זה כל כך קשה

זה כל כך קשה

רציתי לכתוב על הדברים שאני חייב כאדם ובדרך כלל אני כותב חומר מקורי אך הבנתי שיש גדולים ממני שהעבירו את אותם רעיונות ולכן החלטתי לעשות מחווה לאחד מהזמרים כותבים שהכי השפיעו עלי ושמת ביום שישילפני עשרים שנה התרגום הוא תרגום מילולי אך ורק כדי להעביר את התחושות כל הדברים שג`ון לנון היה חייב לעשות גם אני באיזושהי דרך חייב ואני בטוח שרובנו חייבים תקראו ואני בטוח שתהנו או שתלפחות תחשבו קצת אהה והבנות יכולות לשנות את הגילוח להורדת שערות ואת האישה לגבר זה כל כך קשה /ג`ון לנון אתה חייב לחיות חייב לאהוב אתה חייב להיות משהו אתה חייב להתגלח וזה כל כך קשה לפעמים אני מרגיש שאני נופל מטה אתה חייב לאכול אתה חייב לשתות אתה חייב להרגיש משהו ו לפעמים אני מרגיש שאני מחליק מטה אבל כשטוב זה כל כך טוב וכשאני מחזיק אותך בזרועותיי לפעמים אני מרגיש שאני יורד מטה אתה חייב לרוץ אתה חייב להסתתר אתה חייב לרצות את האשה שלך וזה קשה באמת קשת לפעמים אני מרגיש שאני ממש למטה *תודה למורני שגרמה לי לחשוב על דברים אחרת

shanikoo

New member

הלנון הזה גאון,פשוט גאון.... אני לא אכביר במילים,אבל זה באמת היה יפה,כמו כל דבר שלו... יום טוב לך

המממממממ תרגמתי המיוחד שלניני עוד שיר של ג`ונלנון תקראו תחשבו ושלכולם יהיה יומכתום שיר הרישי קש ------------- כל מה שאתה צריך לעשות זה להגיד מילה קטנה אני יודע שזה אבסורד אבל זה נכון הקסם שבמנטרה/יביא לך את כל התשובות אז תבלע את זה זה כל מה שאתה צריך לעשות כל מה שאתה צריך נמצא כאן ומה שלא נמצא פה לא נמצא גם שם ועדיין משהו חסר בתוכנית האלוהית הזאת האם יכול להיות שאתה זקוק לאישה? ועדיין משהו לא נכון

למעלה