני הכי דפוקה שיש אני שונאת את עצמי ולא יודעת מה להגיד זה פשוט עצוב הזיכרון הזה .

כאב 8

Member
וזה סיפור אמיתי שלי פאקק
ואני שואלת למה קשה לי לאהוב את ההורים שלי זה למה

ג׳ונסון

Active member
מה שבטוח את אישה בוגרת היום ועצמאית הם לא יכולים להחליט עלייך זכותך לא לאהוב אותם אני ממש לא נעים לי לשמוע אותך ככה כול המילים הקשות האלה באמת זה לא מגיע לך אני מקווה שאת עצמאית ואת לא גרה איתם יותר

ג׳ונסון

Active member
אל תשנאי את עצמך תאהבי את עצמך אני גם שנאתי את עצמי לפני מספר שבועות זה לא שווה את זה יאוו באלי לחבק אותך פשוט ולשבת איתך לכוס תה ולהרגע אני אולי רק בן 17 אבל אני מבין צרות ואני גם עברתי צרות אני מוכן להקשיב לך אם תצטרכי אני מבקש ממך לאהוב את עצמך ולהגיד אני יפה אני חכמה אני מעולה בהכל אני הכי טובה שיש ואני יצליח בכול תחום

כאב 8

Member
אל תשנאי את עצמך תאהבי את עצמך אני גם שנאתי את עצמי לפני מספר שבועות זה לא שווה את זה יאוו באלי לחבק אותך פשוט ולשבת איתך לכוס תה ולהרגע אני אולי רק בן 17 אבל אני מבין צרות ואני גם עברתי צרות אני מוכן להקשיב לך אם תצטרכי אני מבקש ממך לאהוב את עצמך ולהגיד אני יפה אני חכמה אני מעולה בהכל אני הכי טובה שיש ואני יצליח בכול תחום
תודה אתה כל כל טובב
ורגיש לא יאומן בן 17
וכל כך רגש .

כאב 8

Member
אני הירגע מה שהיה היה זה רק זיכרון
אבל הזיכרון הזה זה הכאב שלי
אבל זה עבר .
אבל כל הזיכרונות הרעים האלה יום יום בנו אותי בצורה נוראית
אוףף.

ג׳ונסון

Active member
לא סתם בחרתי בטופאק כתמונת הפרופיל שלי תכף אני יעלה על זה משהו שקשור אליי ולחבר שלי

כאב 8

Member
פשוט זיכרון רע יעבור לי
אבל כמה זיכרנות רעים בנאדם יכול לשאת והדמעות זולגות להן

ג׳ונסון

Active member
תירגעי תירגעי תנשמי עמוק הכול בסדר אני פה אוקיי אני פה לעזור לך מה שתרצי

ג׳ונסון

Active member
יש זכרונות רעים גם לי יש היה לי סיפור משפיל במיוחד בערב יום השואה בכיתה ח שהייתי מאוהב באקסית של חבר והוא עבד עליי שהיא אוהבת אותי שלחתי לה הודעה והיא אמרה לי שהיא לא אוהבת אותי ההשפלה שעברתי ולהקריא ביום השואה על המחנות על היהודים שנשרפו העצים את התחושה פשוט רציתי לקחת אקדח ולהרוג אותו והאשמתי אותה תמיד אבל הוא היה אשם ההשפלה שעברתי בגללו הייתה קשה ותמיד הייתי הגלגל השלישי שלו אבל באמת היום הארור ההוא ב2017 ערב יום השואה היה נוראי

shemesh81

New member
אוף, נשמע זיכרון כואב ומשפיל (וזה אחד מיני רבים) הלוואי והיה דרך למחוק את כל הרע מהזיכרון.. תשתדלי לעסוק בדברים שישכיחו ממך את העבר (יודעת שלא קל) ותזכרי שאני כאן, יחד איתך, בשבילך ועבורך. מקווה שמעתה תמלאי את חייך רק בזכרונות טובים ונעימים.

נערך לאחרונה ב:
למעלה