וונדהויז'ן! שרשור חדש🧙‍♂️🧛‍♂️🧞‍♀️

LeR@nch

Well-known member
אז התיאוריות צדקו - It’s been Agatha all along!!

פרק מדהים, כמו כל אלה שקדמו לו, עם יותר גילויים ויותר חשיפות כשויז׳ן מודע לכל מה שקורה, מעיר את דארסי די במהירות, מוניקה חוזרת לעיירה והופכת על הדרך לגיבורת על ואגת׳ה נחשפת במלוא הדרה! והפעם גם סצנה אחרי הקרדיטים!!!! מזל שלא עצרתי את הפרק. הלב שלי לא יעמוד בהמתנה לשני הפרקים האחרונים, אני פשוט צרחתי מול המסך כשהפרק נגמר!!!

נערך לאחרונה ב:

אוסווין

Active member
הפתיח של אגת'ה!!!!!!! מדהים!!!!! נפלא!!!!!! מצחיק!!!!!!!! איזה כיף פה ואי. AND I KILLED SPARKY TOO! אני אצפה בזה שוב ושוב ושוב ככ הרבה פעמים. נפלא שראו אותה בכיסא הבמאית בסוף. ושהקסם שלה סגול אני אוהב סגול. ולזאתי גם יש כוחות עכשיו.
@LeR@nch מזל שראיתי שכתבת שיש סצנה אחרי הכתוביות. מה הוא אמר לה שם כבר שכחתי

נערך לאחרונה ב:

Lhuna3

Well-known member
לצערי נחשפתי לפני הפרק לספוילר שזה יהיה בסגנון של משפחה מודרנית, אבל עדיין זה היה טוב, במיוחד אהבתי את ויז'ן בתפקיד, הוא הרג אותי הפרק בכלל, גם בסצינה שהוא ודארסי בורחים והוא צועק תירוצים להוא מה"קרקס" שרודף אחריהם :-D
והפתיח היה כמו של המשרד |מאוהב|
וכן כולם צדקו לגבי אגת'ה (אני מתלבטת אם אני צריכה להשכיל את עצמי בידע מהקומיקס על הדמות הזאת או לעזוב ולראות מה שיתנו לי וזהו, אין לי כוח ליותר מידי עכשיו, אבל מן הסתם זה לא מרגש אותי כי אני לא מכירה את הדמות.)
וסופסוף היתה הצדקה ל-PLEASE STAND BY המעצבן הזה.

didalf

Well-known member
וונדהויז'ן פרק 7

דיייי כבר עם זה שהפרקים מסתיימים אבל!!!!!!!!!! פליז סטנד ביי זה השטן נשבעת!!!

היום היה לנו סיטקום מוקמנטרי בסגנון משפחה מודרנית/המשרד איזה יופי. ממש אהבתי את הקטעים שהם מדברים למצלמה. קצת בא לי יותר מעלילות הסיטקומים אבל, במיוחד כשהם התקדמו לתקופות שאני מכירה.
גם מעניין שהפתיח היה רובו רק וונדה ורק בסוף הזכירו גם את השם של ויז'ן.

ויז'ן מוצא את דרסי בקרקס איזה חמודים. מעניין שברגע שהוא העיר אותה היא לא הייתה מבוהלת כמו האחרים. טוב כנראה כי היא האמיתית ידעה בדיוק מה קורה. דרסי עושה לו תקציר של הסרטים הקודמים אולי נביא אותה שתעזור גם למילי. כל הנסיעה שלהם עם זה שוונדה התעקשה לעצור אותם בכוונה בכל מיני דרכים אני כזה "אבל אתה יכול לעוף לעזאזלללללללללללל!!" טוב שבסוף הוא נזכר. אבל היה צריך לקחת איתו את דרסי לא יפה. אבל זה היה חמוד כשהוא דיבר למצלמה והבין תוך כדי כמה סבל וונדה עברה ואז כזה "מה לעזאזל אני עושה אני צריך להגיע לאשתי"|לב| ואז נזכר שהוא יכול לעוף.

