ואם במכות עסקינן...

ואם במכות עסקינן...../images/Emo7.gif../images/Emo7.gif

שמחתי מוקדם מדי. למרות שהיו דימומים מטרידים וכל הזמן שאלתי עליהם, הרי ראינו שק הריון ודופק- אז הסקתי שהכל תקין. אבל לא. ניגשתי ביום רביעי בערב לרופא שלי. מסתבר שהעובר לא התפתח . אתמול עשו לי גרידה בבי"ח רוטשילד. עצוב לי מאוד. עכשיו אני צריכה להיות 3 ימים במנוחה. אסור לי אפילו להרים את טל!

אמאורית

New member
דלית../images/Emo24.gif ו../images/Emo25.gif

חמודה שלנו! אוהבים אותך המון המון המון!!!! מחבקת אותך חזק מפה!!!!!!!!

עציון

New member
דלית: אין מילים. יש הרבה סימפטיה!!!

תחזיקי מעמד. ואני רוצה להאמין שתדעי לצאת מחוזקת אם מכח אופייך ומה שאת, ואם מכח העידוד שתקבלי מחברי וחברות הפורום. אישית, אני מאמין שלאחר שכח הסערה תחזרי אלינו ובגדול. היי חזקה.

רותי ע

New member
../images/Emo24.gif../images/Emo24.gif../images/Emo24.gif דלית היקרה

כל כך כואב ועצוב לקרוא. תהיי חזקה וחבקי הרבה את טל, זה מותר ורצוי... ומאחלת לך בשורות טובות מהר מהר

דלית........../images/Emo24.gif

ממש ממש מצטערת בשבילכם..... הרבה הרבה חיבוקים... זה לא קל (מנסיון...) אבל....... יהיה טוב!!!! חיבוקים לטל ושחר. תרגישי טוב! אני-קרן.

batt

New member
ואיייייייייייייייייי דלית יקירה....

ממש מצער לשמוע....העיקר שאת בסדר. קבלי
....

הילהל

New member
../images/Emo24.gif../images/Emo24.gif../images/Emo24.gif../images/Emo24.gif../images/Emo24.gif

ליבי איתך. מכירה את האבל הגדול שבאבדן הריון (אם כי ""למזלי" אצלי ההריון בשלמותו נפל באופו טבעי). מקווה שמאוד מהר יבוא הריון נוסף, שימשיך עד שבוע 43 ובסופו יהיה תינוק מתוק. שולחת לך כמות אינסופית של חיבוקים ואהבה והזדהות.

פרח 007

New member
../images/Emo7.gifדליתוש יקירתי

מאחלת לכם שלא תדעו יותר צער. שולחת לך הרבה כוח בריאות ואור. חזקו ואמצו
חלי

אוי.

אני לא יכולה אפילו להתחיל ולנבין את עומק הכאב, אז רק שולחת חיבוקים חמים ותקווה לימים טובים יותר.

אויי דלית../images/Emo7.gif

עברנו יותר מידי דברים דומים בהתחלה נועם וטל "התאומים "שלנו ועכשיו הריון שלא התפתח, אני מקווה ששתינו נחווה בקרוב גם דברים טובים.

../images/Emo10.gif שולחת לך ../images/Emo24.gif גדול!

מצטערת כ"כ לשמוע....שתהיה התאוששות מהירה, קחי באיזי ותנוחי, מאחלת לך הריון בריא במהרה!

שרון123

New member
דליתוש../images/Emo14.gif../images/Emo24.gif../images/Emo7.gif

אני כל כך מצטערת לשמוע. אין לי מילים רק

שרון9

New member
דלית../images/Emo7.gif../images/Emo24.gif

עצוב מאד, אני בטוחה. תנוחי את הימים האלו, ואם תרצי, אני בטוחה שתוכלי לנסות שוב תוך חודש חודשיים. בינתיים, אין הרבה מה להגיד חוץ מ "יהיה בסדר"... ועוד פעם הרבה

דורית 11

New member
דלית, אין לי מילים

מצטערת בשבילך מאוד מאוד. מקווה שבקרוב מאוד יהיה לך הריון תקין נוסף.

למעלה