הקורס הכי אהוב

הקורס הכי אהוב ../images/Emo99.gif

איזה קורס אתם הכי אוהבים בלימודים שלכם ולמה דווקא הקורס הזה

בסמסטר הזה

ניהול שיווק שירותים וניהול מזון ומשקאות כי הם אחלה קורסים ואחלה מרצה...

AlterNova

New member
כשחושבים על זה..../images/Emo41.gif

אני אוהבת את הקורס שלי ביהדות- דיני אישות,המרצה שלי מצחיק (גם אם הוא דוס הומופוב). עוד קורס נחמד זה מבוא למדעי המוח, בגלל שהוא עובר מהר והחומר די מעניין אני גם אוהבת את מתמטיקה כללית, לא חס ושלום בגלל שאני אוהבת מתמטיקה (אני שונאת אותה שנאה טהורה) אלא בגלל שהמרצה שלי הוא פרסי נורא וכל השיעור נשמע כמו חיקוי של פארוק עם קטעי חזנות באמצע. אז ממש נחמד לי לבוא ולצחוק.

lollapalooza

New member
כרגע,

"הגל החדש והרגישות החדשה" מאוד מעניין אותי. וזה די קשה לעניין אותי בסמסטר הזה, לצערי.

הכי אוהבים?../images/Emo29.gif

העולם המוסיקלי והקולי
סתם זה פשוט כיף שיעור שלם לשיר שירי ילדים אבל הקורס שבאמת מעניין אותי זה פסיכולוגיה התפתחותית. התפת' הילד מגיל לידה..עדדדדדדדדדד אנחנו לומדים רק את הגיל הרך שזה עד 6 ועוד קצת המרצה שלי מדהימה-גם נחמדה מאד,גם מעבירה טוב (וגם לא נותנת עבודות
)

Lir האחת

New member
../images/Emo13.gif

אישית נהניתי כמעט מכל קורסי הפסיכולוגיה. אבל אם אני צריכה לבחור, הייתי בוחרת בקורס של פסיכולוגיה חברתית. פסיכולוגיה חברתית עוסקת בכיצד אנשים חושבים, מרגישים מתנהגים ביחס לאנשים אחרים וכיצד המחשבות הרגשות וההתנהגויות שלנו מושפעות על ידי אחרים. זה היה קורס מעניין ומרתק. מה גם שמאוד אהבתי את המרצה של הקורס, היא הייתה מאוד חביבה, והעבירה את השיעורים בצורה מאוד מעניינת

Musi© Gi®l

New member
אנטומיה

כי זה מעניין פשוט. אם השאלה הייתה מה הכי שנוא, הרשימה הייתה ממש ארוכה

miss mcmillan

New member
המ

מלימודי סין- סינית מדוברת, למרות שזה קורס שדורש המון צומי, כי המורה שלי היא הסינית הכי מצחיקה בעולם והשיעורים עצמם עוברים באווירה הכי טובה. מיחסים בינ"ל- טרור אירופי וטרור מוסלמי: מבט משווה, כי החומר מאד מעניין, מגוון ואף ביזארי בדרכו, והמרצה מצויינת- פצצת ידע, ובשונה מפצצות-ידע אחרות, גם מצליחה לעניין.

July84

New member
יש לי כמה ../images/Emo13.gif

1. גנטיקה 2. מטחבים למכוסי זרע - נשמע ממש משעמם אבל המרצה פשוט גורם לזה להיות ממש מעניין 3. זואולוגיה של בעלי חוליות

יש כמה למען האמת ../images/Emo13.gif

תסריטאות לקולנוע- כי זה קורס קליל, מה שלגמרי תורם ליום המאוד (מאוד!) ארוך שיש לי להפוך לקצת יותר נסבל מבע קולנועי וקולנוע בן זמננו (קצת מצחיק לזרוק פה שמות של קורסים שממילא לא אומרים הרבה לאנשים שלא לוקחים אותם, אבל שיהיה) בגלל המרצה שאני ממש אוהבת ותרגול במבע קולנועי- שוב, בגלל המתרגל המעולה בכלל, שמתי לב שבהרבה מקרים המרצה עושה לי את הקורס. כשהמרצה מוצלח- אני נהנית גם מהחומר שהוא מעביר. גם אצליכם זה ככה? או שרק החומר הלימודי קובע?

lollapalooza

New member
אהההה

איך שאמרת שהמרצה מעולה, ידעתי שזה הוא. אכן
, וגם אני הייתי בתרגיל שלו. הוא נהדר.

exterior

New member
מודלים ביולוגיים של סכיזופרניה

בבע"ח
למה? כנראה שהמחקר שלי יעסוק בניורופסיכופרמקלוגיה של סכיזופרניה - לגבי תרופות אנטיפסיכוטיות לא טיפוסיות שעוזרות לסימפטומים שליליים וקוגניטיביים...איך חוקרים זאת? על בע"ח כמובן. מרתק

למעלה