הצעות עבודה ומחפשי עבודה

שלום רב!

ברצוני להתייעץ לגביי שאלה שיש לי ..מקווה שהגעתי למקום הנכון אז ככה אני חיילת בצה"ל (בניגוד למה שכתוב בפרטים שלי זה כמובן סתמי לצורך הסוואה) אז לעינין: אני מחפשת עבודה במשרה חלקית במידה ויאשרו לי אישור עבודה מהצבא רציתי לשמוע ולקבל רעינוות על עבודות או איפה אפשר לחפש ואילו עבודות בכלל ניתן לעבוד אחר הצהריים או בעשות הערב או בסופי שבוע שהן מהבית אפילו..כיוון שאני באה עייפה מהצבא ואין לי כח לעבוד עבודה פיזית ולהתרוצץ כמו למלצר..אז אם יש רעיונות אשמח לשמוע חג שמח ירדן

אורום

New member
הצעות עבודה -SPSS

http://www.spss.com/il/jobs.htm למחלקת הייעוץ והמחקר דרושים: אנשי מחקר Data Mining משרה 10 דרישות התפקיד: אנשי מחקר מנוסים, בעלי ידע מתקדם בסטטיסטיקה יישומית ושיטות מחקר, והכרות טובה עם תוכנות SPSS. הכרות עם אלגוריתמים לכריית מידע – יתרון. סטטיסטיקאים / חוקרים / עוזרי מחקר משרה 11 דרישות התפקיד: ידע אקדמאי בסטטיסטיקה ושיטות מחקר, הכרות טובה עם תוכנות SPSS אנליסטים עסקיים משרה 30 מהות התפקיד: ניתוח נתונים עסקיים והכנת מצגות ודוחות הנהלה, כמענה לבעיות עסקיות מגוונות בתחומי התקשורת, הפיננסים, הביטוח או ההפצה. עבודה על כלי ניתוח מבית SPSS ועבודה מול בסיסי נתונים. דרישות התפקיד: ניסיון בניתוח נתונים עסקיים באמצעות SPSS. ניסיון בעבודה מול מנהלים ומקבלי החלטה (שיווק, מכירות, הפצה, IT וכדומה). יכולות באפיון בעיה עסקית ותרגומה לבעיה אנליטית. המשרות מיועדות לגברים ונשים כאחד. חלק מהמשרות אפשריות במשרה חלקית / לפי שעות ובשעות עבודה גמישות. לכל המשרות נדרש ידע טוב באנגלית. נא לשלוח קורות חיים: בפקס': 03-9222205 או בדוא"ל: [email protected] בציון מספר המשרה הרלוונטית.

שחר 103

New member
במקרה הכי גרוע תרוויחו כסף......

הזדמנות עסקית חד פעמית להרוויח להצליח ולעשות המון כסף לא אתה לא הולך לשהשקיע פה כספים , ולא אתה לא הולך להסתובב ולהטריד אנשים, יש לך ידע בסיסי באנגלית יש לך רצון להצליח וזה נשמע לך מעניין? גלוש אל האתר הבא ותגיד מה דעתך... http://www.shahar50.grouphone.com/Login.aspx נשמע מעניין? רוצה יותר פרטים? חזור אליי למייל [email protected] אם ברצונך להצטרף בJOIN הרשם תