התנצלות

ShukyD

New member
התנצלות

נתחיל בזה שאני מתנצל בפני כל מי שנפגע ממני דבר ראשון כתבתי לאייל מנהל הפורום בפרטי שאני מצטער, ולא חשבתי שזה יגיע עד כדי כך לרמות כאלה.. ושזה היה פעם - פעמיים ואנשים עשו מזה עניין ובכל אופן אני לא מאשים אף אחד, כי אם אני לא הייתי עושה את זה אז לא היה שום עניין אפילו פעם אחת כתבתי גם שאני נורא מעריך את אלין על כל יום שהיא חיה עם זה ושטוב לה עם החיים שלה ושהיא גאה במה שיש לה ואף פעם לא מתלוננת על החסרונות ואני מעריך את ענת שחיה כל יום עם ההרגשה של אישה בגוף של גבר וגאה בזה וחיה עם זה בכבוד ואני באמת מעריך את כל האנשים בעולם, כל אחד אבל אני מצאתי את זה מצחיק, ובאמת שזה הפעם היה לא לעניין אבל לא ישבתי ותכננתי מהתחלה שככה זה יהיה חשבתי שזה יהיה משהו בקטנה.. בשבילי, בשביל עצמי כי אותי זה הצחיק, לא עשיתי את זה בשביל רייטינג או משהו בכל אופן התנצלתי כבר בפני אלין והיא אמרה "אה עכשיו אתה בא להתנצל כדי שלא יחסמו לך את הבלוג?" אז לא, זה ממש לא ככה, וההתנצלות הזאת היא לא בגלל שחסמו לי את הבלוג היא כי ההתנצלות הזאת מגיעה לכם, ובכל אופן אני לא אומר שאתם צדקתם ואני טעיתי אני אומר שאני ראיתי את זה בצורה אחת ואתם ראיתם את זה בצורה אחרת. ובאמת זה היה קצת מוגזם. וכאן גם נכון לרשום שבחיים לא הכרחתי מישהו לשבת ולשמוע את ההומור שלי שלא מעט פעמים הוא די חולני הייתי אומר.. בכל אופן אני מעריך כל בנאדם. גם אנשים שאני צוחק עליהם במיוחד אנשים שאני צוחק עליהם.. והכוונה הייתה ממש ממש רחוקה מלפגוע, ויצא ההפך אז אני מצטער.. יצא משליטה קצת כל העניין הזה ואני לא מצפה שעכשיו תגיבו לי ב "ואוו, איזה בנאדם טוב אתה, באמת סולחים לך והכל" פשוט חשוב לי שתדעו, אני יודע שאין לכם שום סיבה שבעולם לקבל את ההתנצלות אבל חשוב לי שתדעו שזו באמת לא הייתה הכוונה וברור לי שגם יהיו את אלה שיגידו "עכשיו אתה מתנצל? היית צריך לחשוב קודם" בכל מקרה, תגיבו איך שתגיבו, לי ממש אין עניין לריב עם אף אחד.. וזהו מבקש סליחה מכל האנשים שפגעתי בהם בכל הקטע הזה.. בכל הקטעים שלי. זה הכל

smiley20

New member
הגבול הדק שבין צחוק לבכי

האמת שקראתי את כל מה שכתבו שאמרת והתגובות הכועסות אמרתי לעצמי שיכול להיות שבאמת הגזמת או שאנשים לא יודעים לקחת הומור שחור. אני חושב שזה שניהם, אבל אתה כן תקבל ממני תגובה בסגנון: "וואו, איזה בנאדם טוב אתה, באמת סולחים לך והכל" וזאת משום שצריך להיות בן אדם טוב בשביל לקום ולהגיד סליחה על פגיעה במישהו אחר. לפי מה שהבנתי, בסך הכל השתמשת בהומור שחור, שהפעם פגע באנשים האלו, אני מקווה שכולם מבינים שהכל נעשה ברוח טובה... קדימה...עכשיו...חיבוקייייייייייייי
חחח

אני ניפגעתי אבל סולח לך נשמהההההה

סולח לך בן אדם אנשים צריכים לכבד כל אחד מה שהוא ואיך שבא לו להיות כל אחד יחיה איך שבא לו ....שוקי התנצלות זו גבורה וכל הכבוד לך ועכשיו ענתוש הכדור אצלך בטוח שהיא תיסלח שימי*14 הצייר

ShukyD

New member
רשמתי כבר שאין לי שום עניין לריב

אז חלאס, אם את מתכוונת להמשיך עם זה את מוזמנת לריב עם עצמך

BABE4

New member
תגובה

לא יודעת במה מדובר אך רק אוסיף ואומר משפט שיכול לשמש כל אחד בחיים זה אנושי לטעות,ואלוהי לסלוח שבת שלום

אני סולח לך אחי...חי חי

וענת מה הסיפור שלך? יש אנשים עם לב רע מאוד...היא דיברה עליך שצחקתה על השואה והנאצים.. המבין יבין....

SpicYspice

New member
בקשר להתנצלות...

