התנצלות

18צח

New member
צודק

על קללות וירידו לא יפות חוסמים והנה עוד דוגמא

../images/Emo5.gif מזועזעת!!

חח רציתי להעביר ביקורת.. לא קשה.. לא קלה על כל המערכת המגעילה הזאת.. ענת.. את יצור מגעיל.. מחקים אותך קצת.. צוחקים עליך קצת.. ואת רצה לבכות לכל העולם.. אז לשוקי יש הומור שחור.. אז מה?! לכל בן אדם יש את חופש הביטוי שלו פה.. ובכל מקום על פני האדמה הזו!!! אז אם מפריע לך ההומור השחור של שוקי.. ואת חסמת אותו בגלל זה.. אז לי מפריע שאת גבר שwannabe אישה.. לי זה מפריע אז אני רוצה שעכשיו.. אייל והמנהלים של הצ'אט יחסמו אותך כי לא נאה לי שאת משדרת!! פשוט..לא נאה לי!! נו באמת.... מה זה הבולשיט הזה.. לא נאה לי שאת משדרת.. אני פשוט לא נכנסת לתוכנית שלך... ממצמצת דרכה.. לא נושמת לכיוון שלך אפילו ולא פונה אליך.. כי לא נאה לי...!! אז לחסום את שוקי?! בגלל שהוא אמר באמת מה שהוא חושב לפני כולם?! מכירה את המילה חופש הביטוי... הרי זה גם מה שאת עושה.. חופש הביטוי להפוך לאישה.. לא? בקשר לאלין.. אני לא אומרת שמה שהוא אמר זה לא בסדר.. אבל מכל דבר במדינה המזדיינת הזאת עושים הומור.. גם מדברים קשים.. וכואבים.. ועצובים..! ואני אוהבת את אלין.. אבל אני לא חושבת שהוא היחיד המחקה אותה.. אולי הוא היחיד שמעז לחקות אותה בשידור.. אבל הוא לא היחיד שמחקה אותה.. ושוב.. כל דבר כואב תמיד אפשר להפוך לצחוק.. הבדיחות שלו על השואה? תמיד.. כמו שאמרתי.. צחוק.. יכול להתגבר על העצב.. זהו.. החסימה של שוקי זה הדבר הכי מגעיל שאייל והמערכת יכלו לעשות בתפוז.. ברגע שעשיתם את זה.. הודעתם שאין חופש ביטוי בתפוז.. אז אחרי הדבר הזה.. fuck the system ? שלכם.. או שבעצם לא.. מאדם

../images/Emo11.gif

אם אתם מכירים את הצרחות שלי.. אז אתם יודעים.. שאני יכולה.. לעשות רעש

bleach19

New member
אוו איזו מגניבה...

את כל הגישה המסריחה הזאת תשמרי לעצמך מה קרה בגלל שענת העיפה אותך כי קיללת אותה לפני זה נדחפת לפה? תמצאי חיים משועממת.

B i k e r 23

New member
משהו באמצע

אני אתחיל בזה שלא משנה אם בגלל החסימה או מתוך הבנה וחרטה , צריך הרבה בשביל להתנצל בפורום... בתור אחד שלא עשית לו שום דבר , אבל ראיתי ושמעתי תגובות מצד חברים שלך ו"תומכים" , ומצד שני אנשים שנפגעו ממך רבות , אני יכול רק לקוות שמי שיש בו את היכולת יסלח לך , ומי שלא , יידע לפחות להתעלם ממך ולשכוח את שהיה , כדי לא להפוך את הדבר הטוב שיש לנו (הבלוגים) להוכחה נוספת שמדייה זה דבר מכוער . אני מקווה שתצליח להעריך את אלו שייסלחו לך לאחר מה שעשית , ותבין מה זה דורש מהם , לקבל את ההתנצלות , ושתדע לקבל את אלו שלא סלחו לך , ולא להמשיך את המריבה הכל כך מיותרת , שכבר התחילה לצערנו , אך אפשר לקטוע אותה מוקדם לפני שתתפוצץ עוד יותר. אני מאושר שהגעתי לבלוגים , שהכרתי את האנשים המדהימים והחברים החדשים שרכשתי (ויחסים שעברו אל מעבר למסך...) . מקווה שמכאן נוכל רק לרשום , שלמדנו , ונהיינו טובים יותר , ומבינים יותר , וסבלנים יותר... שגיא.

yyaron

New member
לכל "מגיני" חופש הביטוי

שאלה לי אליכם... אם יבוא מישהו ויעשה צחוק מהפיגועים שהיו פה בשנים האחרונות ויהלל את המחבלים המתאבדים מה הייתם אומרים? תהיו אבל כנים עם עצמכם.... ותחשבו על חופש הביטוי שאתם כל כך מגינים עליו בדמותו של שוקי.

pipidi

New member
כבר עשו בדיחות ואף אחד לא מת

מהבדיחות עצמן.... קוראים לזה סאטירה...

bleach19

New member
אף אחד לא מת...

