וונדהויז'ן! שרשור חדש🧙‍♂️🧛‍♂️🧞‍♀️

Aranel Nenharma

Well-known member
אני כבר שבוע שעבר העלתי השערה שהפרק לפני האחרון יהיה סוג של פלאשבק - כלומר שנראה בעצם איך כל העניין הזה התחיל. אולי החל מזה שוונדה לוקחת את הגופה של ויז'ן, או אולי אפילו החל מממש אחרי הקרב באנדגיים.
אז זה משתלב עם התיאוריה שלך שנראה איך הכל התחיל ובתוך זה גם נראה מה אגת'ה עשתה בכל זה.

ובאמת אז הפרק האחרון יהיה סגירה של הכל.
זה יהיה מעולה.
מגניב יהיה גם אם יהיה סצנה כמו שהיה בספיידרמן שראו את הקרב בשדה התעופה במלחמת האזרחים דרך עיניו של פיטר.
אז שיראו כזה את הסוף של הקרב דרך עיניה של וונדה (עם על מיני משחקי צילום וחיתוך סצנות מהסרט, אני סומכת על צוות ההפקה של מארוול
אני אזכיר שהיא גם הייתה בכמה פרקים של מחלקת גנים ונוף. שם היא לא הייתה בדיוק חברה אלא גם קצת יותר נבלה
לא היתי מגדירה אותה נבלה.
היא היתה דמות אדירה שתאכלס עניין אותה רק העבודה.
ורק עכשיו קלטתי שהיא היתה היחצנית של אנטמן - מגניב.

אז איזה מהשלישיה של בן ולזלי היא נשכה?

טוני החתול

Well-known member
מנהל
בשבוע הבא כשתתלונן על השישה ימים שיש לך לחכות לפרק 9 - זה מה שתחסוך
אם אני אעשה את מה שאתה תציע אז שבוע הבא אני אתלונן על שישה הימים שיש לי עד פרק 8 וגם 9.
כלומר לא חסכתי כלום
ורק עכשיו קלטתי שהיא היתה היחצנית של אנטמן - מגניב.
אוי מגניב, לא חשבתי על זה.

בעצם לא חשבתי על זה שגם היא וגם אנטמן היו באותה סדרה עם סטארלורד.
מעניין מי הבא מהסדרה שיקבל תפקיד בMCU
(אוברי פלאזה הייתה בסדרה ליג'יון, שיכולים טכנית לחבר אותה לMCU רטרואקטיבית)

ולא קשור לזה אבל לא זכרתי שלזלי אהבה את ג'ו ביידן. היא בטח נורא מתרגשת עכשיו.

אז איזה מהשלישיה של בן ולזלי היא נשכה?
:-D:-D:-D
(לקח לי זמן להבין את הבדיחה)

didalf

Well-known member
ולא קשור לזה אבל לא זכרתי שלזלי אהבה את ג'ו ביידן. היא בטח נורא מתרגשת עכשיו.
חחח איזה דיליי ראיתי איזה מליון בדיחות כשהוא נבחר וכשהוא הושבע על זה שלזלי בטח מתעלפת או משהו.
כולל הקאסט

Lion_Heart

Well-known member
אז נגד כל הסיכויים, ולמרות שלא היה לזה שום רמז, איכשהו אני רוצה לפנטז שמוג'ו איכשהו קשור להכל...

keren or5

Well-known member
טוב ראיתי את פרק , עכשיו אני באותה סירה כמוכם. ואני מתה על הסדרה! אין לי כוח לכתוב הרבה, אבל מישהו הבין מה הקטע עם הכתוביות בהתחלה? גם אני בהתחלה חשבתי שהתרגום לא מסונכרן, ואז גם העברתי אחורה והגברתי על פול ווליום כדי לראות אולי אני לא שומעת. אז מה הקטע עם זה?

וגם הפרסומת לכדורים נגד דיכאון הייתה הפרסומת האהובה עלי עד כה. המשפט: "תופעות לוואי- יש סיכוי שתתחילי להרגיש שוב רגשות" היה לי עצוב.

מילי08

Well-known member
אולי אפילו נצרף את מילי שהביעה התעניינות בסרטים. כרגע אני לא מכתב אותה כי זה דיון ספוילר, אבל אם עוד אנשים יצטרפו אלי, אשמח להגיד לה.
:-] אני קוראת את כל השרשורים, לפחות בריפרוף, כי מעצבן אותי שיש לי בולד בשרשור ואני חייבת לדעת שלא פספסתי משהו.. :-] אבל אני לא קוראת ספוילרים. טוב, בעצם קצת. לא יותר מידי. כשיש לי יותר זמן פנוי.
שבועת צופה שלא קראתי ספוילרים כאן
בשבילי זה צפייה ראשונה יהיה, אני ראיתי רק כמה סרטים רדנומלים. I might be down for that, נראה איך זה יתקדם.
יאללה אוסווין! ביחד

אני לא רואה אפשרות סבירה שאני באמת אתחיל את וונדהויז'ין בקרוב למרות שרציתי, אבל אולי הסרטים יעודדו אותי לקראת הסדרות הנוספות שיעלו

nerdkey treky

Active member
:-] אני קוראת את כל השרשורים, לפחות בריפרוף, כי מעצבן אותי שיש לי בולד בשרשור ואני חייבת לדעת שלא פספסתי משהו.. :-] אבל אני לא קוראת ספוילרים. טוב, בעצם קצת. לא יותר מידי. כשיש לי יותר זמן פנוי.
שבועת צופה שלא קראתי ספוילרים כאן

