זאבת, יש חיה כזו?

שאנל

New member
זאבת, יש חיה כזו?

בגיל 30 קיבלתי מתנה נפלאה – ילדתי את בני המקסים. ההריון היה קשה הן פיסית והן נפשית,שכן הקשר שלי אם מי שהיה בעלי אז היה במשבר. אחרי הלידה התגרשתי ונתקלתי בקשיים פיזיים בלטפל בבני. פתאום כאבו לי הידיים בכזו מידה,שלא יכולתי להרים אותו כשהוא בכה, או בכדי להניק אותו, פחדתי לקלח אותו מחשש שהוא יחליק לי . במחשבה ראשונה חשבתי שיש לי דלקת גידים מהעבודה במחשב והלכתי לאורטופד. האורטופד גיבס לי את הידיים למשך שלושה שבועות , (כול אחת בתורה), בכדי להקל על הלחץ בגידים. כשהטיפול לא עזר ותיארתי לו נוקשות בידיים הוא התחיל לחשוד שאולי יש בעיה אחרת ושלח אותי לבדיקות. משם עברתי לבדיקות נוספות אצל רופאת משפחה וראמוטולוגית – כולן מאשרות יש לי זאבת. ואני חשבתי לעצמי זאבת, יש חיה כזו? נכנסתי לאינטרנט והתחלתי לחפש חומר על המחלה ו"נפלתי" על כמה מחקרים מקצועיים שעשו על כמה חולים חריגים מאוד. מיותר לציין כמה פסימים היו המחקרים ואני ישר חשבתי, זהו אני הולכת למות ולא יהיה מי שיטפל בבן שלי. לקח לי לא מעט זמן והמון מאמרים נוספים, להבין ש"החיה" לא כ"כ נוראית. תהליך ההשלמה עם המחלה לא היה קל , בהתחלה סירבתי להיות "מכורה" לכדורים ו/או בדיקות דם, אבל היום אני אחרת. לוקחת כדורים, מבצעת בדיקות דם ומקשיבה לרופאה. היום אני חיה עם המחלה ולא את המחלה.

gaia20

New member
הכנסתי ל"מאמרים"....

ראי את סיפורך שם, אם יהיה לך משהו להוסיף\ לשנות\למחוק, אנא ידעי אותי. בקשר למה שכתבת- אני בטוחה שזה מאוד קשה לגדל ילד ולסבול מ"הפתעות" הלופוס. למזלי לא "זכיתי" להרגיש זאת ואני כמובן מקווה שלא ארגיש כל לעולם. אם לא אכפת לך, מאחר ואין לי נסיון בתחום זה, היתי רוצה לשאול אותך משהו אומרים שהלופוס בא ,בין השאר, כתוצאה טראומה\שינוי משמעותי. נראה לך שההריון היה טריגר ללופוס? או גירושיך הם אלה שהפעילו את ה"חיה"? גאיה.

שאנל

New member
גם וגם (כנראה)

מחקרים טוענים שלופוס יכול להיות פעיל יותר בזמן ההריון - אבל אז מדובר (לדעתי הלא מיקצועית) באישה שכבר חולה. הבנתי שהסיבות ללופוס לא ברורות ויכול להיות שהוא פורץ כשיש כשל חיסוני כול שהוא (טראומה כמו שאת קראת לזה). יכול להיות ששילוב של לחץ נפשי גבוהה (נישואים קשים) ו"חולשה" כתוצאה מהריון, יצרו קרקע פוריה לכשל חיסוני ולהתפרצות הלופוס. אבל שוב כול מה שכתבתי לא מיקצועי ורק הערכה.

נועה בת

New member
לופוס בהריון

לופוס בהריון תמיד פעיל ויש להשקיט אותו אם הטיפול נכון ומסיבי בסוף ההריון יש סיכוי לחזור לרמסיה .. אבל ישנם מיקרים רבים בהם הלופוס מתלקח קשות . הלופוס מתלקח אצל אישה חולה בזמן הריון - נכון , אבל אצל מי שעדיין לא התלקח , ולא ידוע על לופוס , הלופוס פורץ בהריון .. אין דרך לברוח מהתלקחות , למי שכבר מוגדר או שלא לופוס , בזמן ההריון האמת יוצאת ...

gaia20

New member
נועה- שאלות בקשר להריון.

