ואם אני לבד ?

Injured Soul

New member
ואם אני לבד ?

אני לא מחפשת חבר. אני חיה במציאות. ייקח זמן עד שיהיה לי חבר, אם בכלל... אני לבד. לא רוצה לפרט. אני חושבת שאני בסדר. יש לי מה לומר. די חכמה ודי נחמדה. אבל בלי חברים. כאילו שאין אף אחד שהוא ממש דומה לי. ואפילו לא דומה- אין אף אחד שהוא כמוני. ואני כ"כ רוצה ידיד/חברה. אבל איך ?! ניסיתי לפתח שיחה, להיות נחמדה, וכלום. כלום. כנראה שאני לא מספיק טובה...

GirlFriend

New member
../images/Emo113.gif

ברוכה הבאה
את מעידה על עצמך שאת די נחמדה וחכמה ויש לך מה לומר. קודם כל בואי נפטר מהמילה ´די´ ותראי מה יוצא! תאמיני בעצמך שאת יכולה להתחבר עם מי שאת רוצה. בחיים לא תמצאי אדם שדומה לך בדיוק, לכן אל תחפשי את החברה/הידיד המושלים ושיהיה לכם את כל הנושאים במשותף. כי ברגע שתמצאי אותם כל הכייף זה להכיר עולם חדש. אני בטוחה ב 100% שיש אחד/אחת שמתים להכיר אותך גם כן ואולי אין להם את האומץ לגשת. תנסי להתחבר עם מי שאת מוצאת כמעניין/ת תזמיני אותו/ה לבלות להסתובב או סתם להפגש בחוץ/בבית, אל תפחדי ותראי שבסוף תצליחי! אסור להתייאש כי בטוח יש אדם שמחכה שתדברי איתו. צאי מהתמונה שאת לא מספיק טובה כי את נשמעת לי כילדה נחמדה ובוגרת! לכל אחד בחיים יש את התקופה שלו, שהוא מרגיש רע ובודד ושבא לו לברוח מהכל ולא לחשוב על כל הבעיות ולנסות לפתור אותם. הסוד האמיתי הוא לא לברוח אלא לנסות לפתור אותם. אני מאחלת לך המון בהצלחה

Injured Soul

New member
קודם כל- תודה רבה!

דבר שני, אולי יש דברים שכדאי שתדעו, חלקים מהרקע שלי (קצת מסובך... הרקע...), כדי שתוכלו בפורום לכוון אותי. אוקיי, ככה, התקופה של ה-3 שנים אחרונות, מאז המעבר לחטיבה (היום אני ב-י´), היו מאוד קשות ושינו אותי. איבדתי הרבה, ואיכשהו הצלחתי להבנות מחדש, אם כי לא בצורה מושלמת. אני סובלת מדכאון, כך שזו לא תקופה רעה שתחלוף... אני נוטלת כדורים כך שהמצב עתיד להשתפר, אבל עדיין, אני מרגישה די אבודה. וניסיתי, באמת שניסיתי, להזמין אנשים אליי, או לסרט, או סתם, ללמוד יחד למבחן, וכלום... יש ילד אחד שיורד עליי די חזק וזה סוחף עוד אנשים מהכיתה ומוריד לי עוד יותר את הבטחון העצמי. כל הזמן מצוייה עליי מעיין חומת מגן בלתי נראית, אולי זו אני שלא מצליחה להפתח לאחרים. אני בטוחה שאת צודקת, אבל לא נראה לי שמישהו באמת רוצה להכיר אותי. נראה שבכל בית ספר, כיתה, שכבה יש את האאוטסיידר הזה, שלא רוצים להתחבר איתו, או שהוא לא מצליח...

תפסיקי לרחם על עצמך!

כולם היו בנעליים שלך לפחות פעם אחת בחיים זה לא אומר שאי אפשר לצאת מזה! החיים שלך יהיו מלאי קשיים כמו חיי כל אחד מאיתנו ותהיי חייבת להתמודד איתם! תתחילי בזה שתמצאי חבר או חברה שיעזרו לך לעלות שוב ל"פסגה" ומשם תצברי חברים. נכון שתקבלי ביחד עם החברים אויבים אבל גם איתם תהיי חייבת להתמודד. בהצלחה

Injured Soul

New member
מממ... אתה צודק,

אני צריכה להתמודד אם זה, אבל לא בטוח שזה יהיה כ"כ מהיר. נכון, זה המצב כרגע. ואני מתמודדת וחיה אותו. פשוט- רוצה חברה אחת, אפילו לא יותר. מישהי שתבטח בי, תהיה איתי, תחלוק סודות, אני אקשיב לה. חברות אמת. יש כאלה עדיין ?

adam thats all

New member
יש כאלה...

אני אשמח אם תתני לי ההזדמנות.. ולעצמך הזדמנות... שנהיה ידידים:) אבל זה אומר שאת צריכה לסמוך עלי... עוד מעכשיו שאני מבקש את זה... בחירה שלך.... השאלה אם אפשר לבטוח בך....

