הרעלן והמסרטן "גרפן אוקסיד" לא רק בחיסון ומסכות, גם בטמפונים

את מתגלה יותר ויותר כבהמה. בהתחלה היית סם מגעילה, אבל עובר עלחיך משהו רע, כי את הופכת בלתי נסבלת.
קיבלת היום לחמנייה ושוקו?

תפסיק להטריל במיוחד בנושאים שאין לך שמץ של מושג בהם, רוצה להרחיב את הידע שלך, צא ולמד, אף פעם לא מאוחר לזה.
האוניברסיטאות עושות הקלות למבוגרים, נצל זאת.

The Real Big Joe

Well-known member
קיבלת היום לחמנייה ושוקו?

תפסיק להטריל במיוחד בנושאים שאין לך שמץ של מושג בהם, רוצה להרחיב את הידע שלך, צא ולמד, אף פעם לא מאוחר לזה.
האוניברסיטאות עושות הקלות למבוגרים, נצל זאת.
רק החוצפה שלך עולה על הבורות. את נאד נפוח שמנסה לעשות עצמו יודע משהו. עד היום לא גילית בפוסטים הרדודים של הצטיינות בשום דבר. (אולי מלבד הזנת ילדים).

רק החוצפה שלך עולה על הבורות. את נאד נפוח שמנסה לעשות עצמו יודע משהו. עד היום לא גילית בפוסטים הרדודים של הצטיינות בשום דבר. (אולי מלבד הזנת ילדים).
ברור שלא גילית כי אין לך יכולת הבנה מינימלית, חסר לך מושגי יסוד.
לך, תשלים בגרות ותנסה להתקבל לאוניברסיטה, ע"ס גילך, יש מצב שיאפשרו לך, הם עושים הרבה הקלות למבוגרים במיוחד אם תביא להם אבחון מהמוסד שלך כמוצג בתגובה #54.

מחשבה שניה, עזוב אותך זה גדול עליך, שמת היום את הכובע |טמבל| שקיבלת?

The Real Big Joe

Well-known member
כבר התחלת להתארגן לשינה? יאללה שוקו, צחצוח והיידה למיטה.

תבין, זה שלך יש רגשי נחיתות לא אומר שלכולם יש, זה שאתה מוכה גורל, לא אומר שכולם כאלו.
אם שמת לב, אתה היחיד שמתנהגים (רבים) אליו כאינפנטיל, תבין למה ...
עשית לי את היום. אחרי שנים שמאשימים אותי בהתנשאות, הטענה שלך שאני סובל מרגשי נחיתות, היא כמו משב רוח רענן...
giphy.gif

עשית לי את היום. אחרי שנים שמאשימים אותי בהתנשאות, הטענה שלך שאני סובל מרגשי נחיתות, היא כמו משב רוח רענן...
צפה בקובץ המצורף 59512
התנשאות? צברת כאן מוניטין של טרול |טמבל|, לכן אף אחד לא מרגיש שאתה מתנשא עליו.
במה בדיוק אתה מתנשא בלשאול שאלה של שתי מילים?
ברור שאתה סובל מרגשי נחיתות, כי אתה מרגיש לא שייך, אנשים מדברים גבוה ממה שאתה מסוגל לספוג.

כל כך משפיע עליך אידיוט אחד שמגדף אותי?
יש לך את זה בצורה יותר עילגת?
את בכלל יודעת מה זה טרול? את בכלל יודעת מהו אופי התגובות שמקנה למישהו את התואר ה"נכבד"?
בוודאי שאני יודעת, אתה טרול |טמבל|
תמשיכי לרחרח את אחרויו של 27. חדל אישים אחד, שבכל הודעה שניה נתקע בלי תשובה עניינית הוא הוא זה שמוביל את דעתך. את סמרטוט עוד יותר ממה שחשבתי.
להבדליך, הוא משכיל, עובד בהייטק ולא חי באשפה כמוך בלי חיים, כל היום בתפוז ומה שעושה לו טוב הוא הטרלה.
את נמנית על חבורה פסיכית, שמתכחשת למדע, שמתכחשת לעובדות וחושבת שגסות רוח היא תחליף לעובדות. את בדיחה פתטית.
טוב לדעת, אולי תגיד את זה לבוס שלי שאצלו אני מוערכת מאוד וסתם לידע כללי, ההשכלה האקדמית שלי היא באחד מתחומי המדע, כתבתי מס' מאמרים מקצועיים שהתפרסמו בירחונים מכובדים עם אימפקט פקטור גבוה וגם עיסוקי הוא במקצוע.

מניין לך? כי הוא אמר? רק דבילים חושבים שמה שבעלי ניק מעידים על עצמם הוא מידע שווה התיחסות.
ואת כמובן לא יודעת עלי כלום - באותה מידה.

אז לא היית הפסיכית שאת - היית מתיחסת לתוכן הפוסטים ולא מציירת לך דמויות ביולוגיות מאיוריהן. אבל אפילו מידת ההפשטה הזעירה הזאת גדולהנ על מוח הציפור שעולה מהפוסטים שלך.
וזה בדיוק מה שאני עושה, מסתכלת על תוכן הפוסטים, ראיתי דיונים עמו על מתמטיקה, ראיתי איך ניגש לבעיה מתמטית, ראיתי דיונים עמו על ההייטק, נהנית להתדיין עמו.

אתה מעז לדבר על תוכן הפוסטים שלי, כאשר כל התגובות שלך הן הטרלה של ילד בגן שלא קיבל את השוקו שלו.

ai27

Well-known member
ואתה כנראה שלא. כי האשכול הזה נפתח כדי לדון בהשפעתם הרעה של הטמפונים בגלל הגרפן.
ואתה מאז מרשים אותנו בשפע מידע לא רלוונטי על תרופות.
אני לא אחראי על מה שהצלחת להבין ומה שלא - לגבינושא הדיון. אתה הרי לא חזק בהבנה.
טענת שאין חיסונים ותרופות עם גרפן.
ומסתבר שיש - בדיוק כמו במוצרי הגיינה נשית.

הבאתי בשניהם - באותה מידה,
כדי שהדיון לא יהיה על ניחושים של טרול טיפש.

The Real Big Joe

Well-known member
טענת שאין חיסונים ותרופות עם גרפן.
ואתה טוען שאחרים מתקשיםן בהבנה...
1. אמרתי שבחיסון הקורונה אין גרפן.
2. אמרתי שאני רוצה הוכחה שיש גרפן בטומפונים, גם אם זה מקרה אחר כי אין החדרה לגוף.

אם עדיין לא ברור - תבקש ממישהו שיסביר לך.
הבאתי בשניהם - באותה מידה,
כל השאר לא רלוונטי.
אם תיצור קשר עם מישהו שיסביר לך מה אמרתי לעיל, תשאל אותו גם מה זה "רלוונטי".

ai27

Well-known member
ואתה טוען שאחרים מתקשיםן בהבנה...
1. אמרתי שבחיסון הקורונה אין גרפן.
2. אמרתי שאני רוצה הוכחה שיש גרפן בטומפונים, גם אם זה מקרה אחר כי אין החדרה לגוף.

אם עדיין לא ברור - תבקש ממישהו שיסביר לך.

כל השאר לא רלוונטי.
אם תיצור קשר עם מישהו שיסביר לך מה אמרתי לעיל, תשאל אותו גם מה זה "רלוונטי".
קשקושי טרול טיפש
תנסה להימנע מזה להבא

למעלה