ה' ישמור

klod bokevski

New member
על למה הקומוניזםנכשל? באמת?

אושעלנושא אחרושירשרת לא נכון? בכל מקרה אני מחר עסוק יותר והיוםעייף,אז חסלסדר חפירות (אני מקווה:p)

EizoTop

New member
אחלה התחמקות

מחר השרשור כבר ירד,והוא לא יהווה טעם ותצא עם הרגשת ניצחון.

klod bokevski

New member
נו באמת=/ מה אתה רוצה?

שאניאחפור למרותשאיןליכוח? פתח שירשורחדשאם בוער לך=/ אני חושב שאיןליעוד הרבה מה להגיד או על מהלענות, אם זה בקשר לקומוניזיםנפתח מחרחדש.....

eyalf2005

New member
הקומוניזם מעולם לא היה קיים

וגם הסוציאליזם העלוב שהרוסים ניסו לממש הוא למעשה מה שעצר את הגרמנים, חיילים רוסים פשוט רצו לתוך שורות של גרמנים כי הם פחדו לברוח ("מה סטלין עושה לבוגדים?") למעשה, אם ברוסיה לא היה סוציאליזם בזמן מלחמת העולם השניה סביר להניח שגם לא הייתה מדינת ישראל.

LORSIN

New member
זהו

הקומוניזם נכשל מהסיבה שהוא בחיים לא היה קיים, הרבה ניסו ליצור קומוניזם, אף אחד לא הצליח, זה למעשה משטר אוטופי בלתי אפשרי - וכל דבר שהוא קרוב לזה רק יביא להרס המדינה.

LORSIN

New member
אגב למה אי אפשר

א. אופי האדם - אין הרבה בני אדם שאם תהיה להם ההזדמנות הם לא ייקחו קצת אליהם ב. שחיטות - שזה דומה לאופי האדם ג. ההבדל העצום בין השיטה הכלכלית למשטר הפוליטי - שלמעשה נוגד זה את זה: (השיטה הכלכלית דוגלת בחלוקה שווה, אבל המשטר הפוליטי הקומוניסטי דוגל בשלטון יחיד - ושלטון יחיד צריך כסף ואז מוסיפים גם את שני הסיבות הקודמות) ד. אחר

danish94

New member
אם כבר משהו בשילטון מישתנה

עדיף שליברמן יהיה בשילטון לדעתי הוא רוצה להרוס ולהרוג את צבאות ערב יותר מאשר ביבי או ברק והוא גם לא יפחד לעשות את זה אם תיהיה הפיכה צבאית

LORSIN

New member
פאשיסט :/

בקשר להפיכה צבאית - Hell no 2. ביבי לשלטון אבל הדיבורים שלך גובלים בפאשיזם, ומזכירים דיבורים של המנהיגים הבאים: מוסילינני היטלר סאדם חוסין פידל קאסטרו

eyalf2005

New member
מי אמר שהם טעו?

אולי הם פשוט זרקו את האבן לכיוון הלא נכון?

LORSIN

New member
אתה מאמין בפאשיזם?

כשלון של ההורים שלך, הממשלה, מערכת החינוך וסביבתך. פאשיזם הוביל לרצח המונים בעיראק, במדינות ברחבי אסיה, וכמובן באירופה. אתה אומר הם זרקו את האבן לצד הלא נכון - כלומר אתה חושב שהגיוני לטבוח באנשים (אפילו הם אם לא יהודים) ? אז אתה משוגע כמו היטלר, אם לא, פרש את דבריך בצורה נכונה

eyalf2005

New member
מעולם לא הייתי טוב בלהסביר את עצמי

תנסה לקרוא ניטשה, רעיון דומה ואי אפשר להסביר אותו בצורה טובה יותר, ושאני אומר לקרוא ספרים של ניטשה אני לא מדבר על הספר האנטישמי של אחותו אלה על דברים שבאמת הוא כתב כלומר: קודם כל "וכו' אמר זרתוסטרא" ואחר כך "אנושי, אנושי מדי" ו"מעבר לטוב ולרוע". אני לא אומר שלרצוח אנשים זה בסדר, אבל הראיה שלכם של מה "טוב" ומה "רע" היא שטחית ושגויה.

