השרשור השבועי יוצא לדרך!!!!

sefia

New member
וואו!! מחר !!! איזה מרגש../images/Emo50.gif

שיהיה לך בהצלחה וניתוח קצר והחלמה מהירה מחכות פה לשמוע שאת והקטנים בסדר

שבוע 27 יוצא לדרך בהצלחה ליולדות השבוע ../images/Emo23.gif

בשמירה בבית משתדלת לנוח כמה שיותר יום שלישי תור לרופא ונראה מה עם אורך הצוואר (אולי הוא התארך בחזרה?) מחר הולכת לעשות שוב את העמסת סוכר 100 כי משהו בבדיקה לא יצא תקין איכססססססססס התחלתי להרגיש כמו התכווצות כזאת בחיבור של המפשעה מוכר למישהי? והכאבי גב חזרו בגדול אחחחחח שום תנוחה לא טובה

בהצלחה בבדיקה של ה- 100

לי יש כבר 3 שבועות כאבים במפשעה בצד אחד בעיקר אחרי הליכה קצרה או עמידה זה כאב לא התכווצות.לזה את מתכוונת?הרופא אמר שזה טבעי אבל זה רק מחמיר. גם לי יש תור אצל הרופא,אנחנו מדברות עדין על אותו רופא או שהחלפת?

היי

מה ניש? זה סוג של כאב כזה כאילו נתפס לי משהו בחיבור של הרגל עם המפשעה זה קורה לי הרבה כשאני שוכבת על הצד כאילו לא זורם שם דם... ובלי קשר יש לי כל מיני דקירות ממש למטה בפתח הנרתיק מוזר לא? כן אנחנו מדברות על אותו רופא בסוף הזמן עבר ונשארתי כבר אצלו אבל אולי אני יעשה מעקב נוסף במרפאת הריון בסיכון עוד מעט מה איתך איך הולך ההריון ? אני מתארת לעצמי שלך יותר קשה בגלל הטיפול בילד אז יחסית אלייך אני מפונקת חחחח

אז אולי נפגש אצלו יום שלישי

אני בשעה 14:00 ומכחה לזה בקוצר רוח.אני מבינה שבסוף נתן לך שמירה אני שוקלת לדבר איתו על זה ביום שלישי אני חוזרת גמורה מהעבודה וכל טיפול הילד נופל על בעלי,עכשיו הם יחד בהצגה הכאבים שאת מתארת שונים משלי ,היום קורין התקשרה אלי ואמרתי לה אני לא יודעת איזה כאב טבעי ואיזה כאב לפנות אליכם או למוקד..... אני משלבת את המעקב עם מרפאה בהריון בסיכון -לא מתלהבת מהמרפאה בסיכון אבל זה עוד מעקב

אני יותר מאוחר

אצל אורנה אז נראה לי שלא נוכל להתראות הפעם... יש להם איזה סוג של אדישות שאני לפעמים מתעצבנת ממנה לפני כמה ימים התקשרתי אליו לביפר כי היו לי התקשויות בבטן כל 10 דקות במשך שעתיים והוא היה מאוד אדיש אמר לי: "אוקיי אבל זה משהו שכבר חווית אז מה את נלחצת"? כאילו מה זאת אומרת אני עם צוואר שהתקצר ל28 ממ אמרת לי לנוח ונתת לי כדורים אם יהייה לי התקשויות אז מה לא לעשות כלום ? למה לחכות שיקרה משהו ואז לפעול ? למה לא למנוע? לא מבינה את האדישות.... בכל אופן אני יבקש בקופת חולים שלי הפניה למרפאה בסיכון למעקב איפה את עושה באיזה בית חולים?

