וואו וואו וואו מה פה קורה פה ?? :)

*may*

New member
וואו וואו וואו מה פה קורה פה ?? :)

כמה ימים לא נכנסתי וכבר הפורום מוצף בויכוחים פוליטיים הא?? טוב אז תרגעו, תשתו מים, ותכנסו לאתר הבא. :) מעיין.

*may*

New member
*חשוב* לפני שנכנסים לאתר-

טוב אז ניסיתי עכשיו להיכנס למה שנתתי וזה נותן משהו קצת אחר, ואולי זה יהיה קצת קשה להגיע למה שאני מתכוונת אבל אני מאמינה בכם ! :) טוב זה לא עד כדי כך קשה.. אבל זה בהחלט שווה את זה ! כשאתם נכנסים למה שנתתי בתור לינק- אתם תגיעו למקום עם טור כזה שאולי ייראה לכם מוזר ואולי לא. 1.תלחצו על ``מוסף הארץ``. (בתחתית הטור - לפני השבוע החולף בהארץ). אחר כך תגיעו למקום עם התמונה של המוסף וכל מיני כתבות. בצד ימין מופיע טור כזה, נכון ? כשנגמר האפור בטור- כתוב מוסף הארץ ברקע אדום ואחריו כל מיני דברים מוזרים ברקע לבן. 2.תלחצו על ``אזור הדמדומים``. ואז כבר תגיעו לזה. היה קשה? לא חושבת.. ושווה מאווווד. לכולם. (זה בטח ייפתח לכם בחלון נפרד, ואם לא אז תבחרו שייפתח לכם בחלון נפרד.) אה, ואם האותיות הפוכות- פשוט תלחצו בview על עברית שמתאימה לתוכנה אחרת. ותקראו, זה באמת שווה את זה. (אולי זה מה שיפסיק את הויכוחים..?) מעיין.

*may*

New member
סליחה ? את מוכנה להסביר את עצמך

במקום לתקוע שתי מילים מטומטמות ולברוח ?

Super giRl

New member
רוצה לשחק על רגשות???

מה בדיוק הייתה המטרה של מה שהבאת? שנראה תינוקת מסכנה שנרצחה?? נחשי מה היא לא היחידה, ואותי הרבה יותר מזעזע לקרוא על שלהבת פס כשהיורה ראה אותה בכוונת וירה, ראה תינוקת בכוונת וירה !!! ואפילו עוד יותר מזעזע אותי לקרוא על שני ילדים שחיפשו עצים לל``ג בעומר בוואדי שליד היישוב שלהם ונסכלו באבנים!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! אז תעשי לי טובה אל תביאי לי תמונות של תינוקות ערביים שעוד לא הספיקו לומר ``אמא`` בפעם הראשונה. זה לא מה שישנה את דעתי ו

*may*

New member
כל כך רואים

שלא קראת עד הסוף. לא, אני לא באה לשחק לך על הרגשות, אני באה להראות לך שכן, גם הם נפגעים, וכן, גם הם כואבים וכן, גם הם רוצים שלום. ואל תתחילי לדבר איתי על מחבלים וקיצונים כמו שאני לא מדברת איתך על קיצונים מהעם שלנו. אני יודעת שגם ילדים שלנו נהרגים אבל רציתי להראות לך רגע גם מה שעובר עליהם כי אני לפחות שמעתי כבר מלא פעמים על כמה אנחנו נפגעים. לא באה לשחק לאף אחד על הרגשות ובטח שלא לשנות לאף אחד את הדעה. סליחה שדיברתי בכלל. מעיין.

Super giRl

New member
דווקא קראתי הכל וזה לא ממש

חידש לי משהו או גרם לאיזושהי סימפטיה, באמת שלא. אז אמרת שהם גם נפגעים, רציתי להגיד לך שלא ידעתי, מה, אנחנו לא היחידים שנפגעים במלחמה הזאת??? לא יכול להיות.... אמרת גם שהם רוצים שלום... אם רובם היו רוצים שלום אז היה שלום, מישהו רואה שלום בסביבה..? לא אני בכל אופן, לא כשהדובר שלהם הוא מחבל ראשי- עראפת נו באמת ...שלום .... וגם ההשוואה שלך לא הייתה במקום בכלל, מה את משווה רצח בכוונת זדון(שלהבת פס) לשגגה(התינוקת שלהם)? בקיצור כל הניסיון הפתאטי הזה לעורר רגשות חמלה לא הצליח לך, מה חבל... ייאמר לזכותך שלפחות ביקשת סליחה בסוף אני סולחת לך, אולי לא מחר ואולי לא מחרתיים אבל בסוף את תתפכחי. יום נפלא

*may*

New member
הודעה אחרונה בעניין.

אין לי מה להגיד לך. אם זה לא גרם לך להבין אז לא יודעת מה כן יכול לעשות את זה. וכן, אפילו שלא ביקשת סליחה אני יודעת שהתכוונת לבקש. מה לעשות שלא כל האנשים יכולים להגיד מה שהם מרגישים, גם אני ככה לפעמים אבל לא במקרים האלה. רק משהו אחד- אם זה היה קרוב אלייך את בטוח היית מבינה. ואני לא מדברת בהכרח על הפצצות או יריות. אני מדברת על לאבד מישהו מאוד יקר לך. ואני יודעת איך זה גם למשפחה של שלהבת פס וגם למשפחה של אימאן, כי אני גם איבדתי מישהו שהיה קרוב אליי מאוד. ואני לא מאחלת לך שום דבר כזה. לעולם. מעיין. שמקווה שהויכוח הזה ייפסק.