אבל אנשים נפגעים מזה וזה בטח לא יפריע לכם.. אתה האידיוטים אוהבים לצחוק על חשבון אחרים חכו שיגיע היום שאנשים יצחקו עליכם נראה אותכם אז תופסים תחת על אנשים אחרים...

שוקי יא קבב מחזיק ממך גבר אמיתי

שוקי כל הכבוד גבר.. עשית טעות ולמדת ממנה... כל הכבוד שהתנצלת ומקווה שלמדת תלקח.. עכשיו תידע שאפשר לצחוק על דברים אחרים.. וכל מי שקורא תתגובה שלי שייקח משפט איתו לחיים.. עשית מעשה של גבר אל תבכה כמו תינוק.. אצל שוקי זה אחר עשה טעות של תינוק ויצאה כמו גבר!!!

XxX LSD XxX

New member
שוקייייי אתה מלך

שוקי וואלה אחי אוהב אותך מי שלא סולח יתפוצץ אתה אמרת את שלך העם רוצה שוקי!!!
שוקייייי יש שמועות....

18צח

New member
שוקי לא ../images/Emo47.gif

LSD שוקי הזה לא מלך כמו שאתה חושב אם אתה תומך בו אז גם אתה חסר שכל ומלא קש וככה אין מה לעשות שבארצנו חיים אנשים שלא יודעים מה זה לכבד את האנשים כמו שהם ואיך שהם LSD אם אתה חושב ששוקי צודק כנס ללינק www.solgar.co.il/tur-et/tismonet.html ותחשוב האם יש צדק שהבן אדם ה"חכם" זה יעשה חיכוי של אלין מהבלוג של אלין או שאתה חושב שהכל בהומור וזה סתם שהיא עושה והוא יורד עלייה ובנוסף תחשוב גם על אנשים אחרים שנפגעים בנוסף חוץ מאלין ומענתוש של הצאט כן, כן, אני מתכוון אלי ולעוד כמה אנשים אז קח לתשומת
בתודה צח

bleach19

New member
כל הכבוד צח...

אך הוא ושאר האטומים לא ייקחו לתשומת ליבם הם לא יכולים " תוכנית סאטירה " עם צחוקים אז הם מתעצבנים ויורים פה תלונות חופשי בלי שכל ובטח שבלי לב. מה זה משנה אם מישהו נפגע...?, יש " צחוקים "...אנחנו לא קוקסינלים או עם מחלת טוראט אז אנחנו תופסים תחת ומסתלבטים כי מותר לנו! - זהו... " חופש הביטוי ". שיהיה לך, לאלין, לענת, ברדוק, שימי ולשאר האנשים הנחמדים שבת שלום.

bleach19

New member
נעשה צדק בגלל..

כללי התנהגות בצ´אט על מנת ליצור תרבות צ´אט מסודרת נקבעו מספר כללים בסיסיים: א. אין לקלל, להציף או להשתמש בשפה בוטה בערוץ הכללי או בפרטי.<----- ב. אין לפרסם מספרי טלפון, כתובות או כל סוג של מידע הנחשב לאישי. ג. אין לפרסם אתרים מסחריים או פרטיים. לפרסום יש לפנות למחלקת הפרסום. ד. אין לאיים על גולש אחר (איום נחשב כעבירה פלילית ויטופל בהתאם). ה. אין להטריד אנשים שאינם מעוניינים לדבר עמכם. <----- ו. חל איסור חמור להשתמש בתוכנות צ´אט אחרות מלבד חלון השיחה של תפוז. זכרו - שימרו על כבודו של כל אדם ועל כבודכם בעיקר. <----- שתהיה לכם גלישה מהנה !

18צח

New member
תומר צודק וקבל ../images/Emo24.gif

הלו הן 6 הכללים של הצאט ואתה צודק אחי אך כמו שוקי D והאחרים שמים זין סליחה על ההתבטאות ולא משנה להן אם אותו בן אדם יפגע או לא יפגע כי זה לא בה אליהם אז חברייה אין לפרסם בפרטי מספרי טלפון,פאלפון ואפילו אסיקיו ודוא"ל כדי שהדבר לא יגיע לידיים לא נכונות כמו לשוקי ממני צח נ.ב שוקי מספר ה-
שלי הוא - .**********
לא לפרסם

l l i a t

New member
איך זה הגיע למצב כזה??

לשוקי יש אחלה הומור שחור, ואני מאוד נהנית מהשטויות שלו.. גם אם זה מלוכלך, ובמיוחד אם אחרים מזדעזעים, זה חלק מהכיף. ההומור שלו הוא לא חובה אלא זכות וכל אחד יכול לבחור אם להתייחס אליו או לא. ויכול לבחור אם להפגע מזה או לא. זאת מדינה חופשית. לחסום אותו בשל הלצותיו, זה מוגזם לחלוטין בטירוף, לדעתי. זה לא אומר שחסמתם את המחשבות שלו, זה הרי בלתי אפשרי ולא לעניין. אבל מה, הגראפסים שלו בשידור מעצבנים. על זה הייתי חוסמת אותו באמת.

למעלה