השרשור השבועי יוצא לדרך!!!!

יש לי הפרשות חומות מפעם לפעם...

מבהילות כלפעם מחדש... אבל באולטרסאונד הכל תקין... אבלבסך הכל אני בסדר....

אמאשלי2

New member
בדיוק כמו אצלי למרות שכבר שבוע

בערך לא היה שום דבר לשמחתי, לכן נראה לי שאני חוזרת לעבודה. אגב- על כל הפרשה כזו רצתי לבדיקה (חוץ מהאחרונה שכבר הייתה ממש מזערית ולא היה לי כוח לכיסאות של המיון
) זה באמת מבהיל כל פעם, וגם הבדיקה שעושים כ"כ לא נעימה. שיהיו לנו רק בשורות טובות!!

ototo mother

New member
ואני מתה מתה לצאת לחופשה!!

מיציתי בעבודה... קשה לי מאוד לשבת הרבה

אמאשלי2

New member
הדשא של השכן...

גם בשמירה יושבים הרבה, או אפילו שוכבים הרבה.. לא כיף!! מהניסיון שלי- הזמן עובר מהר יותר בעבודה

liatlea

New member
שבוע 35+5

השבוע התחיל בנימת כבד לי אני במיטה עם כל הגג'טים מסביבי..לפטופ,ספר,שלט טלויזיה ושלושה בקבוקי מים מוכנה לעבור את היום וכמובן את שאר השבועיים פלוס עד לקיסרי מי היה מאמין ששמירת הריון תיהיה כל כך מעייפת שבוע טוב לכולן שיעבור לנו לאט לאט ובזהירות

yr80

New member
22+0

שמחה שהגעתי עד הלום! מתחילה לחשוש שמגיעה התקופה הרגישה/מסוכנת יותר... כבר כבד לי, ואני בקושי מצליחה לשים נעליים. ואני רק בחצי! קצת קשה לי להאמין שהבטן יכולה עוד לגדול. עליתי 6 קילו מתחילת ההריון ונראה שהרוב מרוכז בבטן. השבוע אני לא רואה אף רופא! (טפו טפו טפו). זה לא קרה מתחילת ההריון (אני קצת היפוכונדרית/חובבת רופאים ובדיקות). הכאב מתחת לצלעות בצד שמאל לא מרפה כבר שבועות רבים וכל שנותר לי הוא לקטר על זה כי רופאי היקרים מסרו לי שלא משנה מה זה, אין מה לעשות עם זה כרגע. מחכה בסבלנות לסקירה המאוחרת בוולפסון עוד שבועיים. ונרשמתי לקורס הכנה ללידה של איכילוב במרץ. שיהיה שבוע טוב ושקט.

היום 22+5

מחר יש לי סקירה מאוחרת. מלאת התרגשות. שמחה שאראה אותם שוב. העיקר כמובן שהם יהיו בראיים. בטן בזמן האחרון גדלה בטירוף. הם הרבה בועטים. שימשיך כך בע''ה.

מחר 20+0 עגול איזה כיף שמחליפים קידומת ושאלה

בהזדמנות זו אשאל, אני יודעת שיש כאן בנות שגם עשו את הבדיקת צ'יפ גנטי. תוכלו לומר לי תוך כמה זמן היו לכן תשובות?

שבוע 31 ../images/Emo20.gif../images/Emo20.gif

שוכבת לי במיטה ומשתעממת יותר מיום ליום. חלמתי אתמול חלום שאני יולדת ב15.2 - מקווה שלא יתגשם שיהיה שבוע מוצלח לכולן

נכנסתי היום לחודש שביעי שבוע 27

הימים עוברים לאט,יום שלישי יש לי טור לרופא הפרטי מכחה לזה בקוצר רוח. אני לא יודעת מה מהכאבים טבעי ומה לא.יש לי המון שאלות לשאול אותו ושוקלת לבקש שמירה

ototo mother

New member
שבוע 16!!!!

הבטן גדלה! אחרי סקירה - יש לנו בן ובת :) מאוהבת בהם ומתלהבת כל יום מחדש מהבטן שגדלה וגדלה!

ototo mother מלא מזל טוב!!!

איזה כייף זה בן ובת!!! בשקיפות אמרו לנו שכנראה זה מה שיש לנו...מחכה לסקירה כדי לדעת בוודאות.... שיהיה לכם בהצלחה...והריון שקט ומשעמם

julb

New member
שבוע 16 עם תוצאות זהות

ואמרתי שאנחנו תאומות????
מצחיק אבל הידיעה על מין הילודים גרמה לי להיות שמחה יותר עם הרעיון של תאומים. הייתי מאוד בלחץ מתחרות וקנאה. וקיוותי מאוד ל בן ובת, למרות שהיה לי ברור מאוד שיהיו לי 2 בנות. ההפתעה המשמחת בהחלט שידרגה לי את היחס הכולל...

ototo mother

New member
וחשבתי שרק אני עם המחשבה הזאת...

כל כך חששתי מתחרות בינהן, מי תהיה יפה יותר? צריך להשקיע המון, הרבה תשומת לב הרבה הקשבה- לא הבנתי איך אצליח לעשות את זה. אני לעומת זאת ידעתי מהרגע הראשון שהחזירו לי את העוברים ששניהם השתרשו ויש אחד בן אחת בת... אחרי השקיפות סרבתי להתחבר להשערה של הרופא. הסקירה אישרה - יש לי כבר חוש אימהי :) שיהיה לנו בהצלחה בהמשך והריון משעמם!

למעלה