השופטת החדשה של X-Factor

• פותח הנושא Siren
  • פורסם בתאריך
בעיניי היא היתה ונשארה גרועה.

(ואני לא מסכים עם הדברים שהיצגת עליה, אבל אין לי כוח להיכנס לזה) אתה במאי ומבין בתחום. סמוך עליי.

tatababa

New member
down bitches! ../images/Emo68.gif

חחחחח תחכו רגע עם הציפורניים. מרגול בדיוק סיימה עם אלבום קאמבק דיי מצליח אם אתם שואלים אותי... וזה לא שהיא באמת היתה צריכה את זה כי לעד היא תופיע בחתונות ובמסיבות ועדי עובדים. צביקה פיק באמת שלא צריך קאמבק - הוא מספיק פעיל גם בלי זה. צדי צרפתי עומד מאחורי הפקות ענק וכשרונות גדולים מאוד בהיסטורית הבידור הישראלי, בין אם זה נראה לכם ובין אם לא. גל אוחובסקי הוא עוד עיתונאי - באמת שכוכב נולד זה לא מה שישנה את זה.. ריקי גל הייתה קלפט'ע נשכחת שבזכות כוכב נולד חזרה לתודעה הציבורית אבל עדיין ממשיכה להיות מורה לפיתוח קול אם אני לא טועה, ולא הוציאה יותר מדי מוזיקה על גבי כוכב נולד כך שגם אי אפשר לומר שהיא עשתה את זה בשביל פרסום. לגבי השופטים של נולד לרקוד - מצטער אבל לא טרחתי לראות יותר מדי את התוכנית ואני ממש לא זוכר מי היו השופטים אז לא נורא. גם ככה לא מבין גדול בתחום.

אני חושב שהתוכנית הזאת תתרום לה

קודם כל לכו תדעו מה יצא מקשרים עם סיימון
אני חושב שזו החלטה נכונה מבחינה יח"צנית. זה מ-א-ד יקדם לה את הקריירה מתערב איתכם שידחפו איזה נאמבר שלה בגמר

Nadav נדב

New member
שמעתי שהיא חותמת על חוזה בחברת התקליטים של

סיימון ובהנהלתו האישית, היא כנראה עזבה או עוזבת את AATW.

tatababa

New member
לסיימון מסתבר יש איזושהי השפעה

ב-Sony/BMG... עדיין אני נגד. יותר מזה - כל החבר'ה שהגיעו לכוכב נולד הם כבר אנשים עם קריירה מבוססת ועבר מפואר. לדאני יש שניים וחצי להיטים ועוד המון כשלונות. לדעתי זה רעיון רע מאוד. מצד שני היא צריכה כסף מאיפשהו, כי חוץ מנדל"ן (שמכניס לה לא רע) אין לה שום פרנסה. זה לא שהיא עובדת או משהו...

עצוב לי על ההחלטה הזו שלה.

היא זמרת מפוספסת שאף פעם לא מימשה את הפוטנציאל שלה.

קיילי מימשה את הפוטנציאל שלה,

אם לא את כולו, לפחות את רובו. אני לא יכול להגיד את זה על דאני.

Nadav נדב

New member
קיילי מימשה מעט מאוד מהפוטנציאל שלה

לא מבחינה קולית ולא מבחינת חומרים. זה למה פיתחתי מן אנטי מאוד גדול נגדה בזמן האחרון. היא סתם עצלנית ומוציאה זבל.

קיילי ממשה חלק גדול מהפוטנציאל שלה

לפחות מבחינת קריירת השירה , במשחק פחות ,אבל ככה זה רוב הזמרות שגם מנסות להיות שחקניות (וההפך)

זה די מוזר מה שכתבת

אם כי זה נכון. זה מוזר כי קיילי דווקא התחילה כשחקנית. אנחנו מעדיפים לשכוח את זה

התכוונתי שאם מסתכלים תאורטית

ולא משנה כמה היא משחקת גרוע... תאורטית היא שחקנית שניסתה באייטיז להיות זמרת ותראו מה יצא

למעלה