זוכרים אותי?

Heels

New member
זוכרים אותי?

היי
חזרתי כדי לעדכן. היה לי חבר חייל, לא סתם חייל, קצין. הייתי איתו ביחסים מעוותים לחלוטין משהו כמו איזה 8 חודש עד שתספתי את עצמי בידיים וקלטתי שאני עם בהמת עולם. מה לעשות, אהבה מעוורת וכשאת לא ממש משתפת את החברים שלך בכל הפרטים הם לא יכולים להגיד לך עד כמה את מטומטמת. אז אנחנו כבר לא ביחד ומצבי טוב יותר מאי פעם
אני לא תלויה בו יותר ולא חושבת עליו יותר, ומבחינתי, אני הרבה יותר מאושרת ממה שהייתי לפני זה. ת'כלס לא חשבתי לכתוב את זה, אבל ראיתי כאן הודעות של איזה בחורה חמודה אחת שקצת לא יודעת להרפות. אז חמודה, עם כל הלב, את לא יודעת כמה טוב זה יעשה לך. בהתחלה זה קצת קשה, אפילו קצת הרבה, אבל ברגע שאת מתנתקת את עצמך לגמריי לתקופה מסויימת ומשקיעה את כולך במשהו שאת ממש אוהבת (אני למשל שקעתי בפרוייקט ובטיפוח הצעירים אצלנו), את תקרעי מצחוק כל פעם שתחשבי על שטות כלשהי שעשית שקשורה אליו. אז בנות, למרות שאתן מאוד מטיפות לזה בפורום הספציפי הזה, חבר הוא לא הכל בחיים וכשתלמדו להיות עצמאיות יותר יהיה לכם קשר מדהים יותר
שבו אפפחד לא ירגיש חנוק
[אני יודעת שסימני פיסוק הם חבריי אבל לא היה לי עצבים וזה לא בא לי אוטומטית.. למרות שבסופו של דבר זה כן מפריע לי]

McBlack

New member
תמר, בשבילך...

(שיסב את תשומת ליבה, אני לא בטוחה עד כמה היא נוברת פה בפורום) לא מטיפות ולא בטיח (לא שיצא לי להיות עדה
) עד כמה שאני מאוהבת ומאושרת עם הבחור שלי, אני יודעת שלא אמות אם הוא ילך מסיבה זו או אחרת (אבל בהחלט יהיה לי ממש ממש עצוב)... זאת לא אובססיה, אחרי הכל... אם זאת הייתה הייתי מתחילה לדאוג. קודם כל אני מאושרת עם עצמי, אח"כ אני יכולה לגרום אושר גם לאחרים. קצת קשה לדמיין את זה אחרת. בכל מקרה, נחמד לראות אותך פה שוב
וכיף לשמוע שאת מאושרת
איך הצבא שלך?

Heels

New member
מצויין :)

בפרוייקט של גל"צ עכשיו ובנומבר טסה לפולין-גרמניה מהצבא (כמה כיף לנצל את המערכת
) וכמובן, בנושא האהבה, יוצאת עם הרס"פ
נחמד לראות אותך כאן :) ושהפורום עוד חי יפה מה שלומך? התגייסת לא?

McBlack

New member
לפני חודש ומשהו

ברביעי הטירונות
תישארי בסביבה, אני מעלה שירשור חדש...

אני ממש שמחה לשמוע את זה ../images/Emo13.gif

נראה שאת הרבה יותר מאושרת עכשיו. ולבחורה שכתבה כאן כדאי ללמוד ממך

cuzican

New member
היי...אני באמת מעריכה את זה

אני באמת מתחילה קצת יותר להאמין בעצמי אחרי זה. היום דיברנו ,אחרי שבוע שלא דיברנו,וחטפתי עוד כמה סטירות לפרצוף ממנו והמון דברים מעליבים כמו שהוא כועס עליי שבגללי לא דיברנו שבוע שלם וכמו זה שאנחנו מדברים יותר מ10 דקות וזה לא בסדר כי אז אני אתרגל לדבר איתו יותר מדי זמן. זבל כבר אמרנו,לא? החלטתי עם חברה שלי פשוט לצאת,לבלות,לעשות את כל מה שלא עשיתי כי וויתרתי בשבילו. ויהיה פסדר. אפילו מצאתי מישו חדש כפוטנציאל רק יש לו חברה,אז די ירד. אבל התחלתי כבר לראות עתיד בלעדיו. השפלתי ת'צמי בכל דרך אפשרית,זה עכשיו הוא עם עצמו. וחוסר החברים שלו...כי חוץ ממני,אין לו אף אחד. וגם אמר שכל השבוע לא דיבר עם אף אחד כי לא היה לו חשק לדבר. לגביה,ד"א,הוא כבר לא רוצה אותה. כמו שזה בא,כך זה הלך והיא גם ניתקה איתו קשר לחלוטין בגלל מה שעשה לי. כ"כ מגיע לו! שיישאר לבד!אותי הוא כבר איבד. מאיוש,דברי איתי במסנג'ר/בפלא :] ואני כן מבקרת פה לעיתים תכופות בפורום,פשוט סגרתי שבת ורק עכשיו חזרתי.

B o o o o M

New member
כל הכבוד שאת

מתחילה לאט לאט לקחת את עצמך בידיים! בהצלחה, ותזכרי גם ברגעים הקשים שהכל יעבור ואת תמצאי את המושלם בשבילך!

toxic babe

New member
אני שמחה שתפסת את עצמך בזמן

במקרה הזה את עושה את הדבר הנכון.

למעלה