זה שמשפחות החטופים מאשימים עדיין את ביבי שאין עסקה, מראה שהם איבדו את הדרך

רוב הזמן נח

Well-known member
מי שעומד למשפט ומנהל את המדינה בכפוף לאפשרות שילך לכלא לא יכול לקבל החלטות בשום נושא.
לפי החוק שתמכה בו גם מפלגת העבודה, קבעו שראש ממשלה עם כיתבי אישום ומשפט, יכול להמשיך כרגיל בתפקידו עד שמתקבל פסק דין.

1ספי11

Well-known member
לפי החוק שתמכה בו גם מפלגת העבודה, קבעו שראש ממשלה עם כיתבי אישום ומשפט, יכול להמשיך כרגיל בתפקידו עד שמתקבל פסק דין.
אני חושב שחשוב שתשמע את ראש הממשלה בקולו מתייחס לטענות שלך.

רוב הזמן נח

Well-known member
מעניין על סמך מה אתה טוען שאותן משפחות לא יודעות מה נכון ומה צריך?
למה אתה חושב שאתה יודע טוב מהן?
כי לי (ולעוד הרבה אנשים) אין מוערבות אישית ורגשית בעניין, אז אני יכול לחשוב בהיגיון על הנושא.
הם לא.
עובדה שביבי פועל נכון והם לא מרוצים ממנו.

1ספי11

Well-known member
כי לי (ולעוד הרבה אנשים) אין מוערבות אישית ורגשית בעניין, אז אני יכול לחשוב בהיגיון על הנושא.
הם לא.
עובדה שביבי פועל נכון והם לא מרוצים ממנו.
אתה מבלבל בין דעה לעובדה.
רצית להגיד שלדעתך נתניהו פועל נכון . בכל מקרה, לנתניהו יש אינטרס אישי בהמשך הלחימה.

רוב הזמן נח

Well-known member
אתה מבלבל בין דעה לעובדה.
רצית להגיד שלדעתך נתניהו פועל נכון . בכל מקרה, לנתניהו יש אינטרס אישי בהמשך הלחימה.
לכל אחד יש אינטרס אישי על משהו. גם להרבה ממשפחות החטופים יש אינטרס אישי לביצוע עסקה מופקרת בכל מחיר, על חשבון ביטחון המדינה. והם כועסים על ביבי שמסרב לעשות את זה.

1ספי11

Well-known member
לכל אחד יש אינטרס אישי על משהו. גם להרבה ממשפחות החטופים יש אינטרס אישי לביצוע עסקה מופקרת בכל מחיר, על חשבון ביטחון המדינה. והם כועסים על ביבי שמסרב לעשות את זה.
צודק. למשפחות החטופים יש אינטרס אישי. הם רוצים שבני משפחת יחזורו בחיים מהר ככל האפשר.
לנתניהו יש אינטרס אישי לדחות את סיום המלחמה כדי לשמור על משרתו.

רוב הזמן נח

Well-known member
צודק. למשפחות החטופים יש אינטרס אישי. הם רוצים שבני משפחת יחזורו בחיים מהר ככל האפשר.
לנתניהו יש אינטרס אישי לדחות את סיום המלחמה כדי לשמור על משרתו.
לנתניהו יש אינטרס לא להיכנע לעיסקת חטופים מופקרת שתפגע בבטחון המדינה ובאזרחים שלה.

1ספי11

Well-known member
כרגע הוא בולם לחצים. ואתם בעד להחליף אותו עם מישהו אחר שהיה עושה עסקה עם הטרור בכל מחיר ומפקיר את כל אזרחי המדינה.
הוא לא בולם דבר חוץ מאפשרות של הקדמת הבחירות .
הוא צריך להיות מוחלף כי ראש ממשלה שעומד למשפט לא יכול לנהל מדינה .

רוב הזמן נח

Well-known member
הוא לא בולם דבר חוץ מאפשרות של הקדמת הבחירות .
הוא צריך להיות מוחלף כי ראש ממשלה שעומד למשפט לא יכול לנהל מדינה .
אבל אפילו השמאל תמך בחוק שראש ממשלה עם אישומים ומשפט יוכל להמשיך בתפקיד עד לפסק הדין.
פעם לא היה חוק כזה.

1ספי11

Well-known member
אבל אפילו השמאל תמך בחוק שראש ממשלה עם אישומים ומשפט יוכל להמשיך בתפקיד עד לפסק הדין.
פעם לא היה חוק כזה.
ובכל זאת השמאל דרש מאולמרט להתפטר כשעמד משפט.
ואזכיר לך את דבריו של נתניהו בנושא הזה כשאמר שראש ממשלה תחת כיתבי אישום לא יכול לנהל מדינה.

1ספי11

Well-known member
רק אחרי שהיה פסק דין והוא נשלח לכלא היה אפשר לדעת שנתניהו צדק במקרה של אולמרט. אי אפשר לדעת לפני.

מלבד זה, אולמרט עף כי לא היתה לו תמיכה.
לא. הוא טען שראש ממשלה שעומד למשפט לא יכול לכהן כראש ממשלה כי האינטרס האישי מתנגש עם הציבורי.
אם אתה מתכוון לענות, תתרכז בטענה הזאת.

רוב הזמן נח

Well-known member
לא. הוא טען שראש ממשלה שעומד למשפט לא יכול לכהן כראש ממשלה כי האינטרס האישי מתנגש עם הציבורי.
אם אתה מתכוון לענות, תתרכז בטענה הזאת.
גם לפיד טען שאם יהיה ראש ממשלה לא יהיו כל כך הרבה תיקים בממשלה. וכשלא הצליח, אמר שנכשל עכשיו, ושיצליח בפעם הבאה :-D

גם מרב מיכאלי לא רצתה להיות אמא לילדים ובסוף היא כן.

גם ליברמן אמר שאם יהיה שר בטחון להנייה יהיו 48 שעות לחיות. ובסוף כל מה שעשה זה לחמם כיסא.

1ספי11

Well-known member
גם לפיד טען שאם יהיה ראש ממשלה לא יהיו כל כך הרבה תיקים בממשלה. וכשלא הצליח, אמר שנכשל עכשיו, ושיצליח בפעם הבאה :-D

גם מרב מיכאלי לא רצתה להיות אמא לילדים ובסוף היא כן.

גם ליברמן אמר שאם יהיה שר בטחון להנייה יהיו 48 שעות לחיות. ובסוף כל מה שעשה זה לחמם כיסא.
ביקשתי שתתייחס לטענה ואתה הבאת השוואות שכרגיל לא קשורות לדבר.

למעלה