היה קטע מוזר בהתחלה שהיו כתוביות אבל לא שמעתי אף קול8-* כאילו וונדה והתאום הטלפטי שמעו קולות וכתבו את זה אבל לא שמעתי כלום8-*

וונדה נראה מאבדת שליטה כשהבית משתנה כל הזמן.
כל הקטע הזה "איימ פיין" הזכיר לי קצת את רוס וגם קצת רציתי לחבק אותה כי היא כ"כ לא בסדר, מסכנה;-(

הייוורד עדיין דיק|שפם|

מוניקה לא מצליחה להכנס עם הרכב חלל הזה שהופך לפיק אפ טארק. אבל היא מחליטה להכנס בכל זאת ומצליחה בלי לאבד את הזהות שלה או להשתנות בהתאם לתקופה8-* היא שומעת כל מיני קולות בכניסה שלה שחלקם זיהיתי מקפטן מארוול אבל חלק נשמעו מתקופות מאוחרות יותר. וגם העיניים שלה זוהרות בכחול. נראה שהיא קיבלה כוחות על מההקס!! היא מנסה לגרום לוונדה להבין שהיא רוצה בטובה אבל ללא הצלחה:-(

אגנס מסתבר היא מכשפה בשם אגתה הרקנס ומשכה בחוטים מאחורה כל הזמן:-0 הייתי יותר מופתעת אם הייתי מצליחה להגביל את הקריאה שלי לכאן בלבד ולא נתקלת בתיאוריה הזאת כבר באינסטגרם, בפייסבוק ובעין הדג:-( בכל מקרה מה היא עשתה לתאומים אבל?:-0
ואני שמחה שחשפו את זה עכשיו כי יש עוד 2 פרקים שאין לי מושג לגביהם!!!!!!
וגם היה מגניב השיר שלה ואיך שהיא שיחקה מאחורה כל הזמן.

והפעם גם סצנה אחרי הקרדיטים!!!! מזל שלא עצרתי את הפרק.
אומייגאד טוב שאמרת!!!! הולכת לבדוק. אומייגאד:-0

במיוחד אהבתי את ויז'ן בתפקיד, הוא הרג אותי הפרק בכלל, גם בסצינה שהוא ודארסי בורחים והוא צועק תירוצים להוא מה"קרקס" שרודף אחריהם :-D
חחח כןן!! הוא היה ממש מצחיק בדיבור שלו למצלמה ואיך שהם ברחו מהקרקס.

וכן כולם צדקו לגבי אגת'ה (אני מתלבטת אם אני צריכה להשכיל את עצמי בידע מהקומיקס על הדמות הזאת או לעזוב ולראות מה שיתנו לי וזהו, אין לי כוח ליותר מידי עכשיו, אבל מן הסתם זה לא מרגש אותי כי אני לא מכירה את הדמות.)
אני דווקא מעדיפה שלא. מבאס אותי שבכלל ידעתי שיש דמות כזאת. לא רוצה לדעת מה קורה בקומיקס.

הפתיח של אגת'ה!!!!!!! מדהים!!!!! נפלא!!!!!! מצחיק!!!!!!!! איזה כיף פה ואי. AND I KILLED SPARKY TOO!
חחחחח כן!

Lhuna3

Well-known member
היה קטע מוזר בהתחלה שהיו כתוביות אבל לא שמעתי אף קול8-* כאילו וונדה והתאום הטלפטי שמעו קולות וכתבו את זה אבל לא שמעתי כלום8-*
כן, אני גם בהתחלה לא הבנתי והגברתי את הווליום עד הסוף כי חשבתי שאולי זה משהו ששומעים חלש ברקע, אבל אח"כ הבנתי שזה מהפרק עצמו ולא מהכתוביות החיצוניות. (ועדיין זה מוזר.)
כל הקטע הזה "איימ פיין" הזכיר לי קצת את רוס
:-D לא חשבתי על זה, איזה קטע גדול מחברים. אבל בשבילי היא היתה חיקוי מושלם של קלייר דאנפי כל הפרק.
הייתי יותר מופתעת אם הייתי מצליחה להגביל את הקריאה שלי לכאן בלבד ולא נתקלת בתיאוריה הזאת כבר באינסטגרם, בפייסבוק ובעין הדג
אני גם נתקלתי בפייסבוק :-( אבל די, לקראת שני הפרקים האחרונים אני נמנעת מכל דבר בפייסבוק בקשר לסדרה!
מה היא עשתה לתאומים אבל?:-0
נכון!
אומייגאד טוב שאמרת!!!! הולכת לבדוק. אומייגאד:-0
אני לא מאמינה לך! את פשוט סגרת את הפרק כשהתחילו הכתוביות ולא STOOD BY?!?!?????????????????????????????!??!?!?!
אנשים כמוך צריכים להנהיג את המדינה! |כתר||כתר||כתר||כתר|
(כלומר למרות שעשית את זה דווקא בפרק הלא נכון :-D)
אני דווקא מעדיפה שלא. מבאס אותי שבכלל ידעתי שיש דמות כזאת. לא רוצה לדעת מה קורה בקומיקס.
יופי לפחות אני מרגישה לא לבד פה עכשיו, כשגם את לא מכירה.

