וויל ביינום נעצר בחשד לדריסת נער.

Carmelo Anthony

New member
צודק, ההשוואה לגבוהים לא נכונה.

אבל יש מספיק שחקנים כמו סולומון והולדן שעושים את זה מצויין, כי הם פשוט יודעים לקחת אחד על אחד, בדיוק כמו ביינום. אבל מה שנכון נכון, יש לו בעייה בחכמת משחק, אבל זאת לא סיבה להעיף שחקן, יש לו עוד המון כישורים מטורפים.

רטורי

New member
אכן

מסכים בכל מילה, ביינום הוא נכס אדיר ושחקן תואם מאוד למכבי ויהיה חבל מאוד לשחרר אותו... אבל מה לעשות שאנחנו לא בהנהלה?

Carmelo Anthony

New member
כי זה ספורט שאנשים מאד אוהבים

לכסח לביינום את הצורה. וזה מחרפן אותי....

שומו

New member
פיזר ובאטיסטה אמורים להיות סוליסטים.

מה פיזר היה שווה אם היה מוציא כל כדור החוצה

Carmelo Anthony

New member
מה ששוה ניקו ../images/Emo8.gif

אבל עזוב אותם, מה עם סקוני פן? סולומון? (חוץ מהעונה במכבי, סתכל אותו בהפועל ופנרבחצ'ה) אולי אפשר גם להזכיר גם את הולדן, לא ראיתי אותו מספיק... אבל תכל'ס, מי שיודע לקחת אחד על אחד, יכול להיות סוליסט מצויין.

שומו

New member
ווילי סולומון, גם כששיחק במכבי, שיחק טוב.

הבעיה, היא, שהוא שיחק סוליסטי. הוא לא הרבה למסור, ושחקן מהסוג הזה לא מתאים לקבוצה גדולה ובטח שלא למכבי. שים לב: הקבוצות המובילות באירופה לא משתמשות ברכז אמריקאי אלא ברכז אירופאי: פאו- דיאמאנטידיס\שאראס. הרוסים- פאפאלוקאס\זיזיס. אוניקאחה מאלאגה- פופוביץ'\קוס. טאו- פלאניניץ'. ברצלונה- לאקוביץ'. ומה ההבדל, אתה שואל
ההבדל הוא כזה: הרכז האמריקאי: בד"כ נמוך יותר (1.80 או קצת יותר), נוטה למסור פחות- אבל קולע הרבה יותר. סקורר מחונן- אבל אגואיסט. חוטף לא מעט- אבל בד"כ גם מאבד לא מעט. דוגמאות: תיוס אדני, ג'יימס פן, טרל לידיי, אלאן ריי, ווילי סולומון, מרקוס ברוון, הוליס פרייס, טוני דלק, מוריס ביילי, מירה דז'ואן צ'אטמאן, טרל קאסטל, ראשאד רייט, דאריל מידלטון, לארי אייוסו, כריס לבור ווארן, הוראס ג'נקינס. הרכז האירופאי: בד"כ גבוה יותר (1.90 או קצת יותר), לא סקורר גדול- אבל מוסר נפלא. לא מרבה לאבד כדורים- אבל גם לא חוטף אותם יותר מדי. בד"כ מעדיף את המסירה- אבל גם לא יחשוש לקחת את האחריות ולקלוע את השלשה המכרעת. דוגמאות: שאראס, יאקה לאקוביץ', אריאל מקדונלד, זוראן פלאניניץ', ת'אודורוס פאפאלוקאס, ניקולאוס זיזיס, מרקו פופוביץ', בויאן פופוביץ', רוקו-לני אוקיץ', דאבור קוס, דימיטריוס דיאמאנטידיס, יותם הלפרין, ריקארד רוביו, בנו אודריך, אנדר ארסלאן, טימו ראניקו.