סביר שחלק יקבלו חלק לא... לי אישית לא עשית כלום ולכן גם אין על מה לסלוח אבל לאלה שיחליטו לא לסלוח ולהפוך את הבלוגים למלחמה אישית פשוט אל תיכנס לבלוג שלהם ואל תמשוך אש ובמקרה ואתם נקלעים לבלוג אחר יחד- ההתעלמות היא ההגנה הכי בוגרת במקרה זה זו תהיה הוכחה ניצחת לכולם שההתנצלות שלך אכן היתה כנה שיהיה לך בהצלחה כי לכל אדם מגיעה הזדמנות שניה(אך לא יותר מזה)

bleach19

New member
אם אתה באמת מתנצל...

תדון על זה עם ענת ואלין בטלפון. במקום שכל יהודי יקבל יהודי אחר, אתם עושים מלחמה עם עצמכם. בושה.

ShukyD

New member
אין צורך

אני מתנצל כאן אין לי שום קשר איתן מעבר לזה ומה אתה עושה לי תנאי "עד שאתה מדבר על זה בטלפון אתה לא באמת מתנצל" ? זה לא ככה.. התנצלתי וזה הכל.. אתה אמרת שאתה רוצה כבר שעוד אנשים יתנצלו ויתכוונו לזה ושיפסיקו לריב אז הנה

שוקי-פתאום נהיית צדיק או מה?

כל מי שחוסמים לו את הבלוג והכניסה לבלוגים פתאום נהיה צדיק. אז מה קרה הבבא שוקי פתאום אתה מיתנצל? תעשה מה בראש שלך עם המיקסים שעשית מהטיקים שלי אני יודעת שאני מעניינת ומיוחדת, ולא מכל אחד אפשר לעשות מיקסים זה רק מחמיא לי. שבת שלום. אני ודאי לא יכולה לפתור לך את בעית החסימה

bleach19

New member
לא עשיתי לך שום תנאי אחי..

זה מאוד יפה להתנצל פה ואתה לא צריך להיות איתה בקשר בשביל להתנצל יש אנשים שמתנצלים גם אם הם לא מכירים את מי שהם פגעו בהם ואם אתה לא כזה סבבה אני רק מקווה שגם חברייך התנצלו ושכל זה ייגמר. לי נמאס מכל זה, שבת שלום.

angel shani1

New member
אני גם מצטערת

אתם שואלים על מה? אני מצטערת על זה שברגע שחסמו את שוקי חסמו את חופש הביטוי זכותו של כל אדם לומר מה שהוא רוצה על אדם אחר.... כמו שניתן לעשות זאת בחיים כך זה צריך להיות באינטרנט... אם אתם באים לבית ספר ומישהו אומר לכם איכס אתם מכוערים אתם פוזלים..אז אתם חוסמים אותו מהבית ספר? לא....יש הרבה סיכויים שאתם אפילו מבליגים על זה..אז דווקא כי זה אינטרנט אמצעי תיקשורת גדול דווקא פה אתם מתנהגים ככה? בוודאי שזה מעליב מה שהוא עשה ולא בסדר ולא מורלי לדעתכם אולי.... אך כפי שכבר אמרתי ברגע שבנאדם פותח את הבלוג ומחליט לשתך אנשים בחיים הפרטיים הוא יזכה לחיזוקים ומצד שני לתגובות שליליות...גם אליי ניכנסו אנשים לבלוג ואפילו אנשים קבועים שאמרו עליי ככה וככה אבל לא ניסיתי לחסום אף אחד אפילו לא זרקתי את אותם אנשים מהחדר שלי...כי ידעתי שברגע שאני אפתח בלוג יהיו גם כאלה שלא יאהבו אותי... אז וואלה לפי דעתי אנשים אתם צריכים ללמוד להתמודד עם זה.....ברגע שבחרתם לפתוח בלוג אני בטוחה שידעתם מה יהיו ההשלכות ואם למרות ההשלכות אתם משדרים אז כנראה שזה כיף לכם.... ואנשים בחיים האמיתיים אין "אייל" שיבוא ויחסום את כל הרוע, ואת כל הפגיעות תלמדו להתמודד.! שרון

bleach19

New member
תמשיכי כך...

וגם את " תחסמי " בחיים. ואם במציאות המסריחה כמו שאת מקלידה קורים דברים כאלה, אז פה אפשר לצאת מהמציאות המסריחה הזאת ולהקליד דברים בלי לפגוע באדם שהוא מי שהוא. מה כבר הקלידו לך בחדר הא?, זונה או פקצה?. את בטח חושבת שאת לא. לענת אלו כמה אנשים במכה שיורדים ומקללים אותה והיא שונה ממך אז תחסכי ממני להסביר לך מה הוא חופש הביטוי את גם ככה תשארי בדעה שלך הפאתטית כמו השאר.

18צח

New member
שוקי D

אני מאוד מקווה שאתה תתנצל ומקווה שלא תחור על זה בעתיד בידידות צח

שרון ושני מילים כדורבנות!

את צודקת וגם אני אמרתי את זה פה ומשום מה חסמו אותי... אז יש מצב שאת חסומה מהפורום עכשיו אז נדבר כבר בבלוג... ואני גם פתחתי בלוג יחד עם המצרייה וקבלנו הרבה פירגונים ותגובות טובות וגם היו ירידות ירדו עלינו כל מיני אז אין מה לעשות לא הכל שחור ולבן בחיים יש גם אפור ויש הרבה אנשים שלכל אחד יש השקפות ודעות שונות טוב ביי נראה לי אני חסום ביי

למעלה