התפקדות שנה חדשה

התפקדות שנה חדשה

(כולם חייבים להגיב באופן מלא) שם (אפשר גם בדוי): גיל (אפשר גם בדוי): 10 השירים שעשו לי את השנה הקודמת*: 10 האלבומים שעשו לי את השנה הקודמת*: התמונה שהכי אהבתי השנה (צרפו): כמה שמעתי השנה מטאליקה מ-1 עד 10: האירוע שהכי נהנתי בו בשנה הקודמת: *-לא חייב להיות מודל 2007!!!!!!!!

AHOY!

שם (אפשר גם בדוי):בני גיל (אפשר גם בדוי): עוד חודשיים 20
10 השירים שעשו לי את השנה הקודמת*: בלתי אפשרי 10 האלבומים שעשו לי את השנה הקודמת*: אלמנה - פאנטום פיין ראמשטיין - REISE REISE נייטוויש - DARK PASSION PLAY פסקול הסרט RENT דת'אלבום =] פנתרה - הבוקרים מן השאול פינק פלויד - הקיר סאוסין- SAOSIN צ'ילדרן - HATE CREW DEATHROLL סטלה מאריס - סטלה מאריס התמונה שהכי אהבתי השנה (צרפו): ידידה שלא ראיתי המווון זמן צילמה =] כמה שמעתי השנה מטאליקה מ-1 עד 10: ממש ממש מעט, אולי 2 ורק מסט. אנגר האירוע שהכי נהנתי בו בשנה הקודמת: היו הרבה אבל הכי הכי נהניתי והשתחררתי בהופעה של אלמנה שחורה אחרי שנה שהם לא היו על במה עם הופעה מלאה, זה היה ענק, צרחתי כמו שד וגם הבאתי חבר אחד שלא שמע אותם עדיין והוא גם שבר עצמות שם, היה ענק.

RakTsarot001

New member
../images/Emo13.gif

שם (אפשר גם בדוי): ענבר (יקותיאל) גיל (אפשר גם בדוי): 16 והרבה (82) 10 השירים שעשו לי את השנה הקודמת*: יותר מדיי. 10 האלבומים שעשו לי את השנה הקודמת*: יותר מדיייייייייייייייי. התמונה שהכי אהבתי השנה (צרפו): בין היתר. כמה שמעתי השנה מטאליקה מ-1 עד 10:
5. האירוע שהכי נהנתי בו בשנה הקודמת: ההופעות שהייתי בהן, הטיולים, הכל. הכל.

KsE

New member
007(2)

שם (אפשר גם בדוי): קייסי. קייסי הנסן. גיל (אפשר גם בדוי): 21 10 השירים שעשו לי את השנה הקודמת*: אין לי כוח לזה ffs 10 האלבומים שעשו לי את השנה הקודמת*: נו, רשימה חלקית לפחות. Anata - The conductor's departure Anata - The infernal depths of hatred Apophis - Heliopolis Avulsed - Yearning for the grotesque Dark tranquillity - Ficiton Dethklok - The dethalbum Illdisposed - 1-800 Vindication Manticora - 8 deadly sins Siebenburgen - Darker designs & images Symbyosis - On the wings of phoenix התמונה שהכי אהבתי השנה (צרפו): מצ"ב כמה שמעתי השנה מטאליקה מ-1 עד 10: 1 האירוע שהכי נהנתי בו בשנה הקודמת: ההופעה של מרטי פרידמן

tbents

New member
ג'ינגל בלס..ג'ינגל בלס...

שיר כיפי. שם (אפשר גם בדוי): טל-לי גיל (אפשר גם בדוי): 17.1 10 השירים שעשו לי את השנה הקודמת*: 10 האלבומים שעשו לי את השנה הקודמת*: התמונה שהכי אהבתי השנה (צרפו): כמה שמעתי השנה מטאליקה מ-1 עד 10: 7.5-8, בגלל אחיין שלי. האירוע שהכי נהנתי בו בשנה הקודמת: ההופעה של נייט?