nerdkey treky

Active member
גם אני עם הספוילרים, בלי לקרוא תגובות קודם
פרק מדהים!!! אני מאוד אהבתי את הפרק הזה, כל כך יותר מוצלח מהפרק הקודם. כל הגילוי של הייוורד עם בניה של נשק ויז'ן, החשיפה שאגנס היא (כנראה) הנבל הגדול מאחורי כל הבועה הזו. אפילו שגילינו שהחבר של רמבו זה רק צוות חיילים נאמנים לאמא שלה, זה אומנם לא מרעיש, אבל לפחות חשפו את זה סוף סוף. הכוחות של רמבו, כנראה הבועה שינתה לה את ה- DNA כמו שדרסי אמרה. לא ברור מה היא יכולה לעשות ואני תוהה אם זה תמידי. אני יודע שיש דמות בקומיקס בשם רמבו (לא ההוא עם סילבסטר סטאלון), אבל אני לא מכיר אותה אז אני תוהה אם השינויים הגנטים של רמבו ישארו ככה (ואז גם הילדים ישארו איתנו :() או שזה רק נקודתי לבועה המשונה הזו.
לשם שינוי, זיהיתי את שיר הפתיחה מהמשרד.
לי אין ידע בנוגע לדמות של אגנס, לא תיארטי לעצמי שיש לה כוחות (ועוד סגולים!) והיא שולטת בפייטרו והיא הרגה את ספארקי! אבל השיר שעשו לה היה די מוצלח, אהבתי אותו.
קיצר, פרק מאוד מוצלח. גם סוף סוף היה לנו קטע קצר באמצע הכתוביות. והפרק אומנם נשאר על חצי שעה, אך הוא הרגיש שקרו בו יותר דברים, לכן עדיף מהפרק הקודם.

nerdkey treky

Active member
אני מתלבטת אם אני צריכה להשכיל את עצמי בידע מהקומיקס
לטעמי עדיף שלא. אומנם לנו אין ידע לגבי אגנס (אגת'ה) אבל התגלית הזו עדיפה מאשר לדעת עליה כל מיני דברים לפני. אם היה לי ידע מעמיק בנוגע לאולטרון ות'אנוס ועוד, אני חושב שאיפשהו זה כן היה הורס לי. אני אישית לא חושב שצריך לקרוא קצת על הקומיקס בכלליות.
המשרד! ומשפחה מודרנית!
קלייר דאנפי
כן היא באמת יצאה קלייר עכשיו כשאני חושב על זה.
אני היחיד שממש לא אכפת לו מה היא עשתה לתאומים? יותר מטריד אותי לדעת האם זה פייטרו שבמקרה נראה כמו ההוא מהאקסמן (קריצה למעריצים) או שזה באמת פייטרו מהאקסמן ששינו לו את הזיכרון. ויייייייייייי המחשבה הזו עשתה לי כל כך הרבה התלהבות עכשיו.... אבל אני לא רוצה לדעת עד שחושפים את זה בסדרה\סרט!

didalf

Well-known member
אבל בשבילי היא היתה חיקוי מושלם של קלייר דאנפי כל הפרק.
וואי לגמרי קלייר אני גם חשבתי!

אני גם נתקלתי בפייסבוק :-( אבל די, לקראת שני הפרקים האחרונים אני נמנעת מכל דבר בפייסבוק בקשר לסדרה!
אבל אוף יש לי צורך לראות מה אנשים חושבים בכל האינטרנט דובר העברית לפחות;-(|חבול| הלוואי שכולם היו כמונו שלא מדברים על תיאוריות בכלל כאילו זה ברור לכולם ואם כן מזהירים.

