ובאור…

ובאור…

את נפתחת אליו ערגתך ביישנית, סמוקה, חשופה מאירה את כמיהתו אליך באור מלא תשוקה גופך קורא תגר אל מבטו האפל.

ערן65

New member
ובאור

אך כשיראה אותך כשהינך באור מלא ביישנית, סמוקה, חשופה ואת גופך כבר לא אפל יהיה מבטו אלא באור יקרות יזרח ויודה לאל על כי נתן לו אותך.

שמים1

New member
ובאור ../images/Emo79.gif

יראה את מסתרי גופך את ליבך הפועם את עינייך הזורחות באור יקרות ויודה על האור שבחייו.

טאKילה

New member
שוטטתי בלילות...../images/Emo79.gif

רציתי להביט בעיניך לנשק לשפתיך לחוש רטט ולהתכרבל בחיבוק שלך שסוכך פעם על גופי. , שוטטתי בלילות חיפשתי אותך בחושך אך אהבתך עוטה גלימות ומסכות צבעוניות.

am3aa1

New member
בין שירים ומנגינות....מאיר אש.

שוטטתי בלילות בין שירים ומנגינות חיפשתי לחן וצליל ערב לליבך היום חזרת להביט בעיניי היום חזרת לשכון בתוך ליבי עוטה גלימה של קוסם נודד ונעלם לתוך ליבך מחפש רגשות את במסכה אטומה לאהבה ואני קוסם נודד באהבתך מוריד את המסכה מפנייך ואת בחיוך גדול ואוהב מחפשת אותי בחשיכה ואני קוסם גדול של אהבה נותן לך ליפול בזרועותיי ונותן לך נשיקה..........

am3aa1

New member
מחפש אותך...מאיר אש.

מחפש אותך בשיריי הישנים לזכור מי היית כל הימים מחפש רמז מחפש תמונה ולא מוצא תקווה מחפש אותך בדפים מצהיבים לדעת לאן נעלמת כל השנים מחפש תקווה מחפש תמונה ולא מוצא נחמה השירים אומרים שאהבתי הצהוב אומר שברחת לי הדמעות אומרות שהלכת הגשם ירד ועדיין לא שבת המילים אומרות שאהבתי הלב אומר שהלכת לי הרגשות אומרות שזה נגמר וטעם הכאב כל כך מר

למעלה