הרגתן אותי.

Shusho

New member
הרגתן אותי. ../images/Emo110.gif

אני מבטיחה לכן שקצת פחות אייקונים בכותרות להודעות לא יהרגו אתכן! וישימו לב להודעות שלכן גם בלי החמישים אייקונים! אח!
. זה פשוט כואב להסתכל על הפורום לפעמים.
. כפרוני. בכל מקרה-
דולי אחת לשרשור
לכתוב מאיפה הבייס
לשרשר להודעה הראשית.

TEENAGER1

New member
../images/Emo66.gif תפוזטיפש../images/Emo70.gif ../images/Emo46.gif

מכירים את זה שהוא עושה כאילו הוא שולח הודעה, אבל הוא לא
בעעעעעעעעעעע בכל מקרה, הבייס מפינקלנד והיא לתחרות פיות באתר כלשהוא. אשמח לתגובות

KaRiN88

New member
תגובית../images/Emo70.gif../images/Emo41.gif../images/Emo105.gif

שיער- נורא גושי, חסר ברק, החלק האחורי אמור להיות כהה בגלל הצל של הצוואר, לא מצליל על הראש. הייתי ממליצה לך להחליף את הצבע שלו למשהו יותר בהיר כמו אפרפר-לבן או ורדרד.
שמלה- חמודה מאוד! אך לא מצלילה על הגוף והקפלים לא כל כך טובים.
החוט הירוק על הרגל נורא מיותר. לדעתי כדאי לך להוריד אותו. בעיקרון הבעיה של הדולי זה השילוב צבעים. כי הדולי עצמה ממש טובה (חוץ מכמה תיקונים קטנים שאת צריכה לעשות).

אני חושבת כמעט בדיוק KaRiN88 ../images/Emo42.gif

ועוד משהו - מסביב לפה יש לה קטע של וורוד בהיר. אני מבינה שזה ככה הבייס ואת פשוט שינית את הצבע שלו לוורוד אבל לדעתי כדאי לך לשנות את הצבע כי זה נראה לדעתי מאוד מוזר. שיר

TEENAGER1

New member
../images/Emo66.gif --->

אנ'לא יודעת איך לשפר ת'שיער... יעזור לי אם תגידי לי בדיוק מה לעשות ואיך
ואני דווקא אוהבת שיער בורדו
השמלה כן מצלילה על הגוף, תבדקי
ומה לשפר בקפלים? כאילו הצורה, ההצללה, מה צריך לשפר
אני דווקא אוהבת ת'חוט הירוק - "על טעם וריח..." ודבר אחרון-יש לך רעיונות לשילובי צבעים אחרים? כי אני יכולה לשנות... אבל לא יודעת למה... תודה על התגובה! **בכל מקרה אני לא אגיב לך היום כי אני נוסעת עוד מעט, אבל אני מבטיחה שתגובה תגיע באיזשהוא שלב
**

KaRiN88

New member
אממ...

לגבי השיער- קשה לי להסביר.. אני יכולה להדגים לך. ולגבי השמלה- יכול להיות שהיא מצלילה, אבל לא רואים. שילובי צבעים: גוף- תשאירי ככה, נורא אהבתי. שיער- אפרפר-לבן או ורדרד. שמלה-לבן+ורוד או אפור+סגלגל. חוט- בורדו. מה דעתך?

TEENAGER1

New member
../images/Emo66.gif אשמח אם תדגימי לגבי השיער

ולגבי שילוב הצבעים: שיער אני דווקא אוהבת ככה... אבל אני אבדוק איך זה נראה בורוד. שמלה אני חושבת שאני אשנה וחוט-זה אמור להיות כאילו גבעול... לכן זה ירוק

KaRiN88

New member
הנה../images/Emo70.gif

תיקנתי לך את החלק העליון של השיער בצד ימין והצללתי את החלק האחורי בצד ימין (הלמטה, איפה שהכההתי את זה). כשהגדלתי ת'דולי גם שמתי לב שהשמלה נראית לא גמורה (שחכת לעשות את החלק האחורי) אז גם סיימתי לך אותה.

TEENAGER1

New member
../images/Emo66.gif יוווו זה מהמם../images/Emo70.gif ../images/Emo99.gif

אבל אבל אבל... אני לא יודעת איך לעשות ככה
ובקשר לשמלה... זה נראה מוזר מה שעשית... לוידעת
דרך אגב, את ממש חמודה שאת מגיבה לי ככה 100 פעם

KaRiN88

New member
אין מה לדעת לעשות.

זה נורא פשוט. תסתכלי על איך שעשיתי ותנסי לעשות ככה בצד השני. ולגבי השמלה את יכולה למחוק אם לא אהבת... פשוט רציתי להראות לך שלא סיימת אותה ושככה היא נראית שטוחה.

TEENAGER1

New member
../images/Emo66.gif *תיקון*

עזרת לי מאוד
שיניתי צבע בשמלה, שיניתי הצללה בשיער ע"פ הדרכתך (
) ואמממ זהו. אם יש עוד הערות-אשמח לשמוע

Hamster girl

New member
דולי יפה.

עכשיו הלמעלה הרבה יותר טוב אבל הלמטה של השיער ניראה גושי כזה... אני לא ממש יודעת מה אפשר לעשות, סורי.

KaRiN88

New member
למה סתם להתבכיין../images/Emo35.gif../images/Emo6.gif

השיער יצא לך מעולה! והשילוב צבעים של השמלה עדיין לא משהו... תחליפי את האפור כהה למשהו יותר בהיר (תכלת, לבן, אפור בהיר, ורדרד)

TEENAGER1

New member
../images/Emo66.gif אוקיי תודה לכולם

ובמיוחד לקארינה (אני צודקת?
) אני אעשה תיקון נוסף במוצ"ש/יום א' ואז אני גם אגיב לאנשים. שבת שלום!

hello185

New member
תגובה

ממש אהבתי היא מאוד חמודה הערות
שיער
מעולה, טוב שהוספת את הברק, תוסיפי קצת שיער בסוף שוונצים כאלה.
שמלה
חמודה מאוד אבל לא אהבתי תצבעים, ואם כבר יש שם חור כזה תעשי לה פופיק בולט יותר, לדעתי היא תהיה יותר יםה כסטרפלס...
סרט
רעיון נחמד אבל תעבי אותו תעשי שתי שורות לא אחת שיביא לזה קצת נפח.. דולי חמודה מאוד

למעלה