סוכריה מוצצים ../images/Emo88.gif

שם (אפשר גם בדוי): חזקוש-מרמוז מלך הקופים-ישורון גיל (אפשר גם בדוי): 17.75 10 השירים שעשו לי את השנה הקודמת*: מה לך-שגיב כהן אטרקטיב-איטליז מר. ג'ק-סיסטם אוף אה דאוון יוזד-פין אוף סילביישן קריפ-רדיוהד ונוס בטרנינג-איפה הילד ג'וני האדום-משינה באה לקראתך-רם אוריון פ'יר דה ווייסס-אליס אין צ'יינס קאנ'ט סטופ רוקנרול-קרוספייר 10 האלבומים שעשו לי את השנה הקודמת*: דירטי גיימז-קרוספייר כן-רם אוריון מסעותיי עם עצמי-איפה הילד שדים-איפה הילד אוטוביוגרפיה-כנסיית השכל מנועים קדימה-אלג'יר מזמרייז-סיסטם אוף אה דאוון היפנוטייז-סיסטם אוף אה דאוון &

JumpInTheFire

New member
יאללה ../images/Emo13.gif

שם: שיר גיל: 16+ 10 השירים שעשו לי את השנה הקודמת: פפף.... אין סיכוי. 10 האלבומים שעשו לי את השנה הקודמת: ננסה..
Led Zeppelin 3 The Who- Who's Next Pink Floyd- Dark Side Of The Moon The Black Crowes- The Southern Harmony and Musical Companion The Beatles- Sgt. Pepper's Lonely Hearts Club Band Queen- Innuendo Blind Guardian- Nightfall In Middle Earth Megadeth- United Abominations Evergrey- In Search Of Truth Nevermore- Dead Heart In a Dead World פפף... הלך גרוע. למרות שאני מנסה לכתוב אלבומים שבאמת תפסו אותי חזק השנה, ולא רק בחודשים האחרונים, זה לא הכי הולך התמונה שהכי אהבתי השנה: ועוד איך... חלום כמה שמעתי השנה מטאליקה מ-1 עד 10: המ.. 2? :/ האירוע שהכי נהנתי בו בשנה הקודמת: הופעות, צניחה חופשית, טיולים שנתיים ועוד הרבה דברים

JumpInTheFire

New member
ואיך שכחתי..

בדברים טובים- מופע האיחוד של זפלין וקורס 60 (התחלתי להתנדב ביום ראשון
)

nothingman1

New member
5#

שם (אפשר גם בדוי): יוס'לה גיל (אפשר גם בדוי): 17.35 10 השירים שעשו לי את השנה הקודמת*: Dissonant- Lust Tomahawk- God hates a coward ATG- Blinded by fear Rush- YYZ Jeff Buckley- Dream brother Jethro tull- Thick as a brick Opeth- The baying of the hounds Alice in chains- A little bitter Tool- The pot Guthrie Govan- Wonderful slippery thing 10 האלבומים שעשו לי את השנה הקודמת*: Opeth- Ghost reveries Spiral Architect- A sceptic's universe Sikth- Death of a dead day Tool- Lateralus Guthrie Govan- Erotic cakes Radiohead- Kid A Pain of salvation- One hour by the concrete lake Porcupine tree- In absentia Blind melon- Blind melon Dream theater- Scenes from a memory התמונה שהכי אהבתי השנה (צרפו): כמה שמעתי השנה מטאליקה מ-1 עד 10: 4, בגלל פלאפון של חבר האירוע שהכי נהנתי בו בשנה הקודמת: ההופעה בבארבי כנראה

AmiTrigger

New member
../images/Emo41.gif

שם (אפשר גם בדוי):עמית 10 השירים שעשו לי את השנה הקודמת*:לא יודע :S 10 האלבומים שעשו לי את השנה הקודמת*: אממ, אם לא חייב מודל 2007 אז סבבה, כי בשנה שעברה נכנסתי חזק לקטע של הרוק והמטאל, אני ארשום פה את אלה שהכי אהבתי :) Rush - 2112 Rush - A Farewall To Kings Pink Floyd - Dark Side Pink Floyd - Wish You Pink Floyd - Animals Metallica - Master Bob Dylan - Desire Black Sabbath - Paranoid Dio - Holy Diver Deep Purple - Made In Japan התמונה שהכי אהבתי השנה (צרפו):אין כמה שמעתי השנה מטאליקה מ-1 עד 10: 5 האירוע שהכי נהנתי בו בשנה הקודמת: ת'אמת אין לי שמץ של מושג חח

למעלה