זה לא מפליא שנציגים מהבית היהודי רוצים להרוס את בית המשפט

evglev1

Well-known member
מנהל
והכפפת בית המשפט למר"צ משרת את הדמוקרטיה?

ספי111

New member
אין על בכיינות פשיסטית.

אם מר"ץ היו שולטים בבית המשפט זה לא היה טוב לדמוקרטיה.
השופטים מחויבים לחוק ולא ליוסי שריד או לזהבה גלאון.
אפשר להגיד בודאות גדולה שב50 שנה האחרונות,פסק בית המשפט יותר פעמים לטובת הימין אחרת עד היום לא היו התנחלויות .

שופטי בגץ בכלל לא שופטים לפי החוק

הם שמו את עצמם מעל החוק ושופטים לגמרי לפי האג'אנדה של מרץ.
איך אני יודעת? כי כל פעם שמישהו מגיש עתירה לבגץ בנושאים בוערים - אני בבית כבר אומרת מה בגץ יפסוק. מראש. ותמיד אני צודקת.
ואיך אני יודעת? כי אני חושבת מה השמאל היה חושב.
אין קשר בכלל לחוק.
בגץ שם את עצמו מעל החוק ומחליט מתי החוק מתאים לו או לא.
כשמדברים על "שלטון החוק" לא מדברים על שלטון השופטים. מדברים על שלטון החוק שנחקק ברוב בכנסת בידי חברי כנסת שנסחרו בידי העם. זה החוק שניתן לדינויים כל פעם כשהרכב הכנסת משתנה.
בגץ וכל שופט אמור לשפוט לפי החוק הקיים. הוא ממש לא רשאי ואסור להניח לו להחליט על נורמות שבא לשופטים עליהם. בהתאם להשקפותיהם האישיות. זו דיקטטורה ולא דמוקרטיה.

ספי111

New member
ועל סמך מה אתה קובע שהם לא שופטים על פי החוק?

אם היו שופטים על פי האג'נדה של מר"ץ,לא היו התנחלויות .
עובדה שבית המשפט מכשיר כמעט כל שרץ לאומני שמתלבש בתחפושת ביטחונית.
יש כאן כאלה שעדיין לא מבינים שדמוקרטיה היא יותר משילטון הרוב אלא מחויבת לשמור על זכויות המיעוט וכל מיני זכויות אזרחיות שהן חלק בלתי נפרד ממשטר דמוקרטי.

בגץ לא אמור להכשיר שום דבר

הוא צריך להכריע לפי החוק הקיים. הוט ממש לט יכול לשפוט את הכנסת וחוקיה. הזוי לגמרי מה שקורה.
בגץ הכריח את המגחנה להרוס יישוב שלם ולגרש מגפחות שלמות רק בגלל שאולי 2 מטר מהיישוב יושב על אדמה פרטית ערבית (לא שיודעים איפה בעלל בעלי הקרקע. אבל מספיק שיש איזה מסמך שירדן העניקה את השטח לאיזו משפחה....). כאן לא היה אכפת לו מכבוד האדם וחרותן.
אם בגץ היה יכול הוא היה מורה מזמן על הרס יהודה ושומרון, חלוקת הארץ בהתאם לתכנית החלוקה והחזרת הפליטים....

למעלה