זוכרים את ברק-ש``הוציאנו`` מלבנון?

זוכרים את ברק-ש``הוציאנו`` מלבנון?

אז אני שומע את אלון בן דוד הכתב המלומד מהערוץ הראשון מסביר לנו השוטים.. שתגובת צ.ה.ל לירי על הטנק בהר דב.....תהיה מאופקת, כי שר הבטחון לא שוכח היכן ממוקם היום החיזבאלה בסמוך לגבול..וגם את אלפי המטיילים באיזור. פשוט נזכרתי בברק,שבפאתוס ניחר הסביר לנו,שישראל תגיב בחומרה יתירה..המממ..יתירה עלאק אם יתקפו אותנו לאחר הנסיגה מלבנון נזכר,ומתבייש..איך איך.. ברחנו משם כשפנים וכמה,כמה נותרנו חסרי-אונים.. מרק.

resh0

New member
כשהכיסא קודם לאינטרסים הלאומים....

זהו תמצית פועלו של הסכיזופרן הסדרתי. דפי ההיסטוריה בהם כתובים מעשי ברק, העלו כבר עובש במרתף הכי נידך של ספרי הכשלונות של מדינת ישראל.

thetruth48

New member
ממש.....

שנה מחוץ ללבנון, תגיד לי אתה, כמה חיילים היו נהרגים במהלך השנה הזו בדרום לבנון. מה מפריע לך שנפגעה יכולת ההרתעה? שאריק יוריד תחנת כוח בבירות וההרתעה חוזרת

האמת,לקית בסניליות ? B-)

כבר שכחת,או שנשארת האוהד האחרון שלו ? מאז יש לנו שם הרוגים ושבויים.. ונצטרך במוקדם או במאוחר לחזור לשם כי פשוט לא תהיה ברירה.. עד כדי כך אתה שבוי ברשתו של הברק הבלתי מבריק הזה? זה האיש-שעשה את כל השטויות שבעולם,שאפשר ועד עתה אנחנו רק משלמים מחירים.. מרק

אריסטו

New member
הוא לא לקה בסניליות

הוא פשוט עושה טעות באי ספירת קורבנות האינתיפדה שהם בכמותם כ-4 שנים בלבנון. ההיסטוריה תוכיח את הקשר של רפיון הידים והכשלון בטיפול ב-2 הנושאים גם יחד. ככל שחולפים הימים מסתבר שהלוחם הנועז ברק גרם למדינת ישראל את הנזק הגדול בתולדותיה והיה ראש הממשלה הגרוע ביותר שהיה בארץ הזו.

thetruth48

New member
אליפות מתמטיקה?

הוא צודק. כמה נהרגו בלבנון בשנה האחרונה כמה קטיושות נפלו על הצפון תלך שנה אחורה ותראה שיש הבדל. כל מנהיגי הימין חושבים אותו דבר אתם פשוט חיים בשנאה של נגד אהוד ברק

אריסטו

New member
אני ממש לא שונא את ברק

ואל תנסה ליחס לי מהרהורי ליבך. דעתי עליו היא תוצאה כנה של הערכת כשלונו הנורא בהנהגת ישראל

למעלה