השינוי מתחיל....עכשיו...!

Hike savadian

New member
השינוי מתחיל....עכשיו...!

אני לא יודע איך לקרוא לזה...זאת יותר התוודות מאשר הודעה... אז קוראים לי הייק סבדיאן ואני בן 15 וכמה ימים נמולדתי למשפחה נוצרית יהודית(אבא נוצרי ואמא יהודיה) מה שאומר שלפי היהדות אני יהודי ולפי הנצרות נוצרי אבל בניגוד למה שקרוה בדרך כלל לא עשו לי ברית או הטבלה כשנולדתי... ההורים שלי החליטו לתת לי זכות לבחור... רק בגיל "מאוחר יותר נעשה לך" כמה שלא התחננתי להיות נוצרי...(רציתי להיות כמו אבא) או כמה שהתחננתי להיות יהודי (להיות כמו כולם) הם לא נתנו לי... הדבר היחיד שעליו דיברנו בנושא הזה היה אלוהים...הם הסבירו לי עליו מאז שהייתי קטן מאז התעניינתי בו "בדבר הזה היו לי אלפי שאלות בקשר אליו הבנתי מאז שהייתי קטן שיש משהו שברא אותנו שמניע אותנו "אבל מה?" אז שאלתי ושאלתי...כשהגיע הזמן לבחור החלטתי שאני לא מרגיש קרוב לאף דתואני פשוט מאמין ןאוהב את אלוהים.....אחרי כמה שנים איפה שהוא בין 9 ל11 התחיל הקשר שלי עם אלוהים בהתחלה הוא היה מעורפל חלק מהדברים ששמעתי ממנו היו ממני ולא ממנו והיינו "מדברים" רק פעם פעמיים בשבוע שבועיים ואז למדתי להבדיל בין הדברים שהוא אומר ולמה שאני דוחף ועכשיו אני מדבר איתו עד 10 פעמים ביום אני מדבר איתו על הכל מהדברים הכי טיפשיים עד להכי רציניים אני יודע שזה נשמע אבסורדי ולא הגיוני שאלוהים מדבר עם ילד קטן זה בעצם הפחד הגדול שלי אתם מבינים עד עכשיו לא אמרתי את זה להרבה אנשים כי פחדתי שישנאו אותי על שאמרתי דבר כזה יצחקו עליי ירחמו עלי יחשבו שאני מחפש צומת לב.... אני מקווה שלא יצחקו עלי או יחשבו שאני משקר כי אני לא!... הקשר שלי עם אלוהים קרוב מאוד אני קשור אליו מאוד ואוהב אותו מאוד בזמן האחרון לקראת גיל 15 הוא התחיל לדבר איתי על משהו שהוא רוצה שאני יעשה.... אבל פחדתי...אז החלטנו ביחד שאני יעשה אות ברגע שימלאו 15 שנה...רעיון שלי...זה לא שאני לא יכול לסרב הוא גם אמר לי את זה אבל...אני לא מסוגל אני מרגיש שאני חייב לעשות את זה...העניין הוא שבישביל להיות מסוגל לעשות את זה אני צריך להתחיל שינוי מסוים בעצמי... ואני רוצה את השינוי הזה כי הוא שינוי לטובה אבל זה הולך להיות קשה ואני יעשה צעד צעד ואז אני יתחיל לעשות את מה שהוא ביקש..... אני לא יודע אם זה היה הכי מעניין או מרתק לשמוע...אבל פשוט הייתי חייב להתוודות...תודה שהקשבתם.....

למעלה