Super giRl

New member
עזבי, נשכח מהויכוח הזה, נמאס לי

ואגב גם אני איבדתי מישהו יקר ואני יודעת איך זה

kirk hammet

New member
רגע רגע

ומה עם הילד הפלסטינאי הזה שנהרג ליד אבא שלו ? מה הוא גם רוצח פוטנציאלי ????? די , זה ממש מעצבן איך שאתם תמיד זוכרים את הדוגמאות שמהצד שלנו ולא זוכרים את אלה שלהם (ועדיין , להם נהרגו פי שלוש יותר אנשים מלנו..) ושוב - שוויץ מאשימה אותנו שהפרנו את אמנת ג`נבה אז גם לנו יש אשמה

Super giRl

New member
מוחמד דורה ונמאס לי

הילד מוחמד דורה נהרג בטעות בשגגה שלא במתכוון!!!!!!!! זה לא שמישהו כיוון אליו בכוונה רובה וזה לא שמישהו סקל אותו באבנים מבין את ההבדל?! וגם אם לא , לא אכפת לי, נמאס לי מהויכוחים הפוליטיים האלה זה לא משפיע פה על אף אחד וזה לא שאין לי מה להגיד , יש לי והרבה אבל די אני לא יכולה יותר נמאס לי לחזור על אותם דברים! אז דיייי אל תגיבו יותר נמאס לי ``למה לי פוליטיקה עכשיו``

MERD!

New member
בתגבוה למה שאמרת גם מקודם

אמרת הם רוצים שלום.. את רואה שלום? לא ואת טוענת שאנחנו כן? את רואה שלום? לא וחוץ מזה מה זה משנה בשוגג או לא בשוגג ב2 המקרים הם מתים או נפצעים ונהיים נכים לכל החיים אם זה פגז או כדור אקדח אין ממש הבדל

Super giRl

New member
צריך 2 צדדים בשביל שלום

והצד שלנו , כבר הוכח שהוא רוצה (ההצעות מרחיקות הלכת של ברק) ובכל זאת הם לא הסכימו. אז שיחנקו, הם לא רוצים.

R_R

New member
הבדלים הם בפרטים הקטנים.

שלהבת פס הי``ד בת 10 חודשים נרצחה ע``י צלף שרצה להביא להסלמה בשטח. התינוקת הערביה (אני לא זוכרת את שמה, מצטערת) בת 4 חודשים שנהרגה מפגיעה של מרגמה. מדינת ישראל התנצלה. שני בני 14 הלכו לאסוף קרשים למדורה, וחזרו הבייתה בארונות מתים שאת הזיהוי עשו ע``י טביעות אצבעות/מבנה השיניים (תלוי בכתבה) לאחד מהם. למה רק לאחד? כי את השני גם דברים קטנים אלה לא היה ניתן למצוא לאחר שהתעללו בגופות. הערבים ניסו להרוג כל יהודי שנכנס לערים/כפרים שלהם. חוץ מהמקרה אחרי הפיגוע בנתניה שעוברי אורך ניסו לבצע לינץ` בערבי בסביבה. מתי שמעתם שדבר כזה קרה? הערבים מניחים מטעני צד ליד אוטובוסים של ילדים בדרך לבי``ס. ערבים מפוצצים את עצמם במרכזי ערים בנסיון להרוג כמה שיותר אזרחים!!! ישראל שולחת מטוסי F16 להפציץ בניינים של הרשות ולרב מזהירים קודם. ישראל נוהגת מדיניות חיסולים כלפי אנשים שכבר פגעו במדינה, ואם בטעות פוגעים במשהו אחר מיד מתנצלים. ועכשיו תגידי לי אם את רואה הבדל בין מה שאנו עושים לבין מה שהערבים עושים.

Auntie Gizmo

New member
מה קרה כאן באמת?

אוי, כמה מתמיה? את מנסה להחליק על הויכוחים הפוליטיים, שנפסיק לדבר עליהם ופתאום את באה ומעוררת אותם שאני ארחם על תינוקת שבטעות נפל פגז דווקא עליה? אוי, באמת אני מרחמת עליה. ו-super girl את צודקת! ~Giz~

*may*

New member
אוי, כמה צפוי..

אני בכלל לא אגיב על מה שכתבת כי זה מביש. תקלטי שגם התינוקת שנפל עליה פגז, כן כן, גם היא והמשפחה שלה הם בני אדם. אוף ! חוץ מזה אין לי שום דבר להגיד לך. אולי יום אחד תביני בעצמך. בינתיים תקראי מה שכתבתי ל``סופר ילדה``.

tenen

New member
מסכים איתך לגמרי

תראי ברור לכולנו שגם הפלסטינים סובלים הבעיה היא שלפעמים אנחנו מתנהגים ממש כמו אידיוטים למשל ירו על צה``ל מהבית של ג`יבריל אז צ``הל ירו בחזרה והכותרת במעריב היתה מבוכה בצה``ל לא התכוונו לפגוע בג`יבריל מפגרים ירו עליהם ברור שהם אמורים לירות בחזרה אז למה מבוכה??? בכל אופן ברור שמלחמה זה דו צדדי ילדים נהרגים בשני הכיוונים ההבדל הוא שאנחנו לא הורגים בכוונה ילדים והם כן

Auntie Gizmo

New member
במחשבה שנייה

אני לא רוצה להיכנס לזה אבל אני לא מסכימה עם כל מה שאתה אומר... מה הכוונה באידיוטים? באיזה מקום אנחנו מתנהגים כמו אידיוטים?? ~Giz~

למעלה