כתבת "לופוס בהריון תמיד פעיל ויש להשקיט אותו אם הטיפול נכון ומסיבי בסוף ההריון יש סיכוי לחזור לרמסיה " האם לתרופות יש השפעות על העובר? האם התרופות הן אלה שגורמות להפלות חוזרות? ואם לא, אז מהו הגורם? "טיפול נכון ומסיבי"- הכוונה להגדיל את המינון? והאם לאחר הלידה יש "לגמול" את התינוק בהדרגתיות כמו שמורידים במינון לחולה רגיל? מצטערת על גל השאלות, מקווה שתוכלי לענות לי על כולן. תודה, גאיה.

נועה בת

New member
הריון ולופוס

גאיה הסירי דאגה מליבך התרופות לדיכויי המחלה לא עוברות לעובר. פקוויניל בטוח וחובה בעת ההריון. כמו כן מומלץ פרגניזון . פרניזון לא עובר דרך השיליה אך לשימוש ממושך יש תופעות .. דלקות ופטריות בנרתיק .. אוסטופורוזיס , נשירת שיער, והתנפחות כללית בגוף . כול התופעות מושפעות מהמינון . אני נאלצתי לקחת מינון גבוה מאוד כ 50 ליום !! , עם זאת כול התופעות חלפו לאחר ההריון. הורדה הדרגתית של הקורטיזון, וטיפול באוסטופורוזיס. מותר לקחת בזמן ההריון גם אוגמנטין וזה עוזר לדלקות ולפטרת. זה נשמע רע אבל-הכול עובר ... התרופות הן לא אלו שגורמות להפלות !! ההפלות במיקרים של לופוס נובעות מדחיה של הגוף את השק העוברי. כמו כן לרוב חולות הלופוס יש גם רינו, מה שמחייב טיפול גם בזמן ההריון, כייון שאי אספקת דם סדירה גורמת לשיליה להתבגר ולהבשיל, ואז התינוק פשוט לא מקבל אספקת חמצן וכו´. אין צורך לגמול את התינוק כייון שהתרופות לא עוברות בשיליה!!! כמו כן גאיה אם ממליצים לך על גלובולינים בזמן ההריון , אז לקחת ! זה מסייע מאוד למצב הכללי של הגוף. עוד דבר חשוב מאוד- לא כול הרופאים תמיי דעות לגבי שמירת הריון, מנסיון של הפלות חוזרות, שמירת הריון חובה בערך מהדקה הראשונה!! וכמובן מצב נפשי רגוע .. כמה שאפשר .. מצטרעת על אורך התשובה .... מנסה לעזור ...

gaia20

New member
תודה, נועה

אכן הסרת דאגה מליבי
.... לקחת 50 מ"ג ליום?? טוב, אני עברתי אותך... בשבוע שגילו לי את הלופוס לקחתי 80 מ"ג....!! בגלל שנתנו לי כמות כזאת גדולה, נאלצתי לקבל את זה דרך הוריד, עם כמות כזאת אני אצטרך לשבת ולבלוע כדורים כל היום!! תודה על התשובות ויום שבת רגוע ושקט. גאיה

נועה בת

New member
גאיייה בואי ונדייק

50 ליום פלוס 200 סולוקורטף לוריד ישרות כול שבוע פלוס גמהגלובולין 48 גרם לשבוע IV לוריד פלוס גלקסן 120 ליום שאני אמשיך .....???? אבלללללל הכול היה שווה - יש לי ילד !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

gaia20

New member
מה? כמה תרופות?!../images/Emo67.gif

אבל אני בהחלט מסכימה איתך שילד משלך שווה הכל!!! אה, רציתי לשאול עוד משהו- הנקת אותו? או שזה אסור? רק בריאות לך ולילד, גאיה.

gaia20

New member
הי כוכי, ברוכה הבאה!!!!

