השוקו!

sasuke girl

New member
השוקו!

בני האדם מסתובבים על הכוכב הזה כבר מיליוני שנים. הם המציאו המצאות דגולות כמו הגלגל,הכתב,גאקטו ועוד הרבה דברים שעזרו ועוזרים לנו עם התקדמות ההיסטוריה. פענחנו הרבה סודות ביקום… אבל!*מוזיקה דרמתית* יש סוד אחד שאנו בני האדם מעולם לא גילינו…זהו סוד השוקו! ~טאם טאם טאאאאם!~ שלום לכם גבירותי ורבותי כאן ליאת *****(השם משפחה שלי דפוק) ובמשך שנים ניסיתי לפענח את סוד השוקו..במשך שנים טיילתי בעולם (ראו ערך ליאת מסתובבת בשכונה וחשה עצמה תיירת) ומעולם לא גיליתי את סודו. עד שיום אחד פגשתי בגל..נזיר השוקו האגדי שעליו היה מסופר אממ..בפורום נארוטו שמו הוא..GALMON! ולראשונה גבירותי ורבותי נחשף סוד השוקו..בראיון בלעדי עם מלך השוקו: ניסיתי בהתחלה להתחבב על הגלמון בניסיון להציע לרקוד את ריקוד השוקו..וכך זה החל: ליאת: חחח *מאושרת* עשית לי את היום שוקו שכמותך גלמון: שוקו! D: ליאת: חחח שוקו! בוא נרקוד את ריקוד השוקו! גלמון: *רוקד את ריקוד השוקו* ליאת: איך רוקדים אותו בכלל? אההה בוא נכתוב הימנון שוקו! גלמוןףהווו..... את לא יודעת? ליאת: אממ אני קצת בורה בנושא גלמון:אבל זה עצוב כי השוקו לא יוכל לשיר אותו..... ; ___ ; ליאת:או...ולרקוד הוא כן? גלמון:וריקוד השוקו הוא ריקוד מאוד מסובך! *-* שוקו יכול לרקוד! ליאת: חחחחח לא נכון! יש לו רגליים? גלמון:הוא לא יכול לשתות שוקו, הוא לא יכול לדבר, לשיר, ללכת......... אבל השוקו יודע לרקוד!!!!!!!!! *O* אין לו רגליים...... ; ; ליאת:..אומייגוד!!שוקו ששותה שוקו הוא קניבל! אההה! איך הוא יודע לרקוד? אני לא מבינה. תסביר את זה שוקו בוי גלמון: ממממ.... ובכן, השוקו רוקד כל פעם לפני ששותים אותו, כלומר, רק אם השותה הוא מומחה, הוא מנענע את בקבוק השוקו וכך השוקו מתחיל לרקוד ריקוד שמעשיר את הטעם שלו! כך שאם את רוצה שוקו טוב, את צריכה שהוא ירקוד! ליאת:...זה הדבר הכי הכי הכי הכי גלמון:לא חכם? XD ליאת: גאוני ביקום!!!! גלמון: נכווווווווווווווווווווווווווווווווווון!!!! *0* ליאת: אומייגוד!זה מסביר את כל תורת השוקו! חחחחח ^^^ גלמון: בהחלט~ ^-^ ליאת: (שלוש עיניים) אמממ ?*לוחשת* גל..איך שוקו בא לעולם?? גלמון:אין אפליה לאנשים עם שלוש עיניים..... ליאת:חח גלמון: אהממ....... זאת שאלה שאני מעדיף לא לענות עליה...... ^_____^; ליאת:אוו...ואממ*לוחשת בקול נמוך* שוקו..הוא..עושה סקס? גלמון: את מעזה לפקפק בגבריותו של השוקו????? לא......... הוא נוצר ככה, לוקחים פרה, לוקחים חלב של פרה, מזיזים פרה הצידה, לוקחים אבקת קסם של שוקו, מערבבים עם חלב, הולכים ליוטבתה... את עוקבת?.... ואז משווקים! ומוכרים לילדים נחמדים שאוהבים שוקו! ליאת: אבקת קסם *ממצמצת בעילגות* רגע... גלמון:אבקת קסם! מה יש לא להבין? ליאת:אז פרות..הן האמא של השוקו? אז זה אומר שזאופילים זה האבא של השוקו? לאדעת..מאיפה מביאים אותה? גלמון:לא לא לא לא לא, את לא מבינה, זואופילים הם אבא של משהו אחר לגמרי..... האבא של השוקו הוא.......... אף אחד לא יודע...... O_O ואת אבקת הפלא מביאים מיפן~ כמו כל שאר הדברים הטובים! D: ליאת:של משהו אחר לגמרי (חח אני אשכרה צוחקת בקול רם פה) אז יפן ופרה שעושים את זה..יוצר שוקו? גלמון:לא לא לא~ יפן לא לסבית! >< אפשר לומר שהחלב הוא האבא, והאבקה היא האמא...... ^___^; פשיו~ עלינו על זה! D: ליאת:רגע...אז אם החלב זה האבא..אז אמא שלו זו פרה ואבא שלו זאופיל..זה אומר שהסבא וסבתא של השוקו מצד אחד זה זאופיל ופרה והסבא והסבתא מהצד השני אלו יפן..ו..? גלמון:*מזיז את הזואופיל הצידה* הוא לא קשור בכלל, אמרתי לך, הוא אבא של משהו שזה לא שוקו! הפרה היא גם האמא וגם האבא של החלב! ככה שהיא גם נותנת דמי כיס לשוקו, וגם לוקחת אותו לדוג בימי שישי..... ויפן התחתנה עם........ מישהו בישי כמובן~ D: ליאת:רגע...אז מיאבי הוא סבא של השוקו?! גלמון:וגאקט...... והייד....... ונארוטו........ ליאת:והפרה היא חד מינית.. אבל אני חושבת שראיתי אותה עושה את זה עם פרים T_T אומייגוד!יפן שרמוטה! גלמון:כן! אבל הפר הוא אבא של משהו אחר לגמרי! XDDD הפרה מייצרת לבד את החלב! הפרה היא מכובדת! ליאת:אז מה הקשר לזאופיל בכל העניין הזה? גלמון:אין קשר, אבל אם את מכניסה חתול לעניין אז אולי הוא אבא של ריטסקה או משהו........ O_O; משם...טוב משם הגלמון האגדי פשוט נעלם...אולי אמר הרבה מדי?אולי האלים כעסו על גילוי סודו ושלחו אותו לכלא מרוחק..או שרצה רק שוקו? או שפשוט היו לא פאקינג שיעורי בית!!! מה שזה לא יהיה..אני את שלי..קיבלתי..סודו של השוקו..סוף סוף התגלה! סוף.

