התמונה שנפלה

התמונה שנפלה

לפני כמה שנים היה לנו תמונה גדולה מעל הטלוויזיה בסלון יום אחד פתאום התמונה נפלה מהקיר ישר לריצפה היא לא נפלה על הטלוויזיה היא נפלה לפני הטלוויזיה וגם לתמונה לא קרה משהו רציני רק נשברה לה קצת המזגרת מה זה יכול להיות?

לא הבנתי, מה מוזר כאן?

האם בדקת מדוע התמונה נפלה? האם לאחר שהיא נפלה המסמר עדיין היה תקוע בקיר? האם החוט שעליו היתה תלוייה התמונה עדיין היה שלם ולא נקרע? האם לא יתכן שהחוט פשוט החליק במשך הזמן מהמסמר עד שיצא ממנו לגמרי באופן טיבעי? מדוע את חושבת שהתמונה לא פגעה קודם בטלוויזיה לפני שהיא נפלה על הריצפה? ראית שהיא לא פגעה בטלוויזיה או שאת רק מנחשת את זה? ממש לא נראה לי שיש כאן איזה קשר לרוחות... משתמש בצלילים

Zanzibar02

New member
זהו מה מוזר כאן?

אני מסכים ב100% עם משתמש בצלילים, לא כל דבר צריך לקשר ל"על טיבעי". יש דברים שפשוט קורים מעצמם אל תייחסי לכל דבר לתואר "על טיבעי עשה זאת".

החוט עדיין היה על התמונה

תמונה לא יכולה ליפול באלכסון זאת הייתה תמונה ממש גדולה וכבדה היא הייתה אמורה ליפול ישר ולא באלכסון

אבל למה את לא עונה על כל השאלות?

יופי, ענית על שאלה אחת, מדוע לא התייחסת לשאר השאלות? האם ראית את התמונה נופלת במו עינייך? מה גורם לך לחשוב שהיא לא פגעה קודם בטלוויזיה לפני שנפלה על הריצפה? אמרת שהחוט של התמונה נשאר שלם, אבל מה עם המסמר? גם הוא נשאר יציב על הקיר? בדקת או שאת רק מנחשת? אולי במשך השנים בגלל מישקלה של התמונה הוא הלך וקיבל נטייה כלפי מטה עד שלבסוף החוט החליק ממנו, עלה בדעתך דבר כזה? אין כאן שום דבר מוזר, כמו שאמרת התמונה מאד גדולה וכבדה, וכוח המשיכה של כדור הארץ משפיע עליה כמו על כל דבר אחר, במשך השנים הוא גרם לה לאט לאט לצאת ממקומה עד שלבסוף נפלה, דבר טיבעי לחלוטין שלא מעורבות בו שום ידיים ניסתרות. משתמש בצלילים

אני לא הייתי בבית שזה קרה ההורים

שלי ראו וסיפרו לי ואני לא יודעת עם הם ראו או לא ראו את המסמר ושוב אני אומרת תמונה כל כך כבדה צריכה לפול ישר ולא באלכסון

.m

New member
ליטל,

לא כל תקרית זניחה שאת לא יודעת איך להסביר שייכת לתחום הפארא-נורמל. אני לא חושבת שלתקרית זו יש אזשהו קשר לרוחות, נשמות או תופעות אחרות...
mai

.m

New member
../images/Emo6.gif

עדיף שאני אשתוק... |הזקנים מהחבובות| mai

שתיקה שאומרת הכל../images/Emo6.gif

נפלה לי צלחת ולא נשברה, או שרוח תפסה אותה בידיים מילימטר לפני הריצפה, או שהצלחת בעצמה היא רוח, אין הסבר אחר, בטוח רוח...רוח רוח רוח, בפרדס נפל תפוח..

האם ההורים שלך

סיפרו לך שהם ראו את התמונה נופלת באלכסון בלי ליפגוע בכלל בטלוויזיה? ( את יודע, אלכסון = אסון...
) משתמש בצלילים

מסכימה עם צלילים (לשם שינוי)../images/Emo8.gif

כנסי לאתר "בית הרוחות " יש שם סיפור בסיפורים מוזרים הנקרא "התמונה שנפלה"

תגידי את מגיעה לחתונה?

יקרה שלי!
אני מעוניין לישלוח לך - - חיבוק חזק חזק חם ואוהב! - שפע ברכות! - 2 קוטג' - גבינה צהובה - 2 חלב - 3 שיניי שום אני גם.... שולח לתוך חייך המון אור של שמש
אור של שמחה... אור של אהבה... אור של שלווה... אור של רוגע... אור של בריאות... אור של שפע... ואור אחד ענק שיאיר את דרכך בחשיכה......!
אני כאן למענך, השתמשי בשמפו שלי מתי שרק יתחשק לך! משתמש בצלילים

למעלה