bjben

New member
תגיבה שלי

קודם כל אני חייב לציין שלפי התגובות בפורום בכללי קלוד נראה לי אחד האנשים החכים, אז במקום לדחות אותו אל הסף תנסו באמת לחשוב על מה שהוא אומר אז ככה: אין פה בכלל שאלה של מי עדיף שיחייה "אנחנו או הם"? במלחלמה כמו במלחמה אין מנציחים יש רק מפסידים מי לדעתם ימות חס וחלילה במקרה שתהייה מלחמה? אני יגיד לכם מי ימות!!! נשים ימותו! חיילים ימותו!! ילדים ימותו!!!! אתם רוצים להגיד לי שעדיף ילד סורי אל פני ילד ישראלי? לא!!!! ילדים לא אמורים לשלם את המחיר של הממשלות שלנו לא משנה באיזה צד הוא!!!! תגידו לי מה ההבדל בין חייל ישראלי לחייל סורי? הרי שניהם מתים לחזור הביתה ושניהם עזבו את הכל (עבודה, בית, משפחה!!!) כדי שיחשבו שהם הגנו על המולדת. אני אומר שבכלל המולדת לא שווה את המוות הזה אם מה שמנהיגה עושים זה לשלוח נערים שעוד לו עברו לה רבע מהחיים למות בשמם!!!!!! אתם באמת רוצים להגיד לי ש100000 אלף איש חפים מפשע שיושמדו מפצצת אטום שווים פחות מחיים של 100000 אלף אנשים חפים מפשע מישראל? הרי כולנו בני אדם ולכולנו נשמה ולא חשוב איך אתם נאמינים שנוצרנו (ע"י ה' או מן הקוף) הרי שלכולנו אותם אבות קדומים! אני אומר שלא משנה מאיזה צד המוות! בכל מקרה יהיו אלה חפים מפשע שירצחו!!! אז למה כל השנאה הזאת? מאפיה מגיע כל התיעוב הזה? אני יגיד לכם מאיפה! מהנהגים שלנו!!!!! (שני הצדדים אני מתכוון) מראשי הממשלות והנשיאים בשבגללם אנחנו מתים!!!! בגלל אגואיזם אננחו מתים!!! אגואיזם מהסוג הגרוע ביותר!!!! בגלל שיכרון כוח אנחנו מתים!!! כוח שניתן לאנשים שאנחנו נכי סומכים עליהם והם ששולחים את בנינו ובנותינו למות בקרב!!!!! אבל במקום להגיד לא אנחנו בוחרים לשמוע סיסמאות ריקות מתוכן על גבורה הגנה על המולדת. במקום להגיד לא אנחנו עומדים מאחורי מנהיגי חסרי היכולת ותומכים בהם אפילו שמי שישלם את המחיר הסופי זה אנחנו!!!!!! תנו לי לחדש לכם משהו זה העם שעושה את המשטר לא ההפך!!!!!! אז עכשיו אני רוצה שמישהו יגיד לי שדמעה של ילדה סורית שלא תראה יותר את אבא שלה פחות חשוב מדמעה של ילדה ישרארלית!!! נ.ב. חשוב לי להגיד שאני מתגייס שירות מלא לצבא רק שאני הולך לחייל הרפואה מכיוון שחשוב לי להציל חיים לא לקחת חיים ומי שיקרא לי יפה נפש יכול להיכנס לי אתם יודעים לאן כי לפחות אני רואה את הנפש בבני האדם ולא רק את השנאה

eyalf2005

New member
אני אגיד לך מה ההבדל בין חייל סורי לחייל

ישראלי: 1. חיילים ישראלים נלחמים למעננו, המטרה של החיילים הסורים היא להרוג אותנו בסופו של דבר, יש כאן עסק פשוט, חייל סורי=עויין. 2. אולי זה נשמע קצת ילדותי אבל הם התחילו, פיגועים, חטיפת חיילים וכו' שייקספיר כתב על יהודים לפני משהו כמו 400 שנה, אולי תלמד מזה: "I am a Jew. Hath not a Jew eyes? hath not a Jew hands, organs, dimensions, senses, affections, passions? fed with the same food, hurt with the same weapons, subject to the same diseases, healed by the same means, warmed and cooled by the same winter and summer, as a Christian is? If you prick us, do we not bleed? If you tickle us, do we not laugh? if you poison us, do we not die? and if you wrong us, shall we not revenge?" המוסלמים מנסים להשמיד אותנו, הלא נגיב?

למעלה