ואם במכות עסקינן...

gudat

New member
אויש, קיויתי כל כך ../images/Emo7.gif

בשבילך שזה לא זה... אי אפשר לנחם, הכל נשמע לי נדוש ולקוני. אני מאוד מאוד מאחלת לך חויה מתקנת בקרוב. תמר

../images/Emo24.gifאני מבינה אותך. זה בדיוק מה

שעברתי לפני הלידה של דפנה. תרגישי טוב ואני לא אגיד את אחד המשפטים המעצבנים שאני שמעתי.

עציון

New member
BLUE ON BLUE. חבל.

חברים וחברות יקרים ויקרות. לפני שבת. במקום לשדר עצבות ונעבעכיות, הבה נשדר לדלית אופטימיות ועידוד. וכמו שאמרו זקני ציון: "ותחזקנה ידיכם", הן של דלית והן שלנו. הבה נאמר לדלית: אל תיפול רוחך. אל לתיכנסי למרה. אל תהי עצובה. כולנו רוצים באושרך. כולנו מייחלים לעתיד טוב יותר. כולנו איתך. כולנו מאחורייך. נוחי. עברי את השבת בשלווה ובשקט. ונקווה לראות, לפגוש, לשמוע לקרא שאת חזרת לעצמך. במהרה. וארשה לעצמי לסיים בציטוט של נ.נח. נחמ. מברסלב: יש לעקור את היגון והאנחה ולהניחם בתוך הששון והשמחה?(עד כמה שאפשר...). שבת שלום לך, דלית, לך ולמשפחתך הכל כך אוהבת.

המשפחה שלי באמת גדולה מהחיים!

ובאמת מזל שיש אותם!!! ותודה לכל המחבקים והמחזקים. אני עצובה, אבל קצת פחות... נשיקות לכולם.

עדי 4

New member
דליתוששש,לא מפסיקה לחשוב עלייך

שולחת לך ולכל המשפחה חיבוקים. מקווה שכמו שהפעם ההריון בא בקלות ובהפתעה ב"ה בקרוב שוב תבשרי לנו בשורות טובות. אם אפשר לעזור רק תגידי, אני תמיד בשבילך. אוהבת ומחבקת חזק חזק עדי

../images/Emo24.gif../images/Emo24.gif../images/Emo23.gif../images/Emo24.gifדליתוש

אין מילים בעצם, חוץ מלקוות שתתאוששי, הגוף יחלים ותצליחי להרות שוב ושיעבור בשלום. קבלי חיזוקים, עידודים וחיבוקים. אוהבת גלי

אוי דליתי אני ממש עצובה ......

עברתי את אותו הדבר בהריוני הראשון ואני מבינה כל רגע ורגע ממה שעובר עלייך עכשיו. שולחת לך
ואת כל המחשבות הטובות שקיימות בעולם יהיה בסדר מתוקה.

שולחת לך ../images/Emo24.gif

אני מבינה אותך מאוד. עברתי את זה שלוש פעמים בין מורן למתן... תסתכלי על חצי הכוס המלאה: טוב שזה קרה בשלב הראשוני של ההריון ולא חס וחלילה...אני ממש מבינה את עצבונך ומאחלת לך בהצלחה בפעם הבאה!

ARCH 2

New member
אוי, דליתוש, אני ממש מצטערת לשמוע

מאחלת לך התאוששות מהירה עד כמה שניתן וחוויה מתקנת. שולחת הרבה
.

נ ס ע

New member
או יקירתי ../images/Emo10.gif ../images/Emo7.gif

כמה נורא
איזה חוויה נוראית, איזה כאב לב
. אני מקווה שתתגברי על הכאב הפיזי והנפשי מהר מהר, ושהבשורות הבאות שלך אלינו יהיו חיוביות יותר. אני פה אם את צריכה עזרה.

למעלה