השוקו!

RaVeN IYI

New member
OMG !! שרון *-*

שנים ;; שבועות ;; חודש P= מה שלומך, צ'יבית? ^^ ~חיבוק~ את מציצה לאחותך לחדר? OO;; כמה.. XD מוכר בצורה עצובה !! ~אוהבת~ ניא~ ^^

SasuNaru

New member
אההה @@; לא צ'יבית!! לא צ'יבית!!

חעחע אני צריכה מדי פעם לפתוח את המסנג'ר ולשלוח הודעה לאנשים XD; [מה?אני עצלנית >>;] וחפשתי משהו...כן...זה לא היה בכוונה..>>;;

Ichimaru Gin

New member
אהה גם לך היחא קוראת צ'יבית בניגוד

לרצונך ? Oo רייבן ????~~~@@@$$$ XD

Kawaii Me

New member
XDDDD השיחה הכי הזויה בתולדות

ההיזיון
גם לי היו שיחות הזויות עם גל. מיאבי לא יכול להיות אבא של השוקו...כי השוקו צריך להיות הבן שלי ואני לא זוכרת שיש לי בן שוקו!!! וגאקט זה הייד T_T לא? תחפשו בגוגל ותראו שזה מוצא את אותו אחד >>" כמה מוזר >>" בכל אופן קבלו
ותודה שהסרתם לי איך בא השוקו לעולם ואיך מיאבי עושה ילדים..עכשיו רק תבררו לי איך הוא מתנשק עם החץ הזה!!! זה נשיקה ממיתה *O* >>"

Kawaii Me

New member
עד שהפורום פעיל >>"

זה בגלל הריבים הארורים האלה. אני מוחקת את כל הריבים ושלא תעזו לריב שוב ככה. במיוחד מר CBM שמקבל כרטיס צהוב כי הוא זה שהתחיל עם הקללות. אף אחד כאן לא מטומטם, ואם היא מצאה לנכון לפרסם כאן שיחה הזויה, זה בסדר. אין לאף אחד זכות לבוא ולהגיד שהיא מטומטמת, כי אני מכירה אותה והיא ממש לא. בסך הכל אוהבת לעשות דברים הזויים אבל ילדה מקסימה. סוף דיון

mike 666

New member
שוקו שוקו שוקו שוקו שוקו

שוקו שוקו שוקו שוקו שוקו שוקו שוקו שוקו שוקו שוקו שוקו שוקו .... ^____^

sasuke girl

New member
חחחח אנבי כפרעע נשמעעעע

שוקו שוקו שוקו שוקו שוקו שוקו שוקו שוקו שוקו שוקו שוקו שוקו .... שוקו שוקו שוקו שוקו שוקו שוקו שוקו שוקו שוקו שוקו שוקו שוקו .... שוקו שוקו שוקו שוקו שוקו שוקו שוקו שוקו שוקו שוקו שוקו שוקו שוקו שוקו שוקו שוקו שוקו .... שוקו שוקו שוקו שוקו שוקו שושוקו שוקו שוקו שוקו שוקו שוקו שוקו שוקו שוקו שוקו שוקו שוקו .... קו שוקו ....\שוקו שוקו שוקו שוקו שוקו שוקו שוקו שוקו שוקו שוקו שוקו שוקו ....שוקו שוקו שוקו שוקו שוקו שוקו שוקו שוקו שוקו שוקו שוקו שוקו ....שוקו שוקו שוקו שוקו שוקו שוקו שוקו שוקו שוקו שוקו שוקו שוקו ....שוקו שוקו שוקו שוקו שוקו שוקו שוקו שוקו שוקו שוקו שוקו שוקו ....

למעלה