השחיתות הגיעה ל- Section51?

Gkind15

New member
השחיתות הגיעה ל- Section51?

האם סובול מושחת ופועל לפי האינטרסים שלו בשרתים של הקהילה? האם רז מעלים עין מכל הפעילות המגעילה של סובול( עוד לפני שמונו מנהלי קלאבים)? כן! לפני חודש וחצי,כשעוד הייתי אדמין בפאבליק הרצתי גאן גיים בשרת הפאן, פתאום ראיתי שסובול נכנס לסרבר, איך אני שמחתי, לנסות לנצח את סובול הבלתי מנוצח בגאן גיים, אך תוך כמה שניות כל השמחה שהייתה בי הפכה לחררה אחת גדולה. כן! סובול שינה מפה באמצע גאן גיים בטענה שהמפה היא מפה גרועה( AFK_6killer). לאחר מכן גיליתי שהוא דווקא כן הודיע לי שהוא מעביר מפה, בהודעה במסנג'ר! שמובן מאליו שלא ראיתי כי הייתי עסוק בקאונטר. בכל מקרה, הבלגתי על עניין זה והמשכתי הלאה. לפני כשבועיים הרצתי גאן גיים, לקראת הסוף, סובול ורז שהיו בשרת עשו סקר למפה אחרת בטענה שנגמר הגאן גיים, מה שלא קרה -.- הגאן גיים היה באמצע דרכו לסיום, מתוך עצבים נתתי לשניהם קיק מהשרת כל פעם שהם חזרו ושיניתי מפה חזרה. לאחר מכן וויתרתי על האדמין שלי בשני השרתים. באותו יום נכנסתי לגאטר בקהילה ופגשתי שם קבוצה של פראגרים שעשו הכל במטרה להרוס, לאחר יום עצבני במיוחד שלי החלטתי להביא להם TK. הצלחתי להביא 2 TK עם AWP עד שחיסלו אותי...(כן...בוטים...) לפני שבוע וחצי, חיים בכינויו חיימיקו, פנה אליי במטרה להציע לי להיות מריץ בקהילה. אני הסכמתי כמובן מאחר שמדובר בהנהלה אחרת שכן אהבתי(חיים וצ'רניק). חיים אמר לי שהוא יפנה אליי וישים לי מריץ, לאחר כמה ימים פניתי אליו בבקשה שיענה לי למה הוא לא שם לי מריץ עדיין. מה הייתה התשובה? "רז אמר לי שכדאי לי לחשוב טוב מאוד לפני שאני שם אותך אדמין" כן כן..אותו רז שנכנס לי באמצע גאן גיים ועשה סקר למפה אחרת. היום, ה-25.5.08 נכנסתי לגאטר בקהילה שהריץ סובול. באמצע הגאטר, לאחר שהייתי חייב לזוז ביקשתי מסובול שיריץ לי סאב. סובול הריץ את הסאב, לאחר דקה שחקן מהקבוצה שלי ביקש מסובול סאב. כשהסאב הראשון נכנס לסרבר והיינו כבר 6 באותה הקבוצה יצאתי מהסרבר. למה? כי הסאב שלי הגיע לא? אז לא. לפי סובול, גם אם שחקן ביקש סאב לפני שחקן אחר, סובול יחליט למי לתת את הסאב. לאחר שעתיים גיליתי שקיבלתי באן ל-48 שעות -.- לא רק שסובול הביא לי באן, הוא גם לא הסכים להוריד בטענה שהוא רצה שהשחקן השני יקבל את הסאב קודם! כמו כן, הוא גם טען שצ'רניק אישר את הבאן. פניתי לרז כדי להתלונן על שניהם, ואיזה תשובה קיבלתי? שהוא לא מתערב בעניינים האלה. כן כן, אותו רז שהתערב ו"המליץ" לצ'רניק ולחיים לא לשים אותי מריץ! ואחרי זה גם רז ניסה להשתיק אותי ואמר: "אל תשכח שבסוף יש לי מילה בהחלטה של מי יהיה אדמין וכבר אמרתי לחיים שתצטרך להוכיח שאתה ראוי לקבל אדמין כדי לקבל אז תתחיל לעבוד על זה.."

razaR2

New member
../images/Emo6.gif לא קראתי, אני מפחד ליפול מהכיסא חחח

aGenCiTy

New member
מזלזל בתפקיד ../images/Emo69.gif

ינוב

אני לא מבין איזה מין מנהל אתה?

