הרעיון של חונה לרגע -

p a l o m a

New member
הרעיון של חונה לרגע -../images/Emo140.gif

שרשור - מי מאמין באמונות תפלות? ובאיזה?????

shkedud

New member
אמא שלי האמינה בכל האמונות הטפלות

שרק אפשר. היא כל היום ירקה ושרקה נגדם. איש אחד אמר: "אני לא מאמין באמונות טפלות כי זה מביא מזל רע!!!" ובמילון כתוב "אמונה טפלה"

p a l o m a

New member
לפי תורת הפנג שוואי צריך לזרוק../images/Emo140.gif

כלי שנשבר. ובכן אני בדרך כלל זורקת כלי שחיכיתי כבר שיישבר וסוף סוף אכן הגיע היום והוא נשבר.. אבל יש לי כלים שאני קשורה אליהם נפשית... מציבה/מציגה אותם "ככה" שרק אני יודעת שהם שבורים....
שונאת לחזור הביתה אחרי שיצאתי כי שכחתי משו... (סימן רע...?) שונאת שקוראים לי בחזרה.. נו, בואי רגע... חתול שחור - לא מזיז לי אוהבת שממיות (שמסתובבות גם בהיכלי מלך כתוב בשיר השירים נדמה לי...) "אומרים" שמביאות מזל לבית...

p a l o m a

New member
אה, כן מוסיפה טפו טפו טפו בכל

הזדמנות.. בפרט כשזה קשור לנכדיי...
וכשהייתי מטיילת אתם בעגלה הייתי קושרת לעגלה סרט אדום...שיהיה...
ואם היו מתחילים להתלהב ברחוב "איזזזזה מתוקייייים" הייתי עושה באצבעות "פייג" (מצליבה את האצבעות) (איש לא ראה.. חהחהחהח... פולניה , לא?..)

shkedud

New member
אה, כן, נזכרתי. יש אצלנו במישפוחה

ביטוי נורא חמוד: "נִישְט אִינ שָעבֶאס גִירֶאט" - שפירושו "לא מדובר בו בשבת". והכוונה: "לא עושים תוכניות בשבת".

cara13

New member
ואני נזכרתי שכשבני התגייס

והביא כל מיני דברים לתפור ולתקן,תמיד היה קטע שתפרתי עם חוט אדום.אמונה טפלה,אבל זה עשה לי טוב לחשוב שעשיתי משהו שאולי ישמור עליו.ו...טפו טפו טפו,הוא גמר את השירות בשלום.

חחחחחחחחחחחחחחחחחח../images/Emo6.gif פלומק'ה

חחחחחחחחחח, כבר כואבים לי שרירי הבטן מרוב הצחוקים היום, זה סימן שהייתה היום התעמלות טובה ומועילה

אנימו

New member
יש לי חשד שקריאות העורב מבשרות רע.

שקספיר כתב על זה ב"יוליוס קיסר" וקרא להן- סימנים רעים - OMENS. תמיד כשאני שומעת אותם אני נרעדת. וחוץ מזה כשזה נוגע לילדים - אני מרחיקה את עין הרע בכל האמצעים.... חוץ מזה - אני די ריאלית ופרגמטית...

p a l o m a

New member
עורבים - זה נכון .. זוכרים את הסיפו

THE RAVEN של אדגר אלן פו (אם איני טועה, אנימו...) איזה מפחיד זה היה.. אכן עורבים עושים רע על הנשמה.. יש אמונה תפלה שהטאואר של לונדון יעמוד על תילו כל זמן שהעורבים מתרוצצים שם על הדשא מסביב... אם יעלמו העורבים יתמוטט הטאואר..

cara13

New member
../images/Emo35.gifמישהו חשב פעם מה מקור

האמונות הטפלות?האם הן קיימות בכל התרבויות?הנה נושא למחקר אנטרופולוגי.

shkedud

New member
הי שולי, אפשר לשאול שאלה בקשר

לסריגה? או שזה רק בפורום של סריגה?

כן אני פה מאז לא עוזבת אותכם ומגיע

בלי נדר למפגש עם לאה וימית לוקחים אותי אז נתראה. מה זה כף כאן רק את לא יודאת מי המבוגר ומי הצעיר.זה נחמד: -D

shkedud

New member
תודה. רוצה לסרוג שכמיה. כמו זו

שמוכרים עכשיו בחנויות ב130 ש"ח. איזה צמר? אילו מסרגות? את יכולה לתת לי הוראות? (אם את מוכנה אולי במסר אישי)

אני לא יודעת לאיזה את מתכוונת

ראית בידיעות אחרונות השבוע למי את רוצה לילדה לך. כתבי לי

p a l o m a

New member
../images/Emo91.gifשולי ושקדוד אני מתחילה לקנא

עדיף שתעברו למסר אישי. אני כאן שוברת לי את הראש וסורגת בלי הוראות.. אז בבקשה מכן - אני מהזה מתוסכלת

בת אל 7

New member
פעם ענין אותי מאד נושא קלפי טארות

ואף רציתי ללמוד..וקניתי ספר. אחרי שהיתי אצל פינצי" גבריאל אתם בטח מכירים אותה וראיתי שכל מה שהיא אמרה...שום דבר לא נהיה חסל סדר. מה שכן היא יכולה לראות את ההוה מצוין ואף לנתח אופי של כל בני המשפחה אך עתיד...נדה ואל תחשבו שטפטפתי לה בקשר להווה הקפדתי מאד לסתום את הפה

למעלה