התנפץ ל0מולנים עוד בלון 🤩

אחד אחד:):
אני לא ירושלמי כיום (אם כי גרתי שם 6 שנים) וגם לא נולדתי בירושלים - אני בא מכיון אחר לגמרי:) אבל את בית"ר אני אוהד מאז שהייתי ילד - עוד מהתקופה של נוימן ומלמיליאן (ואח"כ גם אלי אוחנה). אז נכון - בשנים האחרונות ההתלהבות קצת דעכה, אבל עדיין - זאת הקבוצה שאני אוהד ולא אחרת😐!
לגבי אוהדי בית"ר - מרידור, אולמרט וגם רובי ריבלין (שכמובן גם היה יו"ר בית"ר בעצמו) הם אוהדי בית"ר ותיקים, עוד הרבה לפני שאותם בבונים המתקראים לה פמיליה ידעו בכלל מחה זה בית"ר. לגבי הקריות - מתנצל😐 ועדיין - אני מכיר לא מעט אוהדים של הפועל חיפה מכל אזור הצפון וחלקם תומכי ימין ותיקים. ולמה הם אוהדי הפועל דווקא? כי בתקופה שהם התחילו להתעניין בכדורגל מכבי חיפה היתה הקבוצה החלשה בעיר והתנדנדה בין הליגה הראשונה לשניה (שנות ה-70) ודווקא הפועל היתה יציבה. אז כשמתחילים עם קבוצה - נשארים איתה:)! חלקם מפרגנים בהחלט למכבי חיפה אבל עדיין אוהדים את הפועל. ולגבי האוהדים - יש הבדל בין אוהדים קולניים ונלהבים (שבטדי יושבים ביציעים המזרחים) אבל כאלו שיודעים להתנהג, לבין כל מיני נערי רחוב ועבריינים שלא מעניין אותם כדורגל אבל הם באים כדי להתפרע! וד.א: יש גם לא מעט רופאים ופרופסורים שיושבים ביציע המזרחי. כשגרתי בירושלים והייתי הולך למשחקים ישבתי פעמים בודדות ביציע המזרחי והופתעי לטובה מסוג האוהדים שראיתי שם. חלק מאותם פרופסורים ורופאים הם אולי אנשי ימין במקור, אבל רבים מהם כברלא תומכים כיום בליכוד הביביסטי:(! לגבי ג'ו - לא יודע ולא מכיר אבל גם לא מתייחס כמעט למה שהוא כותב:rolleyes:. לי יש את הדעות שלי שמתבססות על הנסיון חיים שלי ושוב - זה שיש לך הצלחה עם קבלות - זה לא אומר שלכל אחד יהיה את זה!:-/ ודבר אחרון - לגבי מגווון האוהדים של בית"ר - יש מגוון שכזה כמעט בכל קבוצה וזה מה שיפה!

בית"ר י-ם מזוהה עם הימין מאז ומתמיד, עוד לפני שלה פמיליה הוקמו.
גם אהוד אולמרט ויש גם את רובי ריבלין תמיד הדגישו שהם אוהדי בית"ר כשרצו להראות שהם ימין.

הפועל חיפה ובכלל מועדון הפועל כשמו כן הוא, מזוהה עם הפועלים שמן הסתם המערך מייצג אותם ובמילים אחרות ל0מול.

הקינאה הורגת אותך?
בית"ר מזוהה עם הימין - אהלן וסהלן! אבל יש לקבוצה גם לא מעט אוהדים שהם לא אנשי ימין - כמו שלהפועל ת"א יש אוהדים שהם לא ממש בשמאל - למשל יריב לוין
לגבי אוהדי הפועל חיפה - אני חוזר על מה שכתבתי אתמול: אני מכיר לא מעט אוהדים של הפועל חיפה מכל אזור הצפון וחלקם תומכי ימין ותיקים. ולמה הם אוהדי הפועל דווקא? כי בתקופה שהם התחילו להתעניין בכדורגל מכבי חיפה היתה הקבוצה החלשה בעיר והתנדנדה בין הליגה הראשונה לשניה (שנות ה-70) ודווקא הפועל היתה יציבה. אז כשמתחילים עם קבוצה - נשארים איתה:)! חלקם מפרגנים בהחלט למכבי חיפה אבל עדיין אוהדים את הפועל. תבין יא דיברגנרט: לא כל אחד בעולם הזה שונא את השמאל וגם לא תמיד את הימין. אני מבין שאתה חייב להראות כמה שהשמאל הוא רע ושמי שלא תומך ימין קיצוני חייב להיות שמאל - אבל יש גם אחרים שהם לא קיצוניים כמוך! :-/
ולגבי הייט-טק - לא מקנא ולא כלום. התפיסה הכלכלית חברתית שלי היא אחרת וגורסת שצריך מתינות וסולידיות - בדיוק כמו התפיסה הפוליטית הכללית שלי (מתינות היא ההפך מקיצוניות - גם לימין וגם לשמאל!) וההיי-טק מייצג בדיוק את הקיצוניות הזו - גלים של גאות ושפל בצורה קיצונית. מהסיבה הזו אני חושב את מה שאני חושב😐

דיברגנט חדש

Well-known member
בית"ר מזוהה עם הימין - אהלן וסהלן! אבל יש לקבוצה גם לא מעט אוהדים שהם לא אנשי ימין - כמו שלהפועל ת"א יש אוהדים שהם לא ממש בשמאל - למשל יריב לוין
לגבי אוהדי הפועל חיפה - אני חוזר על מה שכתבתי אתמול: אני מכיר לא מעט אוהדים של הפועל חיפה מכל אזור הצפון וחלקם תומכי ימין ותיקים. ולמה הם אוהדי הפועל דווקא? כי בתקופה שהם התחילו להתעניין בכדורגל מכבי חיפה היתה הקבוצה החלשה בעיר והתנדנדה בין הליגה הראשונה לשניה (שנות ה-70) ודווקא הפועל היתה יציבה. אז כשמתחילים עם קבוצה - נשארים איתה:)! חלקם מפרגנים בהחלט למכבי חיפה אבל עדיין אוהדים את הפועל. תבין יא דיברגנרט: לא כל אחד בעולם הזה שונא את השמאל וגם לא תמיד את הימין. אני מבין שאתה חייב להראות כמה שהשמאל הוא רע ושמי שלא תומך ימין קיצוני חייב להיות שמאל - אבל יש גם אחרים שהם לא קיצוניים כמוך! :-/
ולגבי הייט-טק - לא מקנא ולא כלום. התפיסה הכלכלית חברתית שלי היא אחרת וגורסת שצריך מתינות וסולידיות - בדיוק כמו התפיסה הפוליטית הכללית שלי (מתינות היא ההפך מקיצוניות - גם לימין וגם לשמאל!) וההיי-טק מייצג בדיוק את הקיצוניות הזו - גלים של גאות ושפל בצורה קיצונית. מהסיבה הזו אני חושב את מה שאני חושב😐
יש, אך הם מעטים.

למקרה שאינך יודע, ראשי תיבות של בית"ר הן "ברית הנוער העברי על שם יוסף תרומפלדור", היא תנועת הנוער והצעירים של התנועה הרוויזיוניסטית לפני הקמת המדינה, ... השתייכות פוליטית, ימין פוליטי בישראל לעומת זאת, תנועת הפועל אשר הוקמה כאיגוד של הסתדרות העובדים הכללית בארץ ישראל, מזוהה עם השמאל ונחשב למייצגת את תנועת הפועלים.
ברור שאתה חושב כך כי אתה צר עין ומקנא.

למעלה