אני לא מאמינה לך! את פשוט סגרת את הפרק כשהתחילו הכתוביות ולא STOOD BY?!?!?????????????????????????????!??!?!?!
אנשים כמוך צריכים להנהיג את המדינה! |כתר||כתר||כתר||כתר|
(כלומר למרות שעשית את זה דווקא בפרק הלא נכון :-D)
אחרי שהבנתי בשני הפרקים הראשונים שאין אז כן!! כאילו אני תמיד מקפיצה קצת קדימה את הכתוביות אבל זה התפספס לי.

אפילו שגילינו שהחבר של רמבו זה רק צוות חיילים נאמנים לאמא שלה, זה אומנם לא מרעיש, אבל לפחות חשפו את זה סוף סוף.
אה לא הבנתי את זה שזה צוות חיילים נאמנים לאמא שלה, יפה.

כל הגילוי של הייוורד עם בניה של נשק ויז'ן,
אה כן שכחתי לציין שגילינו גם את זה.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
אוקי כמובן שהיה נהדר כרגיל.
והיה מגניב לראות את מוניקה עם ממש כוחות
וכמובן ששיר הפתיחה של של אגת'ה היה נהדר
אבל...
זה כן קצת הרגיש לי כמו הפרק הכי חלש עד כה בעונה. או לפחות מאז שני הראשונים.
גם אם לא ידעתי שמוניקה מתישהו תקבל כוחות על מידע קומיקסאי אז כבר הבהירו לנו את זה פרק קודם
ועל אגת'ה היה די ברור כבר הרבה זמן
ולחלוטין הייתי על קצה המושב שלי לגלות מיהו המהנדס שמוניקה דיברה עליו (ובאינטרנט היו תיאוריות מדהימות לגבי זה) ואז פשוט קיבלנו איזושהי חיילת שנאמנה למוניקה.
והגילוי הסודי שהוסתר ממנו בפרק שעבר לגבי הייוורד היה שהוא בעצם רצה לבנות את ויז'ן חזרה. לא בדיוק שוק ולא הדבר הכי מעניין בעולם.
ולא היה את פייטרו עד הסוף אחרי הכתוביות (כמובן שחיכיתי לבדוק ואני מתבייש במי שלא).
ובקושי היה את התאומים ואנחנו לא יודעים מה קרה להם.
וקיוויתי ששוב נראה קצת מהדמות של בטסי (אניה מבאפי קוטלת הערפדים) אבל ראו אותה רק לשבריר שניה.
ומצטער אבל רציתי קצת יותר מדרסי בתפקיד בסדרה המומצאת.
ובכלל לא קיבלנו את ויז'ן ווונדה יחד (אבל לפחות עכשיו הוא יודע קצת יותר מה קורה)

אז כמובן שזה לחלוטין גם עניין שהציפיות שלי מהסדרה כבר היו בשמיים, אבל אני חושב שגם באופן לגיטימי היה קצת פחות טוב.

אבל עדיין מדהים.

כלומר אפילו רק הקטע של אגת'ה היה שווה את הכל.
והקטע בין וונדה ומוניקה היה מעולה.

הפתיח היה ממש מעולה וחוץ מהמשרד כמובן הזכיר לי גם את הפתיח של Happy Endings בכך שרובו יש רק מילה אחת ורק בסוף מוסיפים את המילה השניה כך שיש את השם המלא.

וכמובן עברתי בערך פריים פריים על הפתיח והיה את זה:
1613741674124.png

ועכשיו מה שהפך להיות חלק אהוב עלי לאחר כל פרק של הסדרה - לבדוק מה יש לטאמבלר לומר (ולהביא רק חלק הנה)