אני עיושה את המעקב השני במכבי

במרפאה להריון בסיכון ,הטכנאית עושה אולטרסאונד האחות מודדת לחץ דם והרופא רק מסתכל על הנתונים ולא משנה מה אמרתי לו תמיד אמר יהיה רק יותר גרוע וזה טבעי.הוא הרבה יותר אדיש מאיתי .אם זה היה המעקב היחידי שלי ישר היתי מפסיקה את זה

sefia

New member
גם שבוע 27../images/Emo6.gif

ולאן בדיוק "הלכו" כאבי הגב שאת מספרת שהם חזרו?? אצלי הם לא זזים לשומקום.. מלווים אותי בנאמנות בכל תנוחה שאני מנסה.. היום חוזרת לבדיקת מעקב אחרי הסקירה השניה - מקווה שזה באמת שומדבר כמו שגלבוע חושב.. מאחלת לחברותי שבחדר לידה/התאוששות/ניתוח - החלמה מהירה ולידות קלות
מחכה לעדכונים ומתרגשת בשבילכן

אמאשלי2

New member
שבוע 17- איך שהזמן טס...

בדקתי עכשיו כדי להיות בטוחה שלא התבלבלתי בספירה וכן!! אני ב-17!!! השבוע אני עושה בדיקת חלבון עוברי, למרות שאני די סגורה על כך שלא עושה מי שפיר, הרופא שלי הסתכל עליי "עקום" אבל מצחיק ואמר שבודקים עוד דברים חוץ מהצורך במי שפיר בבדיקה הזו וכבר נדבר על זה כשיהיו התוצאות. חוץ מזה כנראה שאני חוזרת לעבוד בשבוע הבא, אני מקווה כך לפחות, די מיציתי את מה שיש לי לעשות בבית ואני מתגעגעת לעבודה (לא מאמינה שאני אומרת את זה). ביום א' הבא הרופא יחליט. למישהי הייתה שמירה בתחילת ההריון שהסתיימה בחזרה לעבודה?

שבוע 35.. אמאלה! זה מתקרב...

אין לנו עדיין מושג איפה אנחנו יולדים בעין כרם או הר הצופים ומתי.. מרגישה שיש לי מלא מה לעשות ולא יודעת בדיוק מה.. בינתיים אני סתם טוחנת את האנטומיה של גריי.. ממכר בהחלט

star14

New member
שבוע 17

בהצלחה לכל המתקדמות!!! אחרי סקירה, קצת מתרגשת וקצת גם קשה, אבל אחרי שאני קוראת את מה שעובר על המתקדמות אני אשב לי בשקט
אני הבנתי שלא עושים בדיקה של חלבון עוברי בתאומים אז כדאי לך לבדוק את זה אמאשלי2

yr80

New member
יש רופאים שממליצים לעשות ויש שלא

אני בגישה של למה לא לעשות? כולה בדיקת דם.

אמאשלי2

New member
חזרתי מהבדיקה וגם האחיות

שאלו אם בטוח שאני צריכה לעשות אותה, זה באמת לא ממש מפריע, בדיקת דם פשוטה ולוקחים ממש מעט דם.

לא בדיוק שמירה

אבל אחרי דימומים חוזרים משבוע 9 ועד שבוע 14... (אני עכשיו בשבוע 17) התבקשתי לנוח. אני אמנם עובדת מהבית אבל עקרונית יכולתי כמובן לקבל שמירה (קבלתי ימי מחלה ולא נצלתי) מקווה עוד שבוע - אחרי סקירה ומי שפיר, לקבל אישור לחזור למסלול לגמרי... מקווה לטוב

אמאשלי2

New member
ואיך את מרגישה עכשיו?

גם אני בבית בעקבות דימומים שהפסיקו בינתיים לשמחתנו, אבל האיזור עדיין מאוד רגיש. אני מתעייפת מהר מפעולות רגילות, הליכות קצרות, לעמוד יותר מידי על הרגליים- חזרתי עכשיו מבדיקה סחוטה...אני לא יודעת אם זה כך בגלל שהתרגלתי למנוחה או שבאמת מדובר בתופעות של ההריון. בכל מקרה גם אני אדע רק בשבוע הבא אם אני כבר יכולה לחזור ומקווה כמוך רק לטוב!!

למעלה