...וכמובן שרציתי לומר ש...

סמדידי

New member
...וכמובן שרציתי לומר ש...

שמחתי מאוד להכיר את סמיילי ואת אלי של נופר ובר ולפגוש שוב את תיקי וזיו, איש הבדיחות, הלנה וסמדר וכמובן ששמחתי מאוד לראות את כל הילדים המקסימים. שבת שלום
סמדר

גם אני מצטרפת לשאלה,מה שלום דניאל!?

מאוד שמחנו להכיר את הפנים מאחורי , הבן שלי מאוד התרשם מבנך ואמר שהוא מקסים ונחמד. בהמשך למה שעלה במפגש לגבי הלימודים,לפני מספר חודשים במהלך שנת הלימודים היתה לנו תקופה לא קלה וכתבתי כאן בפורום, קיבלתי תשובה מ"שחר24" אם אני לא טועה בשם בחורה בוגרת,טוטורניקית שפשוט העלתה דמעות ויותר מכך.....במשך ימים. מאז הבנתי שביה"ס הוא לא הפלטפורמה שלהם לחיים,הם מיוחדים וכל מה שהם צריכים שיקבלו אותם,יאמינו בהם ויאהבו אותם הם כבר ידעו לבחור לעצמם את הדרך..ההשגים של הבחורה הם מדהימים לא רק ביחס לנקודת ההתחלה שלה אלא לגבי כל אדם. דווקא הקושי של אמא לאורך השנים יצר אצלה המון לחץ וזה בדיוק מה שהם לא צריכים ואנחנו יודעים שהרדאר הרגשי שלהם עובד בפול טיים ג'וב ולכן הכי חשוב לעבוד על עצמנו ,לזרום ,לטפל איפה שצריך ולא יותר פשוט להנות מהחיים.

ברור שההישגים שלהם בביה"ס לא מלמדים על

מה שבאמת נמצא אצלם בראש. (ואם "נופלים" על מורה שמצליח "להגיע" אליהם ,הכל יכול להיראות באור אחר) . כל מה שצריך (ולא בהכרח נמצא בהישג יד , אפילו לנו , ההורים) זה המון המון סבלנות , חשיבה אחרת וראש פתוח. וכמובן כושר שכנוע , כדי לגרום למערכת לזרום איתנו ולא נגדינו......

סמדידי

New member
תודה אלי של...וגם איתך מאחורי...

דניאל מרגיש טוב יותר וכאב הבטן עבר רק ביום למחרת בערב. איתך מאחורי...תודה על המחמאה, גם רועי מאוד מאוד מצא חן בעינינו. שלכן אני

למעלה