האם פייטרו נשלט על ידי אגת'ה?
https://peterbparkers.tumblr.com%2Fpost%2F643537792037715968

nerdkey treky

Active member
אוקי כמובן שהיה נהדר כרגיל.
והיה מגניב לראות את מוניקה עם ממש כוחות
וכמובן ששיר הפתיחה של של אגת'ה היה נהדר
אבל...
זה כן קצת הרגיש לי כמו הפרק הכי חלש עד כה בעונה. או לפחות מאז שני הראשונים.
גם אם לא ידעתי שמוניקה מתישהו תקבל כוחות על מידע קומיקסאי אז כבר הבהירו לנו את זה פרק קודם
ועל אגת'ה היה די ברור כבר הרבה זמן
ולחלוטין הייתי על קצה המושב שלי לגלות מיהו המהנדס שמוניקה דיברה עליו (ובאינטרנט היו תיאוריות מדהימות לגבי זה) ואז פשוט קיבלנו איזושהי חיילת שנאמנה למוניקה.
והגילוי הסודי שהוסתר ממנו בפרק שעבר לגבי הייוורד היה שהוא בעצם רצה לבנות את ויז'ן חזרה. לא בדיוק שוק ולא הדבר הכי מעניין בעולם.
ולא היה את פייטרו עד הסוף אחרי הכתוביות (כמובן שחיכיתי לבדוק ואני מתבייש במי שלא).
ובקושי היה את התאומים ואנחנו לא יודעים מה קרה להם.
וקיוויתי ששוב נראה קצת מהדמות של בטסי (אניה מבאפי קוטלת הערפדים) אבל ראו אותה רק לשבריר שניה.
ומצטער אבל רציתי קצת יותר מדרסי בתפקיד בסדרה המומצאת.
ובכלל לא קיבלנו את ויז'ן ווונדה יחד (אבל לפחות עכשיו הוא יודע קצת יותר מה קורה)

אז כמובן שזה לחלוטין גם עניין שהציפיות שלי מהסדרה כבר היו בשמיים, אבל אני חושב שגם באופן לגיטימי היה קצת פחות טוב.

אבל עדיין מדהים.

כלומר אפילו רק הקטע של אגת'ה היה שווה את הכל.
והקטע בין וונדה ומוניקה היה מעולה.

הפתיח היה ממש מעולה וחוץ מהמשרד כמובן הזכיר לי גם את הפתיח של Happy Endings בכך שרובו יש רק מילה אחת ורק בסוף מוסיפים את המילה השניה כך שיש את השם המלא.

וכמובן עברתי בערך פריים פריים על הפתיח והיה את זה:
צפה בקובץ המצורף 14745

ועכשיו מה שהפך להיות חלק אהוב עלי לאחר כל פרק של הסדרה - לבדוק מה יש לטאמבלר לומר (ולהביא רק חלק הנה)

https://peterbparkers.tumblr.com%2Fpost%2F643537792037715968

טאמבלר עדיף מאשר פייסבוק? אתה מודע לכך שזה אותם אנשים, כן? והממשק כרגיל עדיף על טאמבלר. אבל יש סיבה למה אתם כותבים רק כאן...

טוני החתול

Well-known member
מנהל
טאמבלר עדיף מאשר פייסבוק? אתה מודע לכך שזה אותם אנשים, כן? והממשק כרגיל עדיף על טאמבלר. אבל יש סיבה למה אתם כותבים רק כאן...
טאמבלר לא מונע ממך לראות תכנים אם אתה לא רשום
טאמבלר גם לא בא ממקום של שיתוף אנשים בחיים האישיים שלהם

nerdkey treky

Active member
אחרי שהבנתי בשני הפרקים הראשונים שאין אז כן!! כאילו אני תמיד מקפיצה קצת קדימה את הכתוביות אבל זה התפספס לי.
גם לא לראות את הענק הירוק וגם לא לבדוק סצינה באמצע הכתוביות?! וואו לונה קיבלת שדרוג נוסף.

didalf

Well-known member
נראה לי אגתה יצרה אותו? לפי גם מה שראו בשיר שלה.

לא ספוילר אבל אלמוג אל תכנס לכאן
:-D:-D

טוב אני יכולה להביא ממים:

