ה' ישמור

klod bokevski

New member
אני מבין שאתה ממש מתלהב מלהשוות את ישראל

לאיראן, אני מבין שאיראן היא מדינה שצריכה להיות לנו מודל לחיקוי? ללכת בדרכם? ושוב אמרתי....מלחמה באיראן הרי תהיה,אולי ישראל גם תשתתף בה,אבל יש הבדל בין מלחמת צבא עם צבא לבין השמדה המונית של פצצת אטום אל תטעה......לדעתי מה שקורה באיראן זה אסון לאנושות,אני לא חושב ככה לגביישראל,אבל אם נשגרעלהים פצצות אטום,כל התומכים במהלך כזה יהיו פושעים חמורים נגד האנושות כשאתה אומר "הם רוצחים לנו ילדים,אז אנחנו נרצח להם ילדים" ה אבסורדי לחלוטין הגרמנים רצחו יהודים בשואה, האם האמריקאים בנו מחנות השמדה לשבויים מהצבא הגרמני? (לא שהצבאהאמריקאי הוא איזו דוגמא נפלה להומניות,אבל דוקאלענין הזה....)

SpartaStyle

New member
בוא ננסח לך את זה שתבין

מי אתה רוצה שייפגע\ימות\כל דבר אחר אנחנו או הם?

klod bokevski

New member
תפוזונע, שכח טקסט

מצורף שיר:p Us And Them Lyrics Us and Them And after all we're only ordinary men Me, and you God only knows it's not what we would choose to do Forward he cried from the rear and the front rank died And the General sat, as the lines on the map moved from side to side Black and Blue And who knows which is which and who is who Up and Down And in the end it's only round and round and round Haven't you heard it's a battle of words the poster bearer cried Listen son, said the man with the gun There's room for you inside Down and Out It can't be helped but there's a lot of it about With, without And who'll deny that's what the fightings all about Get out of the way, it's a busy day And I've got things on my mind For want of the price of tea and a slice The old man died

בואנה באתי לתת תגובה לפני שהגבת

שתגיד "אף אחד" קיצר כבר ראינו ושמענו את כל תגובות יפי הנפש צאו מהסרט שלכם..

klod bokevski

New member
מה אתה מנסה להשוויץ?

חזית את התגובה שלי כי הבהרתי טוב את העמדה שלי, חפירה כלליתבתגובהאחרת

EizoTop

New member
טוב תשמע ואני אסביר לך,

א'-התחמקת ממה שאמרתי לך שם,עם אתה רוצה לקבל את הצריבה הזו במוח,שאתה תתבשל מפצצה גרעינית שתיפול בשכונה שלך...או שאתה רוצה לנסוע באוטובוס ולהרגיש מסמרים מפלחים לך את הראש...? טוב,אני לא ממש מתלהב להשוות את ישראל לאירן,אתה משווה דיקטטורה איסלאמית לדמוקרטיה חופשית? אני אתן לך דוגמה: במקרה שאירן תעבור את "נקודת האל חזור" בבנית הכור הגרעיני,ושהם ישיגו את הפצצה הראשונה שלהם,וישראל לא תתיחס... אתה חושב שהם יהססו לשגר את זה על ישראל?ברור שלא,הדיקטטורה האיסלאמית באירן קוראת להשמדת הציונות (ישראל) עכשיו שהם ישגרו את הטיל הזה,אתה חושב שהם יחשבו על "האחים" שלהם בעזה,ג'נין,רמאללה,שכם? ממש לא,במקרה של התקפה כזו כל האזור יקבל שואה גרעינית,וזו תהיה התחלתה של מלחמה שתגמר בתוך יומיים... אבל התוצאות יהיו שוות למלחמת העולם ה-2. (6 מיליון יהודים.) עכשיו במקרה אחר: ישראל,ארה"ב (וכל בעלות בריתה) יתקפו את אירן לפני נקודת האל-חזור. במקרה כזה אירן לא תהסס להשתמש בטילים שלה "שיאהב 3,שיאהב 4" הם יכולים לשאת ראש נפץ גדול מאד... במקרה כזה,שכונות שלמות יהרסו,המון הרוגים מפגיעת טילים... אתה חושב שישראל תשתוק כמו במלחמת המפרץ? או שישראל תגיב עם איזו צוללת גרעינית שתשלח טיל שיחריב את טהרן... ועם נכנסים לזה תחשוב על עוד משהו,במקרה כזה "ציר הרשע" יכנס למלחמה שזה אומר: סוריה,לבנון (חיזבאללה),החמאס בעזה,וגם אל-קעידה שלא יהססו שלא לנסות לפגוע בכוחות אמאריקאים... במקרה כזה,העולם יכנס למלחמת עולם קטלנית שבו המזרח התיכון יושמד כליל... ועכשיו אני רוצה שתחשוב על משהו המשטר בסין שהוא משטר דיקטטורי (בשבילי זה דיקטטורה לא לאפשר לבני העם להשמיע את קולו וזעקתו...) יתחזק,יותר מארה"ב,ורוסיה תתחמש בזמן המלחמה הזה,יגיעו למצב שהם יותר חזקות מכל מדינה אחרת בעולם,מה שיקרה שתתכן מלחמה בינהן,או שהן ינסו להשמיד את ארה"ב.(סתם דוגמה) אז כמו שאמרתי,ואגב זה היה בצחוק אבל הסתבר כנכון רק אטום יביא שלום