dndboy

New member
../images/Emo103.gifהזוי וקורע! XD XD XD XD

אבל התמונה לא מתאימה =|

sasuke girl

New member
חחח התמונה..בשביל שיותר

בנים יקראו את זה ^^~ סתם..לאדעת..סתם תקעתי אותה.

sasuke girl

New member
חח יאי! בטח אפילו לא קראת מה

שהיה כתוב..סתם הזלת ריר על התמונה ^^

HELLrider

New member
ואוו זה מתחיל להיות מפחיד!

אולי הייתי בגלגול הקודם שוקו. אבל אני צעיר מדי כדי לחשוב על דברים כאלה.
.

sasuke girl

New member
אומייגוד! *עושה קול של פרחה

מבוהלת* זה כזה..סייאנס שיאואואואו כזה!

HELLrider

New member
אל השוקו! צא החוצה!!!!

*אאאווווווו* אל השוקו עולה ברעמים וברקים *פופפפפפ* אל(
) השוקו: מה בקשתך? אני: אתה מפחיד אותי.... לך! אל השוקו נעלם כעומת שבא *וווווווווו*

mike 666

New member
אוקיי השיחה הזאת והקטע עם השוקו ..

הזוי לגמרי ... מוזר. אבל מצחיק באותה מידה . קרעת אותי בסוף בורן ..אין על היציאות הדפוקות שלך ...טחח.

RaVeN IYI

New member
XDDD OMFG !!!!!!!!!

את גאון ! אלוהית ! גאון שוב ! ואלוהית ! *-* את צריכה לקבל כוכב משל עצמך >.<;; ונקרא לו גאדליאת *-* !! את פשוט.................. אתם פשוט גאונים XD ריטסקה XD זאופילים XD ופרות Oo;; XD עם פוני?? XD אתם גדולים! תחיו XD

SasuNaru

New member
בלופ ם.ם

קראתי את זה כבר XP [אני?בחדר שלך? מציצה במחשב? לא >>;]

למעלה