הצעות עבודה ומחפשי עבודה

אורום

New member
ואחרון...

Contact me at: [email protected] מנהל/ת חשובונות סוג 3 נסיון בתחום ההיטק ניסיון על מערכת רב מטבעית - חובה, יתרון לידיעת ה-SAP שליטה מלאה ב- excel מוכנות למשרה מלאה + שעות נוספות (כפיפות למנהלת חשבונות ראשית).

יש הרבה.. בפנים..-למטה בתוכן..

בס"ד. מחפשת עבודה או בתור סייעת בגני ילדים- שיש לי ניסיון מזה שעבדתי במיסגרת שירות לאומי בגני ילדים בתור סייעת לגננת,והפעלתי משחקייה בעצמי ביישוב שלי, או במיפעל ייצור- שגם פה יש לי ניסיון- כי עבדתי במיפעל והייתי אחראית אשפתונים לרכב, וגם קצת במכונות שונות. ולמדתי בעיקרון במגמת פקידות - חשבואות- ויש לי יידע במחשב "וורד" בעברית בלבד+ הדפסות והקלדה מהירה,קישוטי דפים ומיסגרות ועוד..., וגם למדתי קורס:"צורפות", ויצאתי בהכשרה, כי לא היה במה עוד להעסיק אותי, והם מההתחלה לא רצו אותי שם- יחס קשה ומשפיל קיבלתי שם, ולכן יצאתי משם רק עם "ידע וניסיון" בתחום הזה, וגם יש לי רשיון שמירה בתוקף. וחשוב לציין שאני לא ניידת - אין לי רכב ורישיון לצערי, ואני דתייה שלא עובדת בשבתות וחגים וימים טובים לבית ישראל. זהו, עם כל זה- לא מצאתי עד עכשיו שום עבודה בפועל ובכלל!!! כולם מפטרים או שלא צריכים עובדים כרגע-(ומתיי כן היצטרכו???), ועוד סיבות - כך זה בכל מקום שהייתי בו עד עכשיו, בכל כפר סבא, בוייצמן ובקניון- ברעננה, ובפ"ת ועוד.. וגם שם לא היו צריכים עובדים!!! לאן אני עוד צריכה ללכת או מה עוד אני צריכה לעשות??- כדי לקבל בסך-הכל עבודה???!!!! אז, אשמח אם תוכלו לעזור לי למצוא עבודה באזור בתחומים האלה- במהירות- זה דחוף לי מאוד- מבחינה כספית וכלכלית למישפחתי ולי עצמי.

בבקשה- תעזרו לי דחוף!!!...

בס"ד. כל הפרטים נימצאים בתוכן ההודעה שם- למעלה- במיכתב שלפני המיכתב הזה.. "שם בפנים.. למטה.. בתוכן.." שם תיקראו את כל הפרטים עליי, שם ובמיכתב הריאשון ששלחתי היום בבוקר. בבקשה, האם מישהו יכול לעזור לי למצוא עבודה בתחומים שציינתי שם - באופן דחוף??? בתודה, חורף אמיתי.

אורום

New member
בבקשה (למרות שלא בכפ"ס)

דרוש/ה סייע/ת לגננת + גננת לגן ילדים ברמת-אביב עם ניסיון. ‪052-503867 ‬
מחפשת עוזרת גננת אחראית ונמרצת למשרה חלקית או מלאה, לעבודה בגן פרטי בתל אביב.עדיפות לסטודנטים/ות לחינוך פלאפון: ‪052-4239163‬

אורום

New member
בבקשה

פקיד/ה לעבודה משרדית בהיקף חצי מישרה 5 י"ע בשבוע. ידע בהפעלת מחשב הכרחי. מגורים באזור עמק חפר יתרון.ניסיון קודם בקלט נתונים חישוביים רצוי. עצמאות ו"ראש גדול" נדרשים. העבודה קבועה ומיידית. דוא"ל: [email protected]

אורום

New member
ועוד אחד

Contact me at: [email protected] דרושה מזכירה למשרה חלקית של ניהול משרד בקיסריה . נדרשים : אנגלית ברמת שפת אם וכן ידע בתוכנות מחשב. ניתן לפנות לטלפון : ‪0523715355‬

אורום

New member
בבקשה-

Contact me at: [email protected] דרוש/ה מזכיר/ה לחצי משרה, במרכז ת"א. המשרה כוללת שירות לקוחות, עבודה מול ספקים, ומזכירות. התחלת עבודה מיידית. ידע בחשבשבת - חובה. שליטה בתוכנות OFFICE. קורות חיים לפקס: ‪03-5237677. ‬ Contact me at: [email protected] יכולת מכירה מוכחת. עמידה ביעדים. המשכורת על בסיס אחוזים פלוס בונוסים. אפשרי למשרה קבועה. העבודה מהבית. גישה לטלפון ולאינטרנט חובה. מתאים מאוד לסטודנטים Contact me at: [email protected] להוצאת ספרים קטנה המתמחה בייצוא דרוש עוזר נמרץ ואינטליגנטי למשרה תובענית ומגוונת בשעות גמישות (כ-2/3 משרה) דרישות התפקיד: שליטה מעולה באנגלית ובעברית בכתב ובעל-פה (שפות נוספות יתרון) ידע וניסיון בניהול משרד

