השופטת החדשה של X-Factor

• פותח הנושא Siren
  • פורסם בתאריך

tatababa

New member
היא כל כך טיפשה...

לא להאמין כמה טמטום יכול להיות בבן אדם אחד! במקום לעזאזל לעשות משהו אחד כמו שצריך, היא פשוט בוחרת להיות סתם עוד איזה סלבריטי במקום מה שהיא באמת - זמרת! (אני לא רוצה להשתמש בביטוי אמנית כי זה קצת קשה איתה). אבל ככה זה תמיד עם המינוגית הצעירה - הולכת על הכסף הקל, ואחרי זה בוכה שלא מעריכים אותה בזכות עצמה אלא רק בגלל אחותה. לא נורא, שתמשיך ושיהיה בהצלחה.

Nadav נדב

New member
הייתי עושה בדיוק אותו דבר אם הייתי היא

פרסום וכסף קלים, בלי לעשות יותר מדי. הכי כיף.

tatababa

New member
תקרא לי נאיבי ומיושן..

אבל הכבוד והשם שלי חשובים לי קצת יותר.

Nadav נדב

New member
איזה שם? הבחורה לוזרית ואחות של כבר 20 שנה...

וגם אם היתה לה קריירה מוזיקלית משגשגת, אני לא מוצא שומדבר "בזוי" בלהיות שופטת בתכנית כזאתי. להפך - אחלה ג'וב ואחלה רייטינג. מרגול/צביקה פיק/ריקי גל/צדי צרפתי/נערף פגעו במוניטין שלהם בזה שהלכו להיות בכוכב נולד? בחייך. זה רק החזיר אותם למפה והביא הרבה חיבה מצד הקהל. אני לחלוטין מבין את דאנושקה, סופסוף עושה החלטות קרייריסטיות שנכונות ומתאימות לה ולאופי העצלן שלה. אז שתהיה מן פאולה עבדול שכזאתי, בכיף. זה הרבה יותר ממה שהיה לה עד עכשיו.

Nadav נדב

New member
וחייב להוסיף -

"ואחרי זה בוכה שלא מעריכים אותה בזכות עצמה אלא רק בגלל אחותה" -הא? מתי?
מההההההזה לא.

ריקי גל וצדי צרפתי..:

ריקי היא אישה גועלית ו"זמרת" גרועה. צדי הוא כלומניק. אנשים כאלה לא יכולים לפגוע במוניטין שלהם, כי הוא פגוע מלכתחילה.

זה ידוע שכל מי שהולך להיות שופט בדבר כזה

הוא "פאסה" ושמנסה להתקאמבק בפריים טיים ריקי אולי היתה טובה איכשהו מלפני 25 שנה , היום קשה לי לשמוע אותה שרה...זוועה גם מיכל אמדורסקי שופטת כי בוא נודה בזה...אין לה קריירה!

ריקי אף פעם לא הייתה טובה לדעתי.

באשר למיכל.. זמרת גרועה, אולי אפילו יותר מריקי, אבל רקדנית מצוינת! ויותר חשוב, אישה הרבה יותר נחמדה וחיובית.

Nadav נדב

New member
מיכל לא זמרת כל כך גרועה כמו שאומרים

בשביל זמרת פופ היא שרה בסדר גמור וגם לייב. והיא טיפוס חולה נפש במציאות עם בעיות מזג רציניות, אגב.

תן לי שיר אחד שלה,

וביצוע אחד שלה שמניחים את הדעת. לא נתקלתי בבעיות המזג שלה.. בכל אופן גם אם יש לה כאלה, זה לא מונע ממנה להיות יותר נחמדה מריקי.

Nadav נדב

New member
לא יודע אם אפשר להוריד שירים שלה בלייב או

מהמחזמר מרי לו - אבל ממליץ אם כן. נשמעת טוב ויציב.

Nadav נדב

New member
ריקי היתה זמרת מצוינת, אבל היא בהחלט דרעק

כיום עם קול מסריח מניקוטין - וכלבה יומרנית בלי יותר מדי ידע בשירה. צדי פלצן אידיוט. זה לא משנה את העובדה שהוא במאי מצליח.

Nadav נדב

New member
מה היה מצוין בה?

הפקה קולית טובה, גוון קול מעניין, ווליום, הגשת שירים טובה...היא בהחלט לא זמרת "גרועה", גם אם לא לטעמך. סורי. ובינתיים אני לא במאי מצליח ולא מבין בתחום, אז אני לא מתכוון לזלזל במי שכן

למעלה