התחלה

• פותח הנושא pcp1
  • פורסם בתאריך

pcp1

New member
התחלה

שלום לכולם אני חדש בתוכנת הריזון ויש לי שאלה שאני נכנס לריזון בהתחלה ועושה file>new ואז לוחץ פליי זה מנגן לי איזה מוזיקה שבאה כנראה אם התוכנה אז השאלה היא איך אני עושה פרוייקט חדש בלי שום מנגינה אוטומטית אלה רק מנגינה שאני יעשה אם התוכנה תודה מקווה שהבנתם

Choriso

New member
ככה ../images/Emo26.gif

Edit>Preferences ואז יש Default song. אצלך זה נמצא על Built in תשנה ל-Empty Rack

pcp1

New member
בעיה קטנה

עכשיו שאני רוצה ליצור תו מסויים למשל במכונת ה redrum אחרי שיצרתי כמה תווים שם ולחצתי פללי אני לא שומע כלום אולי מישהו יודע תודה

pcp1

New member
לא עובד

ניסיתי את כל האפשרויות שיש שם ועדיין אני לא שומע כלום יש לכך סיבה אחרת אולי ?

pcp1

New member
כנסו בבקשה

מישהו יכול להגיד לי מה זה אזור RACK תודה רבה

sampler

New member
ריזון מתחלקת לשתי חלקים

מסך ה rack נמצאים בו המכשירים שאיתם אתה עובד למשל הסינטים והסמפלארים ויש את מסך הסיקוונסר ששם מופיע לך האורגן שאתה מכניס אליו את התווים למכשירים אם יש לך שאלות בדוגמא הזאת תסתכל במילון מונחים ..זה יתן לך הסבר כללי על איך התוכנה בנוייה וידע כללי בסיסי שחייב לדעת לדעתי

pcp1

New member
תודה

איפה נמצא מילון כזה? והאם יש ספר בעברית שמזביר על התוכנה הזאת תודה

sampler

New member
יש ספר ..לא שווה להשקיע עליו לדעתי

כל אחד שמתחיל ישר רוצה ספר כי זה נראה הכי קל אבל תיק תק אתה תקלוט את התוכנה.. והמילון לדף הראשי ותראה כבר מילון מונחים

pcp1

New member
לא הבנתי

איפה בדיוק המילון אתה יכול לתת קישור בבקשה

sampler

New member
עכשיו שאתה קורא את ההודעה

תסכל למעלה יש כזה פס כחול שרשומים עליו כל מיני ..מאמרים גלריות אז בינהם יש מילון מונחים

pcp1

New member
אה מצאתי

אוקי תודה רבה אבל בכל זאת רציתי לדעת אם קיים ספר בעברית לריזון 2.5 וכמה עולה דבר כזה תודה רבה

sampler

New member
כן כפרה

יש ספר כזה ..לא זוכר כמה הוא עולה הספר של קיובייס עולה 250 ככה שהוא בטח עולה איזה 100 שקל לפחות אני אומר ממש בכללי אני לא בטוח בכלל

pcp1

New member
יש לך

מושג איך אני מברר איפה ניתן להשיג צור קשר באיסיקיו 295715986 אם אתה יכול

sampler

New member
לא יודע אחי

אני יעשה לך ככה חיפוש מהיר ברשת נראה מה נסגר.. אגב אתה משתמש חדש ספר קצת מאיפה אתה בן כמה מה אתה מתכוון ליצור..

pcp1

New member
תודה אחי

אוקי אני בן 18 מעוניין ליצור טראנסים ואכן אני חדש בעסק אני מאזור חיפה (עמק יזרעאל) אם אתה מכיר

sampler

New member
מכיר

עמק יזרעל על עמק יזרעל על משהו כזה.. פעם הייתי מד"ץ

pcp1

New member
חחחחח

לא הבנתי בדיוק למה התכוונת אחי תגיד אין לך איסיקיו או משהו ?

sampler

New member
לא אין לי...

כל שאלה שיש לך תשאל בפורום..הוא קצת נטול משתמשים אבל יש פה אנשים אכותיים.. לא מצאתי כמה עולה הספר אני ישאל את הבעל של אחותי מחר אני יודיע לך ..

למעלה