התוכנית בערוץ 2 - עריכה

נועה21

New member
התוכנית בערוץ 2 - עריכה

כמה חושבים שבערוץ 2 יראו את הצד הרע של שפרע? האם אתם חושבים שיראו את הקטע בו היא מבקשת מלאון לא לדבר עם יוסי כדי שהזמן לא יעבור לו וכדי שהוא ייכנס לדיכאון מחוסר סיגריות ומכך שאף אחד לא מדבר איתו?

ShukyD

New member
נחכה ליום ראשון ונראה

נראה לי שבכלל הפורום המשיך עם כל העצבים והכעס אבל בוילה למרות הריכולים ולמרות הקבוצות שנוצרו \ נשארו <באופן טבעי> הכל הרבה יותר רגוע... ויום ראשון בלי קשר צריכה להיות תוכנית מעניינת, תפנית אולי

נועה21

New member
לא רגוע. המלחמה הפכה מחמה לקרה

אני באופן אישי מתעדכנת רק פה. אני לא יכולה לראות איך חבורה של אנשים שחושבים שהם יותר טובים מכולם, מתחבאים מאחרוי פנים יפות וחיוך אבל מכילים כל כך הרבה רוע. אני לא יכולה לראות את ה"חרם" של כיתה ד' שהם עושים על יוסי, אני לא יכולה לראות את ההתנשאות שלהם על עינב ואני לא יכולה לראות את שפרע מפיצה ארס לכל עבר רק בגלל רגשי נחיתות. עד שסוף סוף ישבתי לראות את ערוץ עשרים הייתי צריכה לראות את שפרע הנחש הזו אומרת את מה שכתבתי ללאון. מיד העברתי ערוץ. כמה רוע???

ShukyD

New member
ההבדל הוא שהרוב כותבים כמוך

אבל מצד שני אין להם בעיה עם חבורה של אנשים שחושבים שהם יותר טובים ומכולם ומתחבאים מאחורי מסך מחשב

shlomitgueta

New member
נועה- נהנתי לקרוא כל מילה ומילה שלך ואפילו

נהנתי מסימני השאלה שלך כתבת בדיוק את מה שאני מרגישה ואני מאמינה שעוד הרבה מרגישים את זה

JasPoint

New member
לי כבר אין ציפיות מערוץ 2

העריכה שם מגמתית בטירוף, אבל הרבה רואים גם ערוץ 20 או צופים באינטרנט אז הם יודעים את האמת.

דורון

New member
הכל תלוי אם הם רוצים שהיא תישאר או לא

לפי מה שהבנתי הולכים להכניס את החזן. אז בינתיים טוב להם שהיא שם, יש את הבחור הדתי ומולו תיהיה את החוזרת בשאלה. בשבוע שהם ירצו להעיף אותה הם יוציאו את כל הקטעים שגורמים לכמעט מדינה שלמה לתעב את הבחורה. ולא חסר קטעים כאלה, אפשר לבנות מהם סדרה בהמשכים.

tokbek

New member
../images/Emo215.gif חברי ההפקה גולשים בפורום

אז הם יודעים לפי התגובות מה לשים ומה לא לשים בכדי ליצור עניין. לכן נראה לי שהםכן ישדרו את הצד הרע של שפרע (מה, יש לה גם צד טוב?!?) הבעיה היא הצד המשעמם של צבר, איך לעזאזל אפשר לשדר שעמום ? וכמו תמיד: אני מצרף את תמונת האוהבים של שיפרע וצבר.

ShukyD

New member
וכמו תמיד - זה לא מצחיק

למרות שאני מרגיש צורך לציין לטובה את הכתיבה שלך חוץ מכמה הערות לא במקום היא די איכותית.

tokbek

New member
אממ

האסוציאציה הראשונה שלי כשאני רואה את האינטרקציה בין צבר לשפרע, הוא המצב הסטטי של הלאקי במבוקים - נראים טוב וכיף להסתכל עליהם, אבל הם פאקינג צמחים. תודה על ההערה !

shlomitgueta

New member
אותי יותר מעניין אם יראו איך היא וצבר

אמרו שעינב ויוסי הם שאריות אדם ויהודים סוג ב' שזה פשוט בושה וחרפה שלא תתואר ואין להבליג על מקרה זה בשום מצב.

למעלה