קודם כל- אני שמחה שאת כאן איתנו. דבר שני- קבלתי את האימייל שלך, אענה לך בהקדם האפשרי. אני מקווה שתשארי איתנו ותחלקי איתנו את הידע שלך במחלה. כמו כן, תמיד נשמח לשמוע על חידושים בארגון הלופוס. יום טוב, ושבת נעימה. גאיה

לשנאל את המחלה אנו יוצרים ולא לחיות

ואן אנו חייבים לחיות היתה הכדורים כיום מטפלים בסיפטומים בלבד ומחלשים את תופעות הלוואי של המחלה עד שגוף האדם לא יוכל להיתגבר ואז מה יש לרפואה ולכדורים לעשות למען החולים ? שום דבר לכן יש לחשוב על שיטות טיפול מונע וריפוי עצמי של המחלה בשיטת הבריאות הטבעית חוקי הטבע הם הפתרון לכול המחלות הכרוניות והסופניות כיום טבע והטכניון עובדים על פיתוח חדיש של דור הרפואה לשנות ה 2020 הגברת המערכות הפנמיות של גוף האדם כדי לחסל מחלות . חומר למחשבה לקבלת פרטים והסבר ניתן להיתקשר לטלונים בכרטיס האישי שבת שלום וחג פסח כשר ושמח

נועה בת

New member
תסלחו לי על הקטילה....

אבל זה נשמע כמו שרלטנולת .. או מדור פירסומי !!!! לרפואה יש ויש מה להציע לחולי לופוס פשוט צריך להיות מטופל אצל הרופא הנכון ובמקום הנכון .... אז אנא מימכם - זה לא מדור פירסומת ומה שאתה מוכרים !!!!! אתם אולי לא חולי לופוס ולא מבינים את העניין לעומק, אבל אני בסרט הזה כבר הרבה שנים , ובזכות הרפואה הקונבנציונלית ומה שיש לה להציע אני פה עם ילד ובמצב טוב מאוד טפו טפו ...

gaia20

New member
בקשר לרפואה אלטרנטיבית...

אני בהחלט מסכימה עם נועה, לרפואה הקונבנציונלית יש המון מה להציע לחולי לופוס ולרוב השפעת הטיפולים היא מהירה הרבה יותר מטיפול שיאצ´ו, למשל. אבל לטווח הארוך, לפעמים אפילו ארוך מאוד, טיפול שיאצ´ו יכול לעשות נפלאות... טווח ההשפעה בין טיפול כימי(תרופות) ובין טיפול טבעי, הוא גדול מאוד ועל כן תמיד היתי ממליצה להתחיל עם טיפול מידי של תרופות וברגע שהמצב משתפר- אפשר לנסות טיפול אלטרנטיבי- לא תמיד זה עובד, אצלי זה עבד בצורה חלקית. אבל, בכל דרך שתבחרו, אני מאחלת בריאות והצלחה!! גאיה

לנועה השרלטנות ברפואה הקונבנציונלית

הרופאים יודעים בצורה ברורה ביותר שללופס אין להם שום תשובה ונותנים למטופלים קורטיזונים עד שמקצרים להם את החיים אנו כותבים זואת מתוך נסיון במטופלים חבל שאן אנו יכולים לספר על הרופאים המומחים ביותר בארץ ועל עבודתם בחולי הלופוס ועל ..... בכול זואת חג שמח לך ובריאות טבעית ואריכות חיים באושר

נועה בת

New member
דוד ודליה הקוסמים...

את הלופוס אף אחד לא יכול להעלים , זה בגנים וככה נולדים, ורק אחרי שנמות זה ימות איתנו . ואתם סתם משמיצים - קורטיזטנים לא מקצרים חיי אדם, אלא עוזרים לבעייתים לסחוב אותם.. ומצילים אותם. את הרופאים הגדולים ללופוס בארץ אני מכירה אישית. אצל כולם עברתי . וכולם מכירים את הסיפור שלי עך בוריו. ותאמינו לי שהמטרה בלופוס היא לא להעלים אותו ולרפא אותו אי אפשר !!! זה גנים!!! אפשר להפוך עניים כחולות לירוקות ככה סתם ?? לא!!! זה גנים !!!! אז תפסיקו להשמיץ את הרפואה הקונבנציונלית בכול בזדמנות ולנטוע באנשים במצב שכזה תיקוות שווא !!!! ולכול הלופוסים של המדור - אל יאוש !! יש עזרה גדולה בקונבניולי-צריך רק להכיר את הרופא הנכון!!!!! ומי שצריך עזרה בזה אני לרשותו !!!