ציני שחצן ומתלהב, אפשר לקרוא לו מנהל בכלל?

KillerA

New member
כה

אבל בגלל הסיבות שהוא עזב ואיך שהוא מתנהג מתיחסים אליו כאל ילד קטן

razaR2

New member
אני יודע מראש שכל מה שהוא יגיד זה שטויות

הגאן גיים ההוא כן נגמר ולא אני עשיתי סקר אלא עידן ואז גיא לא הפסיק לתת קיקים לגיא (אדמין למנהל השרת), גם כשהוא ניסה להגיד לו להפסיק, חשוב לציין שעידן כבר עשה הצבעה למפה אחרת והעביר לאותה מפה וכו'. גם אחרי המקרה הזה שבגללו עידן וסובול רצו להוריד לו את האדמין בטענה שזאת לא פעם ראשונה, אני לא הסכמתי לזה בטענה שגיא אחד האדמינים הפעילים וחבל להפסיד אותו, אבל אז הוא הלך והרס גאטר של צ'רניק ובכך "וויתר על האדמין שלו" (יותר נכון הועף מהתפקיד). התפקיד ה"חדש" שלי לא כולל יותר טיפול בתלונות על באנים לא מוצדקים כמו שגיא ניסה לעשות, אלא טיפול בתלונות על מנהלי השרתים במקרים שהם עושים דברים שאסור להם, אמרתי לו גם שכל עוד אין לו איך להוכיח שהוא צודק (במיוחד לאור העובדה שיש מספיק עדים שמצודדים בצד השני המעורב), אין לי מה לעשות, אבל לעומת זאת, אם יציג הוכחות ולא יקבל יחס הוגן, אני אתערב. לפי מה שסובול טוען ונראה לי הכרחי לציין שגם שלומי עד למה שקרה באותו גאטר, השחקן השני שביקש סאב היה חייב ללכת וסובול אישר לו לצאת לפני גיא. בקשר לאמרה: " כמו כן, הוא גם טען שצ'רניק אישר את הבאן." לא אני אמרתי את זה, אלא גיא, אם זה חשוב אני אביא ציטוט וזה בכלל לא משנה אם אמרתי או לא, כי באמת אם מנהל השרת מאשר את הבאן, סימן שהוא חושב שהוא נכון והדבר היחידי שאפשר לעשות הוא להוכיח שהוא לא נכון. בנוגע ל"התערבות" שלי בנוגע להחלטה של חיים ואור, בסופו של דבר באמת יש לי מילה לקבוע האם מישהו יהיה אדמין או לא, לדוגמה פינקי לא יהיה אדמין כל עוד אני מנהל פה ואני אמרתי את זה לגיא אחרי שהוא כתב לי: (18:21) גיא - Gkind - פא:
זה מה שיש לי להגיד ! רואים רואים שהכל פה מלוכלך בהנהלה. והצורה בה התערבתי היא להגיד לחיים לתת לגיא עוד קצת זמן להרגע ולהוכיח שמגיע לו אדמין ושאחרי שינהלו שיחה בנוגע למצב של גיא, הם (חיים ואור) יוכלו לשים לו אדמין. אני לא חייב פה שום דבר לאף אחד, אני עושה את המקסימום שאני יכול כדי להרים את הקהילה הזאת ולענות על הבקשות של כמה שיותר אנשים, ברוב הקהילות האחרות, מי שאין לו קשרים בהנהלה הוא לא יותר מאפס מתוך מאות שחקנים. חוץ מזה, כל עוד היחס שאני מקבל, במיוחד לאור העבודה הרבה שאני משקיע בכם, הוא יחס מסוים, זה גם היחס שיוחזר

