התפקדות שנה חדשה

Octavarium

New member
2008

שם (אפשר גם בדוי): אביב גיל (אפשר גם בדוי): 18.7 10 השירים שעשו לי את השנה הקודמת*: in the presence of enemies, the ministry of lost souls כמה של הדורבנים וכמה של מוש בן ארי... (אין לי כח להכנס לזה...) 10 האלבומים שעשו לי את השנה הקודמת*: קובי,לוי של הדורבנים. הרבה מאוד של קווין. סיסטמטיק כאוס כמובן. וכמה של מוש בן ארי. התמונה שהכי אהבתי השנה (צרפו): מההופעה במרץ. היא שוקלת יותר מדי ואין לי כח להקטין אותה עכשיו כמה שמעתי השנה מטאליקה מ-1 עד 10: 1- האירוע שהכי נהנתי בו בשנה הקודמת: פשוט חודש יולי

Aline In Chains

New member
../images/Emo141.gifואללק.

שם (אפשר גם בדוי): אלין לין. גיל (אפשר גם בדוי): חודש הבא 17:O 10 השירים שעשו לי את השנה הקודמת*: אין מצב חח 10 האלבומים שעשו לי את השנה הקודמת*: איןליכח. התמונה שהכי אהבתי השנה (צרפו): חחחח, אין דבר כזה..אבל שיהיה סתם תמונת החודש. כמה שמעתי השנה מטאליקה מ-1 עד 10: 7 האירוע שהכי נהנתי בו בשנה הקודמת: הופעות

Cloudy Now

New member
../images/Emo136.gif סנובם גודאם!

שם (אפשר גם בדוי): נסטי גיל (אפשר גם בדוי): נגיד 17 וחצי 10 השירים שעשו לי את השנה הקודמת*: כל מה שקשור ללמב, לארץ', לפנתרה, לבצפר ולאופת'. 10 האלבומים שעשו לי את השנה הקודמת*: Arch Enemy - Rise Of The Tyrant Betzefer - Down Low Lamb Of God - Sacrament Megadeth - Rust In Peace Meshuggah - Catch Thirty Three Opeth - Blackwater Park Pantera - Cowboys From Hell Pantera - Far Beyond Driven Pantera - Reinventing The Steel Pantera - The Great Southern Trendkill Pantera - Vulgar Display Of Power WhoreXcore - Protection התמונה שהכי אהבתי השנה (צרפו): קוקיות, כובע סנטה [מהבהב!], מעיל צבא ושמפניה. השילוב המושלם. כמה שמעתי השנה מטאליקה מ-1 עד 10: 1 בערך.. האירוע שהכי נהנתי בו בשנה הקודמת: חפירות זה לא לכאן.
שנה טובה!!!!!

!!

שם: כפיר (גרגורי) גיל: 19 (340) 10 השירים שעשו לי את השנה הקודמת: איזה כיף שיש לאסט שמודד: Dissection – Where Dead Angels Lie Obituary – Insane Metallica – St Anger Arch Enemy – Carry the Cross Eternal Gray – Absent Mourn Orphaned Land – Ocean Land (The Revelation) Obituary – On the Floor Eternal Gray – Inflicting Pain Soilwork – Stabbing the Drama Whorecore – CtrlAltDel 10 האלבומים שעשו לי את השנה הקודמת: כנ"ל Eternal Gray – Kindless Regurgitate – Carnivorous Erection Hatebreed – The Rise of Brutality Arch Enemy – Doomsday Machine Obituary – Frozen in Time Cynic – Focus Nasum – Grind Finale Cannibal Corpse – Gallery of Suicide Regurgitate – Sickening Bliss Behemoth – Demigod התמונה שהכי אהבתי השנה (צרפו): כמה שמעתי השנה מטאליקה מ-1 עד 10: 10 אני מניח כי אין שבוע שאני לא שומע האירוע שהכי נהנתי בו בשנה הקודמת: היום האחרון של חודש אוגוסט

