ה- McCarthyism כבר כאן

קצה11

Well-known member
רופאים שהביעו ברשתות התנגדות לחיסון ונימקו זאת במקצועיות יזומנו לשימוע במשרד הבריאות. האם זה רמז לשלילת רישיון ? בנוסף משרד הבריאות דיווח כלומר הלשין עליהם למנהלי המחלקות בבתי החולים בהם הם עובדים. רמז לפיטורים?
רופא שמגיע למסקנה רפואית יפחד לשתף אותה עם הציבור מחשש לרדיפה מקצועית ותעסוקתית.
וכל זה בהסכמת שר הבריאות ממרצ.

WYam

Well-known member
רופאים שהביעו ברשתות התנגדות לחיסון ונימקו זאת במקצועיות יזומנו לשימוע במשרד הבריאות. האם זה רמז לשלילת רישיון ? בנוסף משרד הבריאות דיווח כלומר הלשין עליהם למנהלי המחלקות בבתי החולים בהם הם עובדים. רמז לפיטורים?
רופא שמגיע למסקנה רפואית יפחד לשתף אותה עם הציבור מחשש לרדיפה מקצועית ותעסוקתית.
כן

עלק מדע
עלק מערכת סוציאליסטית טובה לנו

אותם אנשים מאויימים
והרכבת ממשיכה הלאה בלי לעצור
ואזרחים חושבים הם בדמוקרטיה

דיברגנט חדש

Well-known member
זה היה ברור שדר' אבני הוא רק ההתחלה, ברגע שראו שהציבור היה בעד המהלך, זה יתרבה במקביל לדיקטטורה של כפיית החיסונים.
רוצים רופאים זומבים שיצייתו על עיוור להנחתות מלמעלה |לא|

סתוונית333

Well-known member
מי אמר
גרמניה 33 ולא טעה?

אני מצהירה בזאת שאני מתביישת ומתחרטת על כך שהצבעתי לממשלה הרעה הזאת שסותמת פיות .
ומאחלת לה שתתפרק מהר ותעלם מחיינו לעד.

דיברגנט חדש

Well-known member
הלא שלי הוא לגבי שניהם.
בבחירות , בנט התנגד ללפיד ובעיקר לשמאל. הוא לא היה אז שום חלופה לראשות ממשלה.
בגלל זה, שלחתי אותך אחורה בזמן שאת מודעת שזה כבר לא יקרה (ההתנגדות של בנט ללפיד ולשמאל) ויש לך 2 חלופות נתניהו או בנט.

נערך לאחרונה ב:

דיברגנט חדש

Well-known member
אין סיכוי שהייתי מצביעה לאחד משניהם .
אז מה היית מצביעה? פתק לבן? לא היית הולכת להצביע כלל? או שמא כן היית מצביעה לרע במיעוטו מבין שניהם? הרי אני מניח שלא היית רוצה שאחרים יחליטו במקומך ושבכל זאת, קולך כן ישפיע, גם אם זה הרע במיעוטו?

סתוונית333

Well-known member
אז מה היית מצביעה? פתק לבן? לא היית הולכת להצביע כלל? או שמא כן היית מצביעה לרע במיעוטו מבין שניהם? הרי אני מניח שלא היית רוצה שאחרים יחליטו במקומך ושבכל זאת, קולך כן ישפיע, גם אם זה הרע במיעוטו?

אני מצביעה למי שאני מאמינה בו . אם אין כזה, אז אני לא אצביע.

דיברגנט חדש

Well-known member
אל תצחיק ,
אין קשר למה שכתבת ולמציאות. אתה יכול להצביע לנתניהו ולקבל את לפיד .
כלומר, אתה תקבל y למרות שהצבעת x
ברור, מדובר רק על קול אחד, אך זה לא מדויק, כי כאשר את לא הולכת להצביע, את גם פחות אקטיבית בנושא, לא מנסה לשכנע אף אחד ובעצם מדובר יותר מקול אחד כי מספיק שהצלחת לשכנע מישהו אחד, גרמת לשינוי, כי גם הוא ישכנע לפחות מישהו אחד וכך הלאה ... בדומה להדבקה בנגיף הקורונה ;)

סתוונית333

Well-known member
ברור, מדובר רק על קול אחד, אך זה לא מדויק, כי כאשר את לא הולכת להצביע, את גם פחות אקטיבית בנושא, לא מנסה לשכנע אף אחד ובעצם מדובר יותר מקול אחד כי מספיק שהצלחת לשכנע מישהו אחד, גרמת לשינוי, כי גם הוא ישכנע לפחות מישהו אחד וכך הלאה ... בדומה להדבקה בנגיף הקורונה ;)

מדוייק ביותר

רוב הזמן נח

Well-known member
משרד הבריאות צריך להבין שרק בגלל זה שכל הרופאים אומרים שצריך חיסונים והם חשובים והם הפתרון לבעיה ואין שום דעה שמנוגדת לזה, רק זה מדליק נורה אדומה גדולה על כל העסק.

דיברגנט חדש

Well-known member
משרד הבריאות צריך להבין שרק בגלל זה שכל הרופאים אומרים שצריך חיסונים והם חשובים והם הפתרון לבעיה ואין שום דעה שמנוגדת לזה, רק זה מדליק נורה אדומה גדולה על כל העסק.
לדאבוני, השטופי מוח לא מסוגלים לחשוב וקונים את זה.

קצה11

Well-known member
לדאבוני, השטופי מוח לא מסוגלים לחשוב וקונים את זה.
נקווה שיעבוד המשפט שאי אפשר לרמות את כל האנשים כל הזמן
הממשלה אול יתגלה שגם אם אין מלייוני מפגינים כי אין לנו את המשאבים שהיה להסעות למפגיני בלפור יש רוב דומם שלא יציית לניסויים בבני אדם ולא יגיע להתחסן

למעלה