ווקמן מזו#%# :)))

Zipadidoda

New member
ווקמן מזו#%# :)))

שלום חבריה בעקבות ווקמן מעצבן מאוד... מאוד?!? מאוד!!!!!!! שיש לי :) עוד כמה דברים יש לי שאלה בקשר ל"ריפוי" מכשירים יענו לתקן אותם או לגרום להם לפעול לפקר זמן בעזרת אנרגיות או משהו כזה שאמח לקבל על זה מידע תודה :) *זיפי שאין לו עצבים לווקמן יותר ומנסה לברוח מהמציאות :) כן זה דיי נחמד לעשות ככה אם ככובית בסוף

nepthys

New member
לפי דעתי,

"ריפוי" אנשים הוא פשוט חישול הנפש שלהם, ובכך גם את גופם. זה נובע מכמה סיבות: 1. העובדה שאני מאמינה שמאגיה היא רוחנית בלבד ולא תשפיע על העולם הגשמי (אולי רק תיצור אשליות). 2. העובדה שאני מאמינה שמצב הנפש משפיע על מצב הגוף. אם אתה אדם עצבני, תחלה יותר במחלות לב. אם אתה אדם פסיבי, אתה אולי רגיש יותר לחיידקים. אם אתה אדם בעל מוטיבציה, יהיה לך קשה להיות מושפע ממחלה. קשה לי לעמוד על המקור של הקשר הזה, אך לדעתי הוא קיים. ולכן, חישול הנפש הוא חישול הגוף. למכשירים אין נפש, ולכן הריפוי שלהם בלתי אפשרי. אם תמלמל לחש, לא יעזור לך הרבה, שום דבר פיזי לא יקרה, שום חוט קרוע לא יסתדר, שום כפתור לא יתוקן. זה באמת רעיון לכל אלו המאמינים בריפוי - כלומר, שינוי הגוף - אצל בני אדם. כי אם הם מאמינים בריפוי שכזה, הם צריכים גם להאמין בריפוי מכשירים. ואז, זה באמת נראה קצת יותר בלתי אפשרי. אז תקנה מינידיסק!

Justin Angel

New member
אני אשאר

בלי תגובה לרעיון הזה מפאת האורך של התשובה שלי. בכל מקרה , נפט´יס , זה כבר הפך להיות דחוף ביותר שתצרי איתי קשר בהקדם האפשרי דרך איק או דרך פון. מספר הפון שלי: 03-9668041 תשתדלי להתקשר נגיד בין שתיים לארבע.

Zipadidoda

New member
אמממ

נפטיס רשמת שלמאגיה אין השפעה על המימד בגשמי מה? רק אשליות? טוב לא משנה גסטין אשמח לשמוע את התשובה שלך

למרות שני מסכימה אם נפטיס

לחלוטין נזכרתי במשהו וחשבתי לרגע לראות את זה כפיזיקה טהורה: טוב ...סיפור נחמד של המורה שלי ל...פיזיקה...אישתו היא הילרית, והוא אמר שהוא לא האמין בזה עד שיום אחד חברים שלה מהעבודה סיפרו שבזמן הפססקת חשמל כשהטכנאים התעסקו בלנסות לתקן דברים היא נשענה על מכונת צילום <מקולקלת?> שאפילו לא היית מחוברת לחשמל והיא היתחילה פתאום לשכפל דפים... אז אולי אפשר לתקן אבל רק אם משהו מסויים כמו חשמל בגוף <הילרים למיניהם>וגם לא כל דבר

nepthys

New member
שטויות,

לא נראה לי שזה מי יודע מה רוחני, הקטע עם המכונת צילום. אולי זה קרה בדיוק בשניה שסידרו את זה או משהו. אשליה - כישוף יופי, למשל. זה לא הופך אותך פיזית לאיך שאתה רוצה להיראות, זה פשוט יוצר אשליה ומי שמביט עלייך מקבל את הרושם שאתה רוצה שהוא יקבל. כמו שאפשר לעשות אשליה עם איפור או זויות צילום, ככה גם בעזרת מאגיה. זה גם נובע מהעובדה שלדעתי בני אדם נראים כפי שהם רוצים, או חושבים שהם צריכים, להיראות. כל מכוערת יכולה להיות יפיפיה עם קצת ביטחון עצמי, היופי עצמו הוא אשליה. אין לכם מושג מה הגישה, השפת גוף וגם ההרגשה הכללית של האדם יכולה לעשות לו.

לא אמרתי שזה רוחני,

פיזי לחלוטין חשמל בידיים . ולא תקנו את זה...זה נפסק אחרי שהיא עזבה אותה.

nepthys

New member
תשלח לי אימייל.

תאמין לי, אני מנסה, זה לא שאני נהנית לא להיות מחוברת.

shabaz

New member
אה הא....

מישהו יודע מZה אלקטרוקנזיס? למה לפי מה שזה נשמע זה נראה לי שליטה בחשמל. שליטה בחשמל= שליטה במכשירי חשמל= הפעלת ווקמן מ#^#$^. תקנו אותי אם אני טועה.... שבז

Justin Angel

New member
טוב די כבר

אתה יכול לקחת כל דבר ולהוסיף לו סיומת של קינמטיקה , אבל זה לא אומר שזה באמת קיים, דוגמאות: שולחנקנזיס שעוניזיס דפוקניזיס מתכתניזיס למרות שכל אלה נשמעות כמו מילים הגיוניות הם לא אומרות כלום. אין כזה דבר גם שנקרא: פיירוקנזיס או קיירוקנזיס או אקווהקנזיס כל אלה הם המצאות של ילדים בני 13 שיש להם יותר מדי זמן פנוי על הידיים והחליטו לשחק ב"בואו נמציא מושג".

shabaz

New member
מוזר...

לא זכור לי שהזכרתי פה אקווהקנזיס... איך ידעת שיש את זה? ולמה שלא יהיו לזה שמות מקצועיים במקום להגיד שליטה באש,מים,שולחן,דפוק... שבז

למעלה