אורום

New member
בבקשה

דרושים עובדים להתקנת מערכות אזעקה לרכב רצוי עם רקע או ידע בחשמל או באלקטרוניקה. לפרטים שי טלפון:‪0522456230‬
למוסד אקדמי בת"א דרושים/ות משגיחים/ות לעבודת השגחה בבחינות. דרישות: ניסיון יתרון, גמישות וזמינות. ניתן לשלוח קו"ח בציון מספר המשרה 177 לדוא"ל [email protected] או להתקשר לטלפון ‪09-8633090‬

sobolina

New member
היי נועה ../images/Emo26.gif

הרצתי חיפוש קצר ברשת - הנה משהו שאולי יכול להועיל לך
יום ב', 9 מאי 2005 Contact me at: [email protected] דרושים סטודנטים /מורים בעלי ניסיון בהדרכה עבור מתן שיעורים פרטיים לסטודנטים / הכנה לבגרות יש לשלוח קורות חיים למייל: [email protected] אני אמשיך לחפש ברשת משהו שאולי יעזור לך ,אך בנוסף אני מחזקת מאוד את דברי נטע - אין ספק שסטודנטים הם עם יותר נח מתלמידים. בנוסף,כדאי לך לברר במכינות הכנה לקראת הפסיכומטרי או השלמת בגרויות באוניברסיטאות. אני אברר בשבילך בבר אילן,נראה מה אני אוכל להעלות בחכתי,אך חשוב מאוד לפנות לרשת ההשכלה הגבוהה
שיהיה
הילה

נועה102

New member
תודה על התגובות

מחמם את הלב לראות שיש אנשים אכפתיים,במיוחד עכשיו ,שאני במצב המייאש הזה. ממש תודה, נועה

dragonflit

New member
בשעת הדחק

את יכולה אולי להיות מזכירה דו-לשונית, יתכן שלפעמים כאשר זקוקים למזכירה ששולטת באנגלית, מוכנים לוותר על נסיון בתחום.בהצלחה מכל ה-

משרדית

New member
הנה אתר שיכול לעזור-

http://www.eteacher.co.il/info/wanted.asp אם תרצי עוד עזרה אישית, תפני אלי במסר או במייל [email protected] מירי= משרדית

o r i t1

New member
להסתכל קדימה

נועה שלום, אני די מבינה אותך, אני רק חושבת כמה חברות וגיסתי שהן מורות ועדיין לא יודעות מה יהיה איתן, מקווה שרק טוב, אך צריך להסתכל קדימה ולהמשיך עם כל הקושי ולכן החלטתי לפנות אלייך. אנחנו קבוצת אנשים מתחומי ההייטק, עסקים, הוראה-מורים/ות, מנחי/ות קבוצות, כלכלה, מחשבים, אדמיניסטרציה ועוד. אנו עוסקים בפיתוח עסקי בינלאומי עם חב' אמריקאית, אשר נמצאת בהקמה והיא מחפשת אנשים נוספים לפיתוח ברמה העסקית , הניהולית וההדרכתית עם האנשים בקבוצה ולא ברמת המוצר. להלן כתובת האתר בו תוכלי לקבל נתונים אודות הפעילות והתכנית העסקית שלנו - www.t-m-systems.com/user/hadas אשמח לענות על כל שאלה שתעלה . בברכה, אורית הדס אג'ל

משרדית

New member
האם את מקבלת השלמת הכנסה? האם..

ביקשת עזרה בלשכת תעסוקה? את נשמעת ממש בהסטריה, וכך לא מחפשים עבודה. קחי נשימה ארוכה,,,,,,,,, ועכשיו, תתחילי מהתחלה. תכיני לך קו"ח מסודרים אם יש לך, תחפשי לעבוד בקייטנות , או בפעוטונים, עוד מעט חופשה ואנשים צריכים מטפלות לילדים ללא בי"ס וגנים אל תלחצי. תחשבי בהגיון. חפשי באופן רציני בגליונות עיתונים בימי שישי תגשי לחב' כ"א, וכמובן ללשכת תעסוקה. תסבירי כאן במה היית מעדיפה לעבוד, אולי אנשים יעזרו לך. אסור להיות לחוצים. עבודה לא מוצאים מהרגע להרגע. חוץ מזה, את יכולה לנסות לעבוד בנקיון בתים, בינתיים, או במלצרות וכד' את צריכה להתלבש בטוב טעם (אם אינך עושה זאת) ותמיד לחייך. לחץ, לא יתן לך כלום כל טוב לך אם את רוצה עזרה אישית בתשלום ממני, פני אלי במסר או במייל [email protected] ביי מירי

משרדית

New member
הנה עוד משהו בשבילך

סדרנים ליום העצמאות/נתניה דרושים כ-200 סדרנים באזור נתניה.גיל 21-120 לתאריך 11/05/2005 בין השעות 18:00-02:00 למחרת בבקר אזור: מרכז הארץ טלפון: 052-2897857 פקס: 050-8272604 איש קשר: שאול דיאגם מנכ"ל שלח קורות חיים 02/05/2005

למעלה