יאללה אוסווין! ביחד

אני לא רואה אפשרות סבירה שאני באמת אתחיל את וונדהויז'ין בקרוב למרות שרציתי, אבל אולי הסרטים יעודדו אותי לקראת הסדרות הנוספות שיעלו
איך את וקרן פשוט קוראות בפוסט הזה בלי לראות. אני לא מרגיש צורך לקרוא כל הודעה בפורום. אתן מזכירות לי את הפעם הראשונה שהצלחתי לשכנע את ניק להצטרף לפייסבוק, בהתחלה הוא עשה מאמצים כבירים לקרוא כל פוסט ותגובה מתוך אינספור השרשורים החדשים שנפתחים כל הזמן 😄 עד שהוא איבד עניין כי הוא הבין שכולם שם רוצחים ואנסים 🤷‍♂️ ואז הוא חזר לקרוא פה כל תגובה.

מילי08

Well-known member
איך את וקרן פשוט קוראות בפוסט הזה בלי לראות. אני לא מרגיש צורך לקרוא כל הודעה בפורום
לגבי קרן (אני זוכרת שזאת טוויסטד מהפורום הקודם אבל לא יודעת מה השם)- אני לא יודעת.
אבל אני... יש לי שריטה קטנה בלב..

ואם אני אפספס משהו ממש חשוב שכתוב בדיון אבל מחוץ לספוילרים?
אולי תצא הכרזה מרגשת שקר כלשהי ואני לא אדע עליה?
לפייסבוק, בהתחלה הוא עשה מאמצים כבירים לקרוא כל פוסט ותגובה מתוך אינספור השרשורים החדשים שנפתחים כל הזמן 😄 עד שהוא איבד עניין כי הוא הבין שכולם שם רוצחים ואנסים
אשכרה תיאור מדויק של פייסבוק. אני שם חלקית ועם יוזר חצי אמיתי וזה מתיש אותי ורוב הזמן מתסכל אותי

nerdkey treky

Active member
אם לא הבנת, אני השלמתי את כל הסדרה בימים האחרונים, וכל פעם שראיתי פרק נכנסתי וקראתי רק מה שכתבם עד אותו פרק ולא מעבר.
אההה עכשיו זה יותר ברור.
אשכרה תיאור מדויק של פייסבוק. אני שם חלקית ועם יוזר חצי אמיתי וזה מתיש אותי ורוב הזמן מתסכל אותי
גם אותי, אבל הצלחתי לייצר שם דיונים עמוקים על כל מיני נושאים. הבעיה שזה נדיר

Aranel Nenharma

Well-known member
נכון מאוד
הנה בשרשור הקודם של וונדהויזן התחיל דיון מאוד מעניין על סבסטיאן סטן

והיית מפספסת את כל זה

didalf

Well-known member
אז סיימתי לקרוא את השרשור הזה. וואו חפרתם. אני כותבת פה כדי שזה יעשה לי התראות אם עוד מישהו יכתוב פה.
לא רציתי לראות את הסדרה כי דיי היה נמאס לי מכל דבר שקשור למארוול קצת, אבל מישהו הסביר לי את הקונספט וזה נשמע סופר מעניין אז התחלתי לראות. זה נחמד שצברתי פרקים, במיוחד שאני רואה אחרי כל פרק איך אתם מתחרפנים מזה שצריכים לחכות שבוע :-D}-]
החלתי לעשות משהו מוזר שלא עשיתי עד עכשיו וזה לראות פרק ביום, אז אתמול ראיתי את פרק 5 (ורק עכשיו סיימתי לקרוא את השרשור הזה |מזיע|), עוד כמה ימים אני אגיע לקצב שלכם ואז כנראה אני אגיב יותר על כל פרק.
באמת תהיתי אם את רואה כי אני יודעת שאת רואה הכל של מארוול אבל יותר מFOMO מאשר מאהבה (את כמובן טועה אבל אף אחד לא מושלם).
וכן חפרנו מלא אבל חצי מזה סתם. יש 3 עמודים שהם גיפים של סבסטיאן סטאן:-D

(כולל סרט אחד ויחיד שלא ראיתי מעולם),
איזה?

טוב ראיתי את פרק , עכשיו אני באותה סירה כמוכם. ואני מתה על הסדרה!
יאיי אני שמחה שאהבת!!
אני אשמח אם תפרטי.

אבל מישהו הבין מה הקטע עם הכתוביות בהתחלה?
לא ברור. איסטר אג כלשהי?8-*

וגם הפרסומת לכדורים נגד דיכאון הייתה הפרסומת האהובה עלי עד כה. המשפט: "תופעות לוואי- יש סיכוי שתתחילי להרגיש שוב רגשות" היה לי עצוב.
כן:-(

ואז הוא חזר לקרוא פה כל תגובה.
וזה מה שחשוב.

אולי תצא הכרזה מרגשת שקר כלשהי ואני לא אדע עליה?
שמחה שאת חולקת איתי את אותו הטירוף:-D

@didalf במלא השרשור הזה נגמר אז מה זה משנה
את מצטרפת אלי לנוהל הקבוע של סיום שרשורי וונדהויזן?

לא יותר הגיוני לשים את זה בשרשור של קינגס?:-D
אבל הנה:
tumblr_o2poj5vIcE1v3swszo2_r1_500.gif

למעלה