זאבת, יש חיה כזו?

gaia20

New member
מה שמזכיר לי... עדין לא קבלתי תשובה

היכן כל הנרפאים? איך יתכן שחולה לופוס נרפא והעולם לא יודע על כך?? היכן חולי הסוכרת שנרפאו? האם החזרתם את תאי הלבלב שלהם למצב תקין? גאיה.

לנועה 15 שנות טיפול אינטנסיבי בלופו

לנוע 15- 20 שנות טיפול בחולת לופס עם מטב הרופאים והפרופסורים בארץ ובחו"ל אני חושב שזה מספיק לדעת מה זה לופוס החולה לא נפתרה מהלופס אלה מתגובת הקורטיזון שהטוב מהמומחים בארץ טיפל בה "זה מה שאני למדתי לתת לחולי הלופוס ואף קיבלתי תהודת היזדיינות בתחום מחלה זו" אלו היו דבריו של ממוחה עולמי בעל שם ותהודת היזדיינות בטיפול בחולי הלופוס לייד מיתתה ביום פתירתה לנוע לא המחלה גמרה את המטופלת אלה הרעלת גופה ע"י הקוסמים גרמה לקריסת כול העברים הפנמיים בגופה עד שליבה לא עמד בזה . חומר למחשבה חג שמח ובריאות טבעית

gaia20

New member
דליה ודוד- מדוע אתם מתחמקים משאלתי?

שאלתי- היכן כל הנרפאים? גאיה.

נועה בת

New member
גאיה

למה שיענו לך ??? הרי אין להם מושג מה קרה לחולים שנירפאו כי הם לא מגיעים אליהם יותר ... ולמה הם לא מגיעים יותר ???? כי הם קיבלו שכל שאולי כול עניין הקוסמים הינו עסק קצת לא מקצועי ...

מ ח כ ה

New member
לא מבינים כלום

עקבתי אחרי כל הדיאלוג שלכם עם דליה ודוד והמסקנות ברורות: 1. הם לא מבינים כלום ברפואה (הם רק מנסים למכור) 2. הם כנראה גם לא יודעים טוב עברית (יש להם המון שגיאות...) 3. הם לא עונים על השאלות שלכם

למעלה