התחלתי ללמוד גיטרה

mroz1

New member
התחלתי ללמוד גיטרה

שלשום, ושאלתי להפעם היא איך פורטים עם האגודל, זאת אומרת עם הציפורן או עם החלק השני. מקווה שהבנתם

mroz1

New member
אף אחד

לא מוכן אפילו לנסות לעזור. זו לא שאלה יותר מדי מסובכת.

The Exorcist

New member
התחלת עם ספר או עם מורה?

אם התחלת עם ספר אז רוב הספרים מסבירים איך. אם התחלת עם מורה אז היית צריך להקשיב להסבר שלו. ופרטים עם הבשר, אבל לא כמו שאתה פורט עם האצבעות אלא קצת באלכסון לציפורן. ואין לי מושג איך להסביר את זה בלי להראות...

mocko

New member
באופן עקרוני

לרובנו אין ציפורניים מפוארות יותר מדי , אז באגודל פורטים עם הבשר שנמצא מעט מתחת לחיבור הציפורן , קצת בזווית אלכסונית כזו ( באמת קשה להסביר ) . באופן כללי ניתן להשתמש עם האגודל בכל מיני צורות ולהפקת כל מיני צלילים מיוחדים ( להשאיל דברים מתחום הבס ולהתפרע קצת כיד הדמיון הטובה ) אבל הפריטה הבסיסית היא כמתואר למעלה .

mroz1

New member
תודה

ודרך אגב אני לומד עם ספר (שירים וגיטרה) ועם איזו תוכנה דפוקה בשם play guitar. בשירים וגיטרה כתוב לפרוט עם הבשר ובתוכנה עם הציפורן ומכאן השאלה. נ.ב. ההודעה היא גם לעומר.

The Exorcist

New member
באגודל עם הציפורן?

זה חדש לי... אני ממליץ לך לקנות ספר שעונה לשם "לנגן בגיטרה" של רוג´ר אוונס. שם ההסבר הכי טוב (בכלליות, הספר הזה הוא היחיד בעברית שאפשר ללמוד ממנו משהו)

fader

New member
תגובה

אם אתה לומד על גיטרה קלאסית אז עם האגודל אתה מפיק צליל יותר יפה, ואם יש לך מורה טוב הוא גם יגיד לך את זה .

למעלה