התפקדות יומולדת

אור רון

New member
התפקדות יומולדת

אני לוקחת רעיון מפורום אחר - ומאמצת הנה: מה דעתכן שנעשה התפקדות יומולדת? כל אחת תכתוב את תאריך היומולדת שלה (וגם של צאצאיה, כמובן, אם היא רוצה), נכניס את זה לטבלה מסודרת (אני מוכנה לעשות זאת בכיף) וכך, לקראת ימי הולדת נוכל לברך את בעל/ת השמחה, לפני שהיא תצטרך לספר לנו על כך בדרכים עקיפות... אז...? יש הענות? (לגבי שנת הלידה - ממש לא חובה - רק מי שבא לה...)

אור רון

New member
התפקדות יומולדת

אני לוקחת רעיון מפורום אחר - ומאמצת הנה: מה דעתכן שנעשה התפקדות יומולדת? כל אחת תכתוב את תאריך היומולדת שלה (וגם של צאצאיה, כמובן, אם היא רוצה), נכניס את זה לטבלה מסודרת (אני מוכנה לעשות זאת בכיף) וכך, לקראת ימי הולדת נוכל לברך את בעל/ת השמחה, לפני שהיא תצטרך לספר לנו על כך בדרכים עקיפות... אז...? יש הענות? (לגבי שנת הלידה - ממש לא חובה - רק מי שבא לה...)

אור רון

New member
התפקדות יומולדת

אור רון

New member
סליחה סליחה סליחה

בחיי, תבוז שוב מתעתע. כתב לי "לא ניתן להציג דף זה", אז שלחתי שוב.... ועכשיו זה יאלץ לחכות ככה (3 פעמים) עד צאת השבת.... באמת מתנצלת.... (והנה הזדמנות להקפיץ את שאר ההודעות מעל שתי ההודעות המיותרות, כדי שלא יפריע להתקדמות הפורום) שבת שלום!

כרמית32

New member
אחלה רעיון אור ! ואין על מה להתנצל

הרי ברור שבתבוז האשם ...

כרמית32

New member
אני 25/6/71 ../images/Emo13.gif-

לאחרונה שמתי לב שכבר קוראים לי "גברת"
- לא ממש מתה על זה . אפשר לומר שאני חווה כעת את משבר גיל השלושים . אבל מה.. לא הייתי חוזרת אחורה ..

דש1דש

New member
השאלה אם צריך לענות 3 פעמים???

יש איזה ריכוז שעשיתי פעם - אבל לא יודעת אם מי שרשומה שם מעונינת עדין. אנחנו בכל אופן - אני 8/8 יערה 15/5 ובעלולי ב-35 במאי

דש1דש

New member
התאריך מוכר לך?

אם לא - זה חור בהשכלה ואת מוזמנת לתקנו!!!!!

טלטל11

New member
דשדש ככה יפה להתעלל

בהריונית בעלת תא זיכרון אחד שנמצא באובר פלו רוב הזמן?
הסבר יתקבל בברכה
(לא על כך שאין 35 במאי כמובן
)

דש1דש

New member
זה ספר מקסים

של אריך קסטנר - שם מלא - 35 במאי או דני רוכב אל הים הדרומי הומור שווה גם לגדולים - ובטוח לקטן שצומח לך בבטן (כשיגיע לגיל שמבינים הומור מתוחכם)

טרודי

New member
מתה על הספר הזה

ולאחרונה כשחיפשתי לקנות אותו לנסיכתי, הסתבר ששינו את התרגום! ואני דווקא אהבתי את הישן. "ישר נוכח פניכם" הפך לסתם "ישר וקדימה". אז אני שואלת אותך! בכל אופן, אני נולדתי שנתיים לפני מלחמת ששת הימים, יומיים אחרי יום העצמאות האמריקאי. מי שרוצה, שתעשה חשבון. זה לא כל-כך חשוב. הנסיכה נולדה חודש ויום לפני יום הולדתי ה-31. הגוזל נולד בשנת הדרקון, במאי, אבל לא ב-35 אלא ב-21 בו. (לא שאני מבינה גדולה באסטרולוגיה סינית, אבל אני חברה ברשימת דיוור של אמהות לילדים שנולדו ב-2000, והרשימה נקראת "DragonMoms".)

../images/Emo45.gif ליוזמה!

אני - 5.8 שדוניהו - 11.3 ואגב, אורצ'וק, את בטח שמחה מאד על חזרת "24"...

למעלה