EizoTop

New member
תיקון קטן

אבל התוצאות יהיו שוות למלחמת העולם ה-2. (6 מיליון יהודים.) התכוונתי לשואה שבה נרצחו 6 מיליון יהודים במלחמת העולם השנייה נרצחו 45 מיליון איש עם אני לא טועה

specialops

New member
55

והרבה יותר סבירה מלחמה בין רוסיה לסין, בגלל הגיאוגרפיה של האיזור.

eyalf2005

New member
התוצאות לא יהיו שוות למלחמת העולם השניה

במלחמת העולם השנייה נהרגו 50 מיליון איש, אם ניתן לזה לא נעצור את האיראנים במלחמת העולם הבאה יהרגו יותר קרוב ל2 מיליארד איש. ככה זה שמתעסקים עם שואה גרעינית

danish94

New member
אתה מבין שרק ישראל לא הורגת אזרחים?

כל מדינה בעולם תהרוג גם אזרחים כדי להגיע לאויבים שלהם ותחשוב על זה ככה: יש מישפחה ערבית- האבא נימצא באירגון טרור- במיפחה יש איזה 7 ילדים. אם ישראל תהרוג רק את האבא לפחות 5 מהילדים מתוך כעס על זה שרצחו את אבא שלהם ינסו לעשות טרור בישראל\ליצטרך לאירגון טרור. ככה שאם תהרוג רק את האוייב עצמו אז מיספר האויבים רק יגדל. אם לא תהרוג את כולם ותהרוג רק חלק זה יביא מוטבציה לכל השאר לנסות להיתנקם

מור תור

New member
../images/Emo45.gif

לא מבין מה הויכוח פה זה למטרת קיומנו. או שהם יעשו או שאנחנו...עדיף שאנחנו........

specialops

New member
הוויכוח פה

הוא העמדה המוסרית שבה הצבנו את עצמנו? מזתומרת? זתומרת שכרגע איראן חבר'ה מספיק פנאטים בשביל לזרוק עלינו פצצת אטום, אבל ישראל היא מדינה בה הממשלה מסורסת, וכתוצאה מזאת הצבא גם הוא מסורס. מה זאת אומרת? זאת אומרת שאנחנו מוציאים 40 מיליארד שקל בשנה על בטחון, כדי לבנות ולפתח, למשל, טנקים (כלי נשק שייצרנו הרבה יותר מדי ממנו, וכנראה זו אחת הטעויות הכי גדולות בתולדות הצבא - אנחנו תקועים בWW2 / מבצע סיני, מחק את המיותר), רק כדי שהתקשורת והאו"ם (הגוף הכי טפשי, מועד לפורענות, שהוקם מעולם, שלבסוף יגרום בוודאות למלחמת עולם שלישית) יוכלו למתוח ביקורת על כל דבר ודבר בהתנהלות שלנו. במצב כרגע, אנחנו נושמד. בפצצה לא-קונבצניונלית (אגב, לכל מי שמאמין שה"חץ" יגן עלינו - אפשר להשוות שיגור מוצלח של פצצה אטומית להריסה של תעשייה בגינדיס : לפעמים קשה, לפעמים צריך לבזבז המון משאבים, אבל בסוף תצליח.), בפלישה מסיבית של מדינות ערב, או בהתקוממות פנימית של ערבי ישראל הרדיקליים.. מה יפתור את המצב? כמה אפשרויות. 1.הפיכה צבאית ושלטון גנרלים, בראשותם של האלופים קפלינסקי ואייזנקוט ורא"ל אשכנזי (למרות שאני לא מאמין שהוא מספיק אינטליגנטי לעניין הזה). 2.עלייתו לשלטון של ביבי נתניהו/אהוד ברק, ברוב מוחץ של קולות - ויצירתה של ממשלת אחדות שהעומד בראשה (כנראה ביבי, וזה גם עדיף מכל מיני בחינות) יפעל בנחרצות וללא רחמים, במטרה להבטיח אך ורק את שלומה של מדינת ישראל. יאללה, שימו לי את השלט "זהירות חפירה" :)

eyalf2005

New member
קראתי, אם כבר שלטון-הדרך הכי יעילה היא

קומוניזם כמובן

למעלה