Gkind15

New member
חחחחחחחחחחחחחח

"התפקיד ה"חדש" שלי לא כולל יותר טיפול בתלונות על באנים לא מוצדקים כמו שגיא ניסה לעשות, אלא טיפול בתלונות על מנהלי השרתים במקרים שהם עושים דברים שאסור להם, אמרתי לו גם שכל עוד אין לו איך להוכיח שהוא צודק (במיוחד לאור העובדה שיש מספיק עדים שמצודדים בצד השני המעורב), אין לי מה לעשות, אבל לעומת זאת, אם יציג הוכחות ולא יקבל יחס הוגן, אני אתערב." להציג הוכחות? אמרתי לך טוב וברור שאותו שחקן שני שביקש סאב הודה שאני ביקשתי סאב לפניו ואפילו נדהם שאמרתי לו שקיבלתי באן =\ "גם אחרי המקרה הזה שבגללו עידן וסובול רצו להוריד לו את האדמין בטענה שזאת לא פעם ראשונה, אני לא הסכמתי לזה בטענה שגיא אחד האדמינים הפעילים וחבל להפסיד אותו, אבל אז הוא הלך והרס גאטר של צ'רניק ובכך "וויתר על האדמין שלו" (יותר נכון הועף מהתפקיד)." אתה יודע, אני יודע וכולם יודעים שהורדתי את ה- TK בגלל שהיו שם פראגרים. וכולם יסכימו איתי שאותו שחקן שהיה פראגר שם הוא טראבלמייקר. =\ "אני לא חייב פה שום דבר לאף אחד, אני עושה את המקסימום שאני יכול כדי להרים את הקהילה הזאת ולענות על הבקשות של כמה שיותר אנשים, ברוב הקהילות האחרות, מי שאין לו קשרים בהנהלה הוא לא יותר מאפס מתוך מאות שחקנים. חוץ מזה, כל עוד היחס שאני מקבל, במיוחד לאור העבודה הרבה שאני משקיע בכם, הוא יחס מסוים, זה גם היחס שיוחזר" אתה לא חייב פה שום דבר לאף אחד? אם אתה קיבלת על עצמך את התפקיד אתה מחויב לעזור לכל מי שמבקש עזרה ולא להיות מושחת כמו שמאלמרט. יש לך בעיה עם התפקיד? בבקשה..תחזיר אותו. אתה עושה את המקסימום? ובכן, גם גרנט עשה את המקסימום וסתכל מה קרה לצ'לסי. אתה לא טוב לנו.. ביי ביי. אתה אחד האנשים הכי אטומים, ציניים, מגעילים שפגשתי בחיים שלי.

razaR2

New member
../images/Emo4.gif

אמרתי לך להגיד את זה לאור ולהביא את המבקש השני כדי שיגיד לאור שהבאן היה לא מוצדק ושאם אור לא יתייחס אליך כראוי, אני אתערב, אבל במקום זה, המשכת להתווכח איתי על כמה שאני לא בסדר. היום פעם ראשונה ששמעתי את הטענה שה TK היה כי הם היו פראגרים, לא אתה ולא אף אחד אחר אמר לי כזה דבר, חוץ מזה שלהיות פראגר זה לא נגד החוקים, לתת TK זה כן. אף אחד לא משלם לי, אני פה בהתנדבות ואני עושה את המקסימום שברשותי כדי לעזור וזאת גם עם כל היחס העוין שיש נגדי מאנשים כמוך שכמעט תמיד זה בלי סיבה מוצדקת גם, אם לא תמיד. אני קיבלתי הגדרה לתפקיד שלי והיא בפירוש לא כוללת טיפול בתלונות על באנים, זה לחלוטין התפקיד של מנהלי השרתים, אני מתערב במידה ומנהלי השרתים חורגים מסמכותם ועושים דברים בצורה לא נכונה ופוגעת במכוון, מה שלא קרה כאן כמו שזה נראה. אני לא יודע כמה הוא יצדיק אותי בגלל הסיום שהיה לנו, אבל אתה יכול לנסות לשאול את פינקי כמה פעמים ניסיתי לעזור לו וכמה פעמים דיברתי איתו, למרות כל הבעיות שעשה, אפילו אישרתי לו להחליף כינוי ולהכנס (לפני שנכנס הקליינט) על מנת לנסות לפתוח דף חדש, אבל הוא לא הצליח, אז מושחת? לא נראה. והכי חשוב, לא אתה תקבע שאני לא עושה את התפקיד שלי נכון, בסופו של דבר שלומי מחליט את זה והוא דווקא די מרוצה ממני, אבל אם אני אראה שרוב הקהילה חושבת שאחרי כל מה שעשיתי לטובת הקהילה, אני לא מתאים לתפקיד ואני הורס את הקהילה, אני אשקול לעזוב, מה שבטוח, מאוד קל לשמור בבטן תלונות ואז פתאום כשאני עושה משהו קטן לא בסדר (מה שלא קרה בכלל במקרה הזה) להוציא את הכל החוצה במקום כל פעם להגיד לי איפה יש בעיה כדי שאני אתקן..