שומו

New member
המשך../images/Emo26.gif

שימו לב- כל הקבוצות הקטנות ביורוליג מובלות ע"י רכז אמריקאי. מוכשר, סקורר בחסד עליון ולפעמים אפילו מהקלעים המובילים ביורוליג- אבל הקבוצה שלו לא מרשימה, ובד"כ גם לא עולה מהבית המוקדם. אריס- קאסטל. ארמאני ג'ינס מילאנו- מלווין בוקר. רואנה- בריון ראש. זאגרב- טרה קלי\אייוסו. פנרבחצ'ה אולקר איסטנבול- סולומון. ריטאס- אמנם נראית נהדר, אבל תיפול בסופו של דבר, בין השאר בגלל שפרייס הוא הרכז שלה. לוטומטיקה רומא- ריי\דייוויד הוקינס. מונטפאשי סיינה- קבוצה נהדרת, טרל מקינטייר דווקא מרבה למסור. אולימפיאקוס פיראוס- כולם מדרגים אותה בין הגדולות, אבל אני פשוט יודע שהם לא יגיעו לפיינל פור, בין השאר בגלל הרכז שלהם, לין טרנס גריר. פרטיזן איגוקי- מילט פאלאסיו. פרוקום טרפל סופוט- מוסטאפה שאקור. אוניון אולימפיה ליובליאנה- ביילי. וירטוס וידיויצ'י בולוניה- אלאן אנדרסון, וגם דיואריק ספנסר הוא סוג של גארד. זלגיריס- ברוון\דז'ואן קולינס. בשורה החתונה- לא יודע מה איתכם, אבל אני אישית מעדיף את הרכז הארופאי על-פני עמיתו מהמערב.

Carmelo Anthony

New member
בעעעע, בפעם האלף!

אני מדבר על ביינום בתור שוטינג! לא בתור רכז! בתור רכז יש לנו את וונטיגו, אמריקאי אמריקאי, אבל משחק בדיוק כמו רכז אירופאי. בקשר לסולומון, לדעתי לפחות, אחד האסונות שהתרחשו פה (אחרי העשור השחור)

שומו

New member
גם בעמדת השוטינג אני מעדיף ארופאי.

אני מעדיף את רנאלדאס סייבוטיס על-פני בראסי רייט ואת ואסיליס ספאנוליס על-פני ג'ארד ג'ורדן. אבל זה לא כוחות, סייבוטיס
...

Carmelo Anthony

New member
איזה אירופאי

לוקח כדור לסל כמו ביינום? צלפי שלשות יש לנו מספיק, צריך גם אנקל-ברייקר בכל קבוצה שמנסה להגיע רחוק.

שומו

New member
ביינום מחוק אצלי, לא יעזור כלום.

הוא מביא הרבה יותר נזק מתועלת, ומבחינתי הוא אשם בכישלון בעונה שעברה בדיוק כמו ספאחיה, יירטין, בופורד, פליקס, יאסאייטיס ושאר הנגרים. ואם אתה לא מסכים איתי, לך קרא הודעות בפורומים מלפני קצת יותר משנה. באמצע העונה, כשכולם ראו איזו עונה מחורבנת זו, כולם האשימו וקיללו את בופורד, את ספאחיה, את פליקס... וגם את ביינום. וחוץ מזה, שום קבוצה עם שאיפות לא תשאיר בסגל שלה את מלך האיבודים של היורוליג בכל הזמנים. אבל יפה שאתה מנסה
.

שומו

New member
ודבר נוסף-

זה לא נקרא לוקח כדור לסל, זה נקרא הולך ראש בקיר.

Carmelo Anthony

New member
שיט...

יש יותר מדי דברים בהודעה שלך שעיצבנו אותי, ואם לא היה לי פרוייקט באנגלית להגיש למחר (הצילו!) הייתי יושב וכותב לך מגילה ארוכה על העונה שעברה, תאמין לי, בתור אחד שלומד יותר מדי שעות ביום, הספקתי לחשוב על העונה הקודמת המון, וגם כתבתי על זה המון, אבל את הוויכוח הגדול איתך אני יאלץ לדחות לפעם אחרת

רטורי

New member
אחרי הכל..

וויל ביינום הוא הרוח החיה והאנדרנלין הפעיל של מכבי, הוא סוחף אחריו את כל הקבוצה ומשלהב אותם. חבל לוותר על כזה שחקן למרות הטעויות..

יו45

New member
לא מאמין

גם אם יאשרו לו לצאת למשחקים ואימונים הוא לא יהיה כשיר נפשית למשחק. האמת, הוא לא ממש יחסר. צריך לתת לו את כל התמיכה כשחקן של המועדון אבל לא צריך לשכוח שכשחקן הוא לא מציאה גדולה.

למעלה