באמת תני הזדמנות למישהי או מישהו

זו לא חייבת להיות בת גם בן יתאים וכן יש עדיין אחרי הכל דבר הנקרא חבר אמת

Injured Soul

New member
הזדמנות מגיעה לכל אחד...

באמת שאין לי בעייה- אני מגיעה שלכל אחד ואחת מגיעה הזדמנות, ולא רק אחת. אבל- סוג הקשרים אותם אני מחפשת הם אמיתיים. אין לי בעייה לצור קשרים דרך האינטרנט. בעולם ´האמיתי´, אם תרצו- קשה לי מאוד לצור קשר. זה מתבטא בכך שאני לבד בבית הספר ולא ממש יוצאת מבית. המצב המצוי, ולא הרצוי. אז, מה אתם אומרים ? ומה אתם מעדיפים ? חברות ברשת ? או כמו פעם (ובעצם, גם עכשיו...)

Injured Soul

New member
מצטערת !

משום מה היום שבדקתי מסרים הם נפתחו בשפה שהיא מעיין ג´יבריש. ניסיתי לקדד, אבל זה לא עזר. אז אל תעלבי- זה לא אישי, המחשב שלי קצת $%#$@. פתרונות, מישהו ?

adam thats all

New member
ניסיתי

הצעתי לך את הידידות שלי.. וכנראה היא לא הייתה מספיקה לך בשביל להגיב אלי... בכל מקרה אני מקווה שתהני מהמשך חייך:) ביי ביי היה נחמד מצדך לפחות להגיב....

Injured Soul

New member
היי !

זה לא נכון- לא דחיתי אותך- המסרים שלי לא עבדו כראוי !!!! (אפילו לא נתת לי הזדמנות
). ובכן, עכשיו אני כאן. אתה סולח ?

adam thats all

New member
לא...

נו בטח מה חשבת:) בטח שאני סולח... רק על מה בדיוק???!!
בכל מקרה אז אני מקווה לדבר איתך שוב בקרוב...:)

adam thats all

New member
במציאות

רק תגידי לי איך אני יכול ליצור איתך קשר שנדבר... תראי אני לא יודע מה שמך אבל אשמח להכיר אותך...אני לא מחפש מטופל בשביל להיות יועץ אני מחפש חבר אמיתי בשביל להיות שם בשבילו כמו שהוא יהיה בשבילי.... בכל מקרה.. גם אני לא יוצא ממש... אז בשמחה אשמח לשנות את זה עם עוד מישהו בבקשה ...תעני לי.. מהר.. יש לי אי סי עם את רוצה כבר אמרתי ופשוט... אשמח להכיר אותך באמת.. אם את לא רוצה תגידי פשוט...

GirlFriend

New member
../images/Emo113.gif

חמודה, אני מציעה לך לקום להסתכל במראה ולומר לעצמך: אני שווה מכל הבחינות! אל תרחמי על עצמך זה ממש לא הפתרון! לא בכל שכבה יש את האדם שאין לו חברים! כל אחד מוצא את החאד/אחת שמתאימים לו ושנמשכים אליו. יש עוד אדם בין החברה שאיתה את נמצאת שכן רואה אותך בעיין יפה ומת/ה להתחבר איתך! בדיוק כמו שאת רוצה להיו חברה של מישהו שיש לו בטחון עצמי ככה גם אחרים רוצים! אמרת שאת חכמה, אולי תציעי למישהו/מישהי ללמוד ביחד למבחן? זה דרך טובה להתחיל. אז כמו שאמרתי, תערכי את עצמך כי אם לא את תעריכי אותך מי כן?!

adam thats all

New member
אמת

אם את חכמה אני לא חושב שאת זקוקה לכל ההטפות הללו גם אני חכם... די בודד וכיף לי עם זה... אבל תמיד מתישהו מתים שיהיה לשנייה עם מי לדבר..... אני לא רוצה להטיף לך כמה את צריכה להיות מרוצה בעצמך.. אני ברצינות רוצה להכיר אותך ולהיות ידיד שלך...

שמעי...

אני רואה שאת ממש מדוכאת מהמצב שאת בו זה דיי מובן וזה כבר קרה לי בעבר אם את רוצה תמיכה אני תמיד פה בשבילך ולא רק באינטרנט גם לי יש עור ועצמות וקצת בשר בדיוק כמו שלך יש ואני מוכן לעזור לך בכל עת אם את רוצה תוכלי ליצור קשר איתי בצורה הבאה: אייסיקיו: 158073082 אימייל: [email protected] אני בד"כ מחובר אז תוכלי לפנות אליי מתי שתרצי שיהיה לך יום נעים!

יהלe

New member
אם את מחפשת חברה..

אפשר גם בהחלט למצוא אותה דרך האינטרנט ולפתח למעבר לזה...תתאמיני לי זה עובד לפעמים!! אם את רוצה מישהו שיקישב לך אני חושבת שבשביל זה נועד הפורום, לא? ואני רוצה להכיר אותך ואפילו להיות חברה שלך אז
לעולם והוא
אלייך חזרה!!!

למעלה