gaia20

New member
נועה- זה ויכוח בלי סוף...../images/Emo9.gif

הרי אי אפשר לשנות את דעתם, נכון? מבחינתם השיטה שלהם מרפאה ממחלות כרוניות, אבל כוכי כתבה לפני כמה זמן שכנראה הם לא מבדילים בין רמיסיה לריפוי מלא. וכאן טמונה הבעיה... אני רק רוצה להגיד לכל מי שבוחר ללכת בדרך האלטרנטיבית\טבעית, רק שיזהר... השיטה יכולה להיות נפלאה (לא לריפוי!!!) אצל האדם הנכון והיא יכולה להיות מסחטת כסף אצל האדם הלא נכון... וכמובן- תמיד, תמיד, תמיד להיות בקשר עם הרופא בקשר לחומרים שאתם מכניסים לגוף שלכם!! שיהיה לכולנו חג שמח, עם הרגשה טובה. שלכם, גאיה.

הקוסמים אלו שמרעילים את גופך

לנועה הלופוס היא מחלה כרונית שאת בנית אותה ו/או עוד בבתן אימך היא בנתה אותה בשבילך ע"י שימוש בתרופות נסיוניות של הקוסמים כול המחלות הכרוניות הקשות מוגדרות ע"י הקוסמים שיצרו אותם בגופנו כמחלות גינטיות כי אין להם הסבר אחר שום בעל חיים כולל האדם לא נשכח בתוכנית הגדולה של הבריאה בגופך כול המנגנונים היעילים והטובים ביותר על פי חוקי הטבע בבריאתך לגילוי מחלת הלופוס ולחיסולה ואני חוזר ולחיסולה לצערנו הרב הקוסמים שלמדו מיזה כ 200 שנה שמחלות ניתן לחסל ע"י רעלים והחדרת רעלים לגופנו יצרו מחלות כרוניות ויצרו אוד מחלות שה´ ירחם על זה כתבו כשמתערבים בסדרי הטבע אי אפשר לדעת לאן יגיעו התוצאות לנועה ולכול חברי הפורם הלופוס מחלה שניתן לחסלה ולמנוע את היתפשטותה ולמזר את הנזקים שהיא גורמת בכול חלקי גופנו והדרך היחידה להגיעה למצב זה הוא לעבוד על פי חוקי הטבע הפשוטים ביותר לנוע ולכול חברי הפורם מכתב זה אלייך וכול מה שניכתב ע"י דליה ודוד הבריאות הטבעית הוא אינפורמטיבי בלבד ואין לראות בו כול הנחייה רפואית חג פסח כשר ושמח לכול חברי הפורם ולכול בית ישראל

נועה בת

New member
דוד ודליה

הגעתי למסקנה נימרצת וברורה : אתם לא מבינים כלום כלום כלום בנוגע ללופוס וביכלל גם לא בביולוגיה פשוטה בגוף האדם ... כול מילה שאתם מוסיפים רק מחזקת את הרושם העמוק והשרלטני שהשארתם אצלי אני מציעה שתלמדו קצת את הנושא, יש ספרים טובים, רופאים אמיתים מעולים שיוכלו להבהיר לכם מה זה ביכלל לופוס.... ואחכ אשמח להתווכח איתכם בנוגע לתרופות שאתם טוענים שאמא שלי בלעה בהריון .. מעיין איך אתם יודעים ..?? כי אמא שלי לא בלעה כלום ..!!!! אבל אתם הקוסמים כניראה יודעים הכול .... עכשיו יש חופש ארוך .. תוכלו ללמוד קצת ואז להבין אולי שלופוס לא מגיע מתרופות שאישה הרה לוקחת... !!!!! ולופוס לא מגיע כי אומרים לו בוא והוא בא ... וחוץ מיזה - ניתן לחסל לופוס ??? אתם יודעים לבנות לי גנטיקה חדשה ?? אני אשמח !! אפשר עוד 5 סמ בגובה ??? ואולי עניים כחולות ??? שייהיה לכם רק טוב בחיים שלכם וקצת מצפון עם מה שאתם מקשקשים לאחרים ... זה לא הוגן לנצל חלש ...

למעלה