התפקדות שנה חדשה

Alice108

New member
סוםסומ../images/Emo13.gif

שם (אפשר גם בדוי): אליסה גיל (אפשר גם בדוי): 16 10 האלבומים שעשו לי את השנה הקודמת*: כמה של פנתרה, אליס, פרל, ארץ', מגד'ת, אינפקציה, טמפל ואיפה הילד
התמונה שהכי אהבתי השנה (צרפו): - כמה שמעתי השנה מטאליקה מ-1 עד 10: 6 האירוע שהכי נהנתי בו בשנה הקודמת: כמה הופעות שהייתי בהם וכמובן כל שנייה שהייתי בירושלים
שנה טובה לכולם!!

Hola Monkey

New member
ללא נושא

שם:אור גיל:במרץ 15 10 שירים: Iron maiden- The number of the beast Led zeppelin- Stairways to heaven Led zeppelin-Good times bad times Sex pistols- God save the queen Queen- Another one bites the dust Metallica- One Muse- plug in baby Gorillaz- Clint eastwood ACDC- Back in black ACDC- Hell's bells 10 אלבומים: Led zeppelin I Led zeppelin IV ACDC- Let there be rock ACDC- Back in black Red hot chili peppers- Californication Metallica- The black album Metallica- Kill 'em all Muse- Origin of symmetry Iron maiden- The number of the beast System of a down- Mezmerize כמה שמעתי מטאליקה: 6 וחצי אירוע שנהנתי בו:טיול 4 ימים עם השומר הצעיר שנה טובה לכולם

genz

New member
AAA

שם (אפשר גם בדוי): בדוי גיל (אפשר גם בדוי): בדוי 10 השירים שעשו לי את השנה הקודמת*: טוב שיש לאסט... Tool - Jambi (ועוד הרבה שירים שלהם) Stevie Ray Vaughan - Cold Shot Faith No More - Evidence Arctic Monkeys - When The Sun Goes Down Nevermore - This Godless Endeavor Gojira - Flying Whales unexpecT - The Shiver Primus - Wynona's Big Brown Beaver Devin Townsend - Night Red Hot Chili Peppers - Funky Monks 10 האלבומים שעשו לי את השנה הקודמת*: Kyuss - Welcome to Sky Valley Mastodon - Blood Mountain Nevermore - Dead Heart in a Dead World unexpecT - In a Flesh Aquarium Gojira - From Mars to Sirius Strapping Young Lad - City Red Hot Chili Peppers - Blood Sugar Sex Magik Frederik Thordendal's Special Defects - Sol Niger Within Diablo Swing Orchestra - The Butcher's Ballroom מלא שירים של טול (כן, יש כזה אלבום) התמונה שהכי אהבתי השנה (צרפו): כמה שמעתי השנה מטאליקה מ-1 עד 10: מה זה משנה, גם ככה הם גרועים האירוע שהכי נהנתי בו בשנה הקודמת: מסיבת סיום בצפר

TMWSTW

New member
חחחחחחחחחחחחחחחח ../images/Emo6.gif שמע! אתה!

אני לא כותבת כאן, קוראת מדי פעם, אבל נתקלתי כמה פעמים בסדרת התמונות האלה (זאת במיוחד הרגה אותי
) אבל אתה יכול בבקשה לאמר לי מאיפה? חיפשתי כמה פעמים, ופשוט לא מצאתי.. אולי תיהיה נחמד כזה, ותאמר לי מאיפה הם?

genz

New member
אני? נחמד כזה?

חמודה, אני חושב שאת טועה. אני חתיכת מניאק

TMWSTW

New member
הייתה לי תחושה, בגלל זה ה"נחמד כזה" וה../images/Emo9.gif

בניסיון לרכך אותך. אוקי, לא עבד. אז מה עושים? למה לא נחמד, נו בקשה בקשה, אני מבקשת ממש יפה
תראה! פרח בשבילך

TMWSTW

New member
תודה! ../images/Emo24.gif

אבל גם, תוכל בבקשה להביא לי קישור לתמונות כמו התמונה של הSENSE וKNOW YOUR PLACE? אני נחמדה, למה אתה לא רוצה להביא לי קישור?

TMWSTW

New member
כן. רשמתי לך שאני עדיין לא מעכלת,

וגם ממש לא מבינה מה זה. זאת אומרת, זה פיזית נורמאלית?
אז.. תוכל להביא לי קישור לאתר של התמונות שביקשתי?

ההכי טוב מאז ומעולם היה כמובן

Mastasia. שתי בנות וגביע אחד זה גועל נפש, בני

למעלה