Under the fog

New member
שנה טובה כפרות:)

שם (אפשר גם בדוי): אקסנה גיל (אפשר גם בדוי): 79 10 השירים שעשו לי את השנה הקודמת*: פיי:) Meshuggah - Rational Gaze Meshuggah - In Death Is Death Vital Remains - Dechristianize Dark Funeral - Atrum Regina Draconian - Death, Come Near Me Draconian - Daylight Misery Dissonant - Lust Disillusion - Back To Times Of Splendor Pink Floyd - Time Edge Of Sanity - Crimson 10 האלבומים שעשו לי את השנה הקודמת*: וול Meshuggah - Catch 33 Vital Remains - Dechristianize Disillusion - Back To Times Of Splendor Dissonant - Consolidated Reality Fragments Draconian - Arcane Rain Fell Draconian - Where Lovers Mourn Whorecore - Protection Lamb Of God - Ashes Of The Wake Iron Maiden - Number Of The Beast Opeth - Blackwater Park התמונה שהכי אהבתי השנה (צרפו): צולם היום, אבל וואט אברD: כמה שמעתי השנה מטאליקה מ-1 עד 10: 3 חחח האירוע שהכי נהנתי בו בשנה הקודמת: אממ הרבה אבל בעיקר, מייק

///

שם (אפשר גם בדוי): ברני גיל (אפשר גם בדוי): f(x) = 15.7982x => f`(x) = ? 10 השירים שעשו לי את השנה הקודמת*: וואלה אין לי כוח. 10 האלבומים שעשו לי את השנה הקודמת*: ^ תמונה שהכי אהבתי השנה (צרפו): ^ כמה שמעתי השנה מטאליקה מ-1 עד 10: -2 האירוע שהכי נהנתי בו בשנה הקודמת: אממ... אוורגריי, נייל ווית'ין, ברייק יור נק, וכמובן דיסוננט בקולטורה!!! חוץ מזה לא ממש הייתי בטיולים או מחוץ לעיר... אולי שנה הבאה. [נ.ב. - הדרבי!!!!!!!! איך שכחתי]

zohar36

New member
טםטםטםטם../images/Emo210.gif

שם (אפשר גם בדוי): זהר גיל (אפשר גם בדוי):תכף 16:] 10 השירים שעשו לי את השנה הקודמת*: חה. אין לי כח. 10 האלבומים שעשו לי את השנה הקודמת*: נהננהנהנה התמונה שהכי אהבתי השנה (צרפו): אבל אני כונפה. נחסוף מכם
. כמה שמעתי השנה מטאליקה מ-1 עד 10: 6.. האירוע שהכי נהנתי בו בשנה הקודמת:כ"כ הרבה:]
!

מה? כבר ראש השנה? ../images/Emo3.gif

שם (אפשר גם בדוי): יעל גיל (אפשר גם בדוי): 15 10 השירים שעשו לי את השנה הקודמת*: זכוכיות, בקבוק עליי- אינפקציה. שנינו שווים, שיר עצוב-אביב גפן. השמיים הגבול, מה שעובר עליי, יושב בכורסא, לבן בחלום שחור-איפה הילד. Brother- אליס. You Are- פרל ג'אם. 10 האלבומים שעשו לי את השנה הקודמת*: אווו... לא זוכרת הרבה, אבל אין ספק שהדיסק של הבנות נחמה, זמן סוכר של איפה הילד, טן של פרל, אנפגלאגד של אליס, ועוד ועוד... התמונה שהכי אהבתי השנה (צרפו):
כמה שמעתי השנה מטאליקה מ-1 עד 10: 6... נהנת לשמוע אותם, נוסטלגיה. האירוע שהכי נהנתי בו בשנה הקודמת: שבת בשפיים עם חברים. סיכם לי טוב את השנה האזרחית.. אני די מתנגדת להסתכל על השנה האזרחית כשנה חדשה אבל זה אכן מסכמת תקופה.

למעלה