EizoTop

New member
תגובת גיא אל תגובתך:

עקב בעיות טכניות ב"תפוז" השיחה הועברה אליי בתוכנת המסרים המיידית "MSN Messenger". שלום רב רז. זוהי תגובתי הנרחבת לכל הנעשה. אני אתחיל מההתחלה. 1.החלפת המפה - האירוע:החלפת המפה באמצע משחק 'גאן גיים' נוכחים בשרת: גיא, עידן, אסף, רז תיאור האירוע:באמצעמשחק 'גאן גיים' הוחלפה המפה, בתום היוודע המנצח, הוחלט על מעבר מפה. כאשר עשו סקר על החלפת המפה, בדק גיא את תוכנת המסרים המיידית שלו הידועה בשם "מסנג'ר" אם קיבל הודעה. הוא איננו קיבל הודעה, לכן הוא חזר אל משחקו, אממא?, הוא גילה שהוא הגיע מאוחר מדי, והחמיץ את הרכבת, המפה הוחלפה
. לאחר מכן שאל גיא את חבריו האדמינים, "על מה אבל בכפי שהחלפתם מפה?, המשחק עדיין לא הסתיים !!!" ,אך הוא נשאר יתום ללא תשובה. 2.ביצוע הריגה קבוצתית - האירוע:הריגה קבוצתית באמצע משחק 'גאטר' נוכחים בשרת:גיא, נדב, פאבל, אור (אדמינסטרטור) תיאור האירוע:במהלך משחק במפת "De_Cpl_Mill", הוחלט בקבוצת הטרוריסטים לעשות מהלך אשר נקרא "דיקוי" אשר כולם ילכו אל אזור הטמנה ב', אבל לא, בכוונה תחילה הלכה הפצצה אל אזור הטמנה א', הוטמנה הפצצה ונוטרלה, ובכך הביאה להפסדה של הקבוצה. גיא לא יכל להתאפק וירה בבנאדם, אך בפגע בשני בשוגג.כפי שנאמר אין לשפוט אדם בחמתו. 3.קבלת הרחקה ל-48 שעות האירוע:קבלת הרחקה ממשחקי ה'גאטר' ל-48 שעות נוכחים בשרת:גיא, אסף (אדמינסטרטור), עידן, איגור. תיאור האירוע:עקב ניתוח שעברה סבתו של גיא (שתיבדל לחיים ארוכים), נאלץ גיא לצאת בדחיפות מן השרת, וקריאה למחליף. לאחר כמה דקות נאלץ שוב האסף לחפש מחליף. המחליף נכנס, וגיא יצא מן השרת, אלא מה לאחר שבדק אצל סבתו ראה לתהמתו שהוא קיבל הרחקה?, על מה אבל בכפו, הוא הרי ביקש מחליף ראשון, ועל פי החוק - יש להביא מחליף לראשון שביקש. ההרחקה ניתנה בטענה שהשחקן השני מיהר יותר...ובכן שקר וכזב, גיא מיהר הרבה יותר ואף רב עם הוריו, אך לא אמר מילה כדי לזרז את אסף, מכיוון שכיבד את אסף, ולא רצה להלחיץ אותו ואת חבריו לקבוצה. "השחקן השני" מוכן להעיד על כך שהוא אפילו נדהם מכך שגיא קיבל באן. ולסיום ציטוט ממליתיו של רז: "אני לא חייב פה שום דבר לאף אחד, אני עושה את המקסימום שאני יכול כדי להרים את הקהילה הזאת ולענות על הבקשות של כמה שיותר אנשים, ברוב הקהילות האחרות, מי שאין לו קשרים בהנהלה הוא לא יותר מאפס מתוך מאות שחקנים. חוץ מזה, כל עוד היחס שאני מקבל, במיוחד לאור העבודה הרבה שאני משקיע בכם, הוא יחס מסוים, זה גם היחס שיוחזר" לאור תגובתך, אתה נשמע עצבני וכעוס ולכן אתה כותב את התגובה הזו. אתה מתפקידך כמנהל, עלייך לתת יחס שווה לכל השחקנים, ללא הבדל דת, גזע, מין, דעות פוליטיות וכו'. מה שאני אומר אלייך רז, שאתה לא עושה מספיק, לצערי אתה לא עושה הרבה לאחרונה, ואני יודע שאתה לא מקבל תשלום ואני מעריך אותך מאד, אבל אנחנו מבקשים יותר... אבל לשורתך האחרונה - "לאור העבודה הרבה שאני משקיע בכם , הוא יחס מסוים, זה גם היחס שיוחזר" **לי אין שום קשר לכתיבת הודעה זו - קיבלתי אותה מנוסחת ככה, ושלחתי אותה עקב בעיות אצל גיא בתפוז**

