זהה את הדמות.

TeaBag

New member
זהה את הדמות.

ובכן, אני לא יודע אם המשחק הזה התקיים בפורום הזה בעבר, אבל יהיה נחמד לשחק אותו עכשיו, כשהפורום די גוסס. בכ''מ, המשחק פשוט מאוד. משתמש נותן תיאור של דמות, לא יותר מדי קל, לא יותר מדי קשה (תלוי במשתמש) ועל שאר המשתמשים לזהות את הדמות. הו כן, נעשה את זה משחק שעובר ממשתמש למשתמש, כלומר מי שמזהה הוא השואל הבא, וכן הלאה. אני אתחיל(עם קל): אני מעט נחשית, מעט ערמומית, וביטאתי את הערמומיות שלי כשביקשתי מורוניקה לבצע משימת בילוש חסרת כל מטרה. בנוסף, סובבתי לורוניקה חבר קרוב. כן, זה קל. עכשיו אתם רק צריכים לזהות. :)

revi 17

New member
אכן קל.....

ג'קי טוב אני בלונדינית ולא דומה לאימא שלי וגם התחלתי לצאת עם מישהו מבוגר אם זה קשה למישהו אני אוסיף

inbalinbal1

New member
.... ../images/Emo58.gif עונה 2 כללי

לילי???? אם כן אז אני אתן מישהו/י חדש/ה אני מכיר/ה את הקוסם מקרוב ממש מקרוב!!!

sparx

New member
../images/Emo28.gif../images/Emo54.gifשוב מדיסון? XD

וואי נדבקתי ממך בראש הכחול XD או שזה המשמרת לילה שלדית ב-י-ו-מ-ן שדפקה לי את הראש.

inbalinbal1

New member
אז הוציאו אותך מבית יהושע בסוף????

ואין לי ראש כחול יש לי ראש כחול כהה!!!! איזה כיף זה ביומן סיפרתי לי שהמשמרת הראשונה שלי ever הייתה ביומן 12 שעות לבד והכל בגלל $#%$% עד היום אני שונאת אותו על זה!!!! וכן זו מדיסון אולי תתחילי לתת אנשים בעצמך ???? ד"א חדשות טובות סוף סוף ידיד שלי סיים לראות את העונה השנייה ואני כבר לא בדום שתיקה עליה איזה כיף!!!!!!

sparx

New member
../images/Emo28.gif../images/Emo54.gifלא יודעת אם סיפרת לעצמך

לי לא סיפרת X3 ואת צינית לגבי הכיף ביומן נכון? O.O השתגעתי שם... ולא ידעתי כלום... ורציתי למות חח איזה אחד עושה לי בקשר שהוא צריך אות קריאה... ואני כזה... צועקת בתחנה לעצמי "מה לעזאזל זה אות קריאה?!!?@!?" ואז אורי הגיע ושאלתי אותו והוא מצא לי את הדפים האלה.. וכל מיני אנשים התקשרו אלי במקום ל100 להתלונן על הפרעות מנוחה וחשבתי שאני אמורה לקחת את השיחות האלה ולהעביר לעדי.. אז עשיתי את זה ואז אודליה באה ואמרה לי להגיד להם שיתקשרו ל100... והבנאדם הראשון שהתווכח איתי, אודליה לקחה את הטלפון והתחילה לצעוק עליו חח. חמודה. טוב בכל מקרה זה לא הכי קשור לפורום ^^" אה ומי זה #@%$^*@&?

inbalinbal1

New member
ברור שאני צוחקת לגבי הכיף

כיף והיומן זה שני קצוות שונים!!!! גם בלילה הראשון היה לי מקרה של קטינים נעדרים ולא ידעתי שאני אמורה להפנות ל-100 ולקחתי פרטים וכמובן לא מלאים ושכחתי לקחת פלא מהמודיע ו-%^$^&^ הבן ____ התעצבן עליי כאילו מה הוא ציפה (אני לא יכולה להגיד לך מי זה על גבי הפורום כי זה יכול להחשב הוצאת דיבה אבל אני אגיד לך כשניפגש) אההה צעירות מלמדות צעירות יותר חחחח אני הייתי מנתקת לאנשים בפרצוף ואומרת לאנשים שיש בעיות עם הקו ואמורים לתקן אותו למחרת או שהייתי מוציאה את הכבל או שרק עונה לשיחות מהמשטרה!!!

sparx

New member
../images/Emo28.gif../images/Emo54.gifטוב הנה אני גם אעשה-

אני עושה את המסיבות הכי מדוברות בסדרה!

inbalinbal1

New member
../images/Emo99.gifלוגן ../images/Emo99.gif

אני אמשיך כסף לא קונה הכל אבל הוא קונה נשים גו לייקרס

vmars fan

New member
הנה אחד משלי...

ישבתי הרבה מאחורי סורגים, כדי לשרת מטרה נעלה, קיבלתי תגמול גדול, שלא השתלם לבסוף, והבת שלי סבלה רבות. guess who?

קל-ורוניקה!

עכשיו תורי- אני נשואה במציאות לבעל שבגד בי. אני אמורה להיות מתה אבל אולי אני עוד אשוב..

inbalinbal1

New member
לין אקולס

גו......... לייקרס יכולתי לבחור בג'ק או בליאו אבל לבעלי יש מושבים טובים יותר!!!!

למעלה