1613742664030.png

בבקשה שאתם מכירים את המם של החתול והאשה הכועסת:-D
1613742714873.png

1613742740276.png

טאמבלר זה לממים וגיפים.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
אז התיאוריות צדקו - It’s been Agatha all along!!
https://ronnledarko.tumblr.com%2Fpost%2F643537621449146368
הפתיח של אגת'ה!!!!!!! מדהים!!!!! נפלא!!!!!! מצחיק!!!!!!!! איזה כיף פה ואי. AND I KILLED SPARKY
https://succuwitchh.tumblr.com%2Fpost%2F643538100208975872
דרסי עושה לו תקציר של הסרטים הקודמים אולי נביא אותה שתעזור גם למילי.
חחחחח
כל הנסיעה שלהם עם זה שוונדה התעקשה לעצור אותם בכוונה בכל מיני דרכים
אם כי עכשיו אנחנו מבינים שייתכן שזאת הייתה אגת'ה שעצרה אותם
אני כזה "אבל אתה יכול לעוף לעזאזלללללללללללל!!" טוב שבסוף הוא נזכר. אבל היה צריך לקחת איתו את דרסי לא יפה.
גם אני
ולחלוטין הוא היה צריך
אני הייתי ממש לחוץ שיש טעות בסינק של הכתוביות וזה יהרוס את כל הפרק
היא מחליטה להכנס בכל זאת ומצליחה בלי לאבד את הזהות שלה או להשתנות בהתאם לתקופה8-*
טוב התקופה זה כבר די ההווה אז אין לה מה להשתנות מהבחינה הזאת
בכל מקרה מה היא עשתה לתאומים אבל?:-0
מה באמת?!?
חסר להם התאומים לא שורדים?
אבל אולי היא ביגרה אותם לבני נוער ואז אני אולי אסלח
אה לא הבנתי את זה שזה צוות חיילים נאמנים לאמא שלה, יפה.
מה? זה כאילו מילה במילה מה שהאישה ההיא אמרה

didalf

Well-known member
אבל אולי היא ביגרה אותם לבני נוער ואז אני אולי אסלח
אני אומרת לך הם מתחמקים בכל דרך מלבגר אותם מספיק כדי להמנע מדברים מסויימים!!!:-[

מה? זה כאילו מילה במילה מה שהאישה ההיא אמרה
ועדיין פספסתי את זה|חבול|

חחח התמונה הראשונה:-D
והזה עם בריטה:-D

Lion_Heart

Well-known member
אז ככה, קודם כל קבלו את גיבורת העל החדשה ביותר ב MCU מוניקה רמבו או קפטן מארול(בקומיקס ) , דבר שני השיר הזה היה כל כך נפלא... אני יכול לשיר את זה כל היום! הם מספרים לי מה שידעתי מפרק...4? 5? וזה כל כך נהדר! ו...מה לעזזל קורה שם? האם מוניקה ו "פייטרו" ילחמו? האם ויזון יגיע בזמן? היכן התאומים? מה קורה פה???

nerdkey treky

Active member
לאחר צפיה חוזרת
האם הזכרונות שצצפו במוחה של מוניקה רמבו בזמן שנכנסה לבועה הם אירועים שנאמרו בין השאר בסרט קפטן מארוול?
אם דרסי הייתה הופכת לדמות שלה בקומדיה עם המלצריות, זה היה יכול להיות נחמד, לא?

נערך לאחרונה ב:

Lhuna3

Well-known member
האם הזכרונות שצצפו במוחה של מוניקה רמבו בזמן שנכנסה לבועה הם אירועים שנאמרו בין השאר בסרט קפטן מארוול?
משפט אחד לפחות ששמענו שם זיהיתי מהסרט, וזה שקפטן מארוול אמרה למוניקה הקטנה שלאמא שלה יש מזל כי כשחילקו ילדים, היא קיבלה את הילדה הכי חזקה (משהו כזה).
(ולא נראה לי שיש בזה משהו מסרטים עתידיים או תיאוריה, זה מסרט מהעבר)

nerdkey treky

Active member
משפט אחד לפחות ששמענו שם זיהיתי מהסרט, וזה שקפטן מארוול אמרה למוניקה הקטנה שלאמא שלה יש מזל כי כשחילקו ילדים, היא קיבלה את הילדה הכי חזקה (משהו כזה).
(ולא נראה לי שיש בזה משהו מסרטים עתידיים או תיאוריה, זה מסרט מהעבר)
לא חשבתי שזה סרט עתידי, אבל כן תיארטי לעצמי שהיו שם משפטים מקפטן מארוול. צריך להוסיף את הסרט הזה לרשימת הצפיה הנוספת. בד"כ לפני שסרט חדש יוצא, הייתי עושה הכנה של כמה סרטים קודמים שאולי מתקשרים אליו. אם הייתי יודע משהו על הססדרה הזו, כנראה הייתי צופה שוב בקפטן מארוול.

למעלה