איזה ענק ../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif

נפלתי על הרצפה מרוב צחוק חחחחחחחחחחחחחחחחחחחח במיוחד החתימה חחחחחחחחחח וגיא יא זבל אמרת לי שאתה נוסע לקרייבים לא לניתוח :( שתהיה בריאה עד 120 סבתא שלך

razaR2

New member
הבאת עורך דין גיא? (לא מדבר עליך דולב חח)

בנושא החלפת המפה, סובול לא היה בשרת, המפה הוחלפה לאחר סקר שהתבצע בסוף הגאן גיים וגם אם לא, זה מצדיק את מה שעשית בעקבות זה ומצדיק את מה שעשית בהמשך אותו ערב? ואמרנו לך, גם אני וגם עידן שאנחנו ראינו שנגמר הגאן גיים ואז התחלת לתת קיקים לעידן, איך אתה מצפה לקבל ממנו תשובות? גיא לא יכול להתאפק? גיא יקבל באן בדיוק כמו כל שחקן אחר שנותן טיקיי ומביא להרס הגאטר, במיוחד כשזה אחרי הבעיות שעשה בשרת אחר מוקדם יותר באותו יום וההנחה הראשונית היא שזה צעד של מחאה. מתי בדיוק טרחת להגיד לי שסבתא שלך עברה ניתוח ושבגלל זה יצאת? או שמא שכחת שזה קרה? והאם את סובול יידעת בדבר? השחקן השני מוכן להעיד? אחלה, מצוין, יופי, אמרתי לך בשיחה הפרטית, לכו לאור, תסבירו לו מה קרה, הוא יחליט מה לעשות, אם יהיו איתו בעיות, אני אתערב.. להביא ציטוט? אני כועס כן, כי אני כל יום נמצא פה שעות ועובד שעות על השרתים ומדבר עם מנהלי השרתים ולפני כן טיפלתי בכל תלונה הכי קטנה ודפוקה של כל אחד ואחד פה, כולל פינקי וכולל אריאל בימי השפל שלו וכולל אלעד בתקופה הרעה שלו ואחרי כל זה, התודה שאני מקבל היא הודעות מטומטמות בפורום שמראות כמה שאני רע, אז כן, אני כועס ואני מאוכזב ועדין אני פה ועדין אני עוזב, בשעה האחרונה עזרתי להכין את השרת לקראת הגאטר ה 1000. עכשיו קראתי עד הסוף את הפסקה האחרונה ובזאת סיימתי להגיב פה, העלבת אותי גיא, פשוט נפגעתי מהמילים שלך, לא עושה מספיק? לא מתייחס בשוויון לכולם? אתה רוצה ממני יותר? לך תחפש אנשים שיתייחסו לבקשות שלך עכשיו, נראה כמה רחוק תגיע. שבוע טוב לכולם.

Gkind15

New member
עשיתי ריסטרט למחשב...תגובה

"לך תחפש אנשים שיתייחסו לבקשות שלך עכשיו, נראה כמה רחוק תגיע." לפני כמה זמן קיבלתי באן ב- vgames על זה שנתתי TK למישהו שקרא לי נאצי... פניתי למנהל קהילת CS, שעשה הכל! ובאמת הכל שיורידו לי את הבאן! בנוסף, אותו שחקן שקרא לי נאצי קיבל באן לחצי שנה מהגאטרים של Vgames. נפגעת מהמילים שלי? כמה פעמים סיננת אותי במסנג'ר גם כשהיה מדובר בדברים חשובים? כמה פעמים ראיתי אותך גם פעיל בוונטרילו בזמן שאתה מסנן אותי? זה גם קרה היום...זוכר? ואז שרשמתי לך שראיתי שעברת חדר בוונט ושינית קומנט החזרת לי תשובה. וזה לא שהיינו בריב או משהו שסיננת.גם פעם אחת התעצבנת עליי שאני מציק לך עם תלונות זוכר? רשמת לי משהו כזה "איך אתה תמיד יודע מתי אני במחשב ואתה שולח לי הודעות" (בנימה עצבנית במיוחד). אין לך עצבים לאדמינים שעושים גם את העבודה שלהם בהתנדבות? תפרוש. סבתא שלי עברה ניתוח ביד, לא רציתי לספר על זה כי זה סתם יישמע כניצול של המצב... ואיך נגמרה השיחה שלנו היום? כן...ניפנפת אותי לטובת גאן גיים...תודה.

KillerA

New member
חרא

מי שמכיר אותי בתור אדמין אני תמיד שואל למה צריך SUB (אפילו שאני לא אמור לשאול) אם הוא היה אומר לי שסבתא שלו עוברת ניתוח מצידי באותו רגע הוא יכול לצאת, הוא נשמע כמו אחד שלא לחוץ ואז כשהגיע שלומי הוא מיד אמר שזה הSUB שלו, אמרתי לו שזה הSUB של הבחור השני והייתה לו סיבה ממש מוצדקת אבל גיא אמר זין אני יוצא והוא יצא באותו רגע אמרתי לשלומי שהוא מקבל באן ואם אני לא טועה שלומי אמר בסדר גמור ובקשר לרז אתה לא קרוב ובחיים לא תהיה קרוב לרמת ניהול של רז,וליכולת החשיבה לעתיד שלו ,אם רז יפרוש אני באמת מאמין שהקהילה תסגר ועל זה כולכם צריכים להודות לו כל יום סעמק!

Gkind15

New member
צריך עזה בחיפושים!

"ובקשר לרז אתה לא קרוב ובחיים לא תהיה קרוב לרמת ניהול של רז,וליכולת החשיבה לעתיד שלו ,אם רז יפרוש אני באמת מאמין שהקהילה תסגר ועל זה כולכם צריכים להודות לו כל יום סעמק!" נאבדה לשון, נאבדה לשון! נראתה לאחרונה בתחת של רז... הלשון ורודה בציפוי חום.
עכשיו דוגרי..קודם כל סבתא שלי כבר עברה את הניתוח..באנו לבקר אותה.. ורק שתדע...אחרי שפרסמתי את השרשור קיבלתי: 5 הודעות ממשתמשים שונים שלא הגיבו פה שצידדו בי ואמרו שאני צודק+ 8 אנשים במסן שעדיין בקהילה וגם לא הגיבו פה שאמרו שאני צודק... אז זו לא רק הדעה שלי וכדאי שאתה,רז ועידן תתחילו להוריד את האף קצת כי כבר רואים לכם את השערות.

KillerA

New member
הלשון לא נאבדה

וכל מי שקרוב להנהלה יודע את זה......... ותאכלס זה לא מעניין מה אחרים אמרו אלא רק אם הם מהקבוצה שלנו והיו שם בוונט

Gkind15

New member
מה הקשר לגאטר תגיד לי?

הם מצדדים בי בזה שיש חרא הנהלה =\ רשמו לי שיש חרא הנהלה וששלומי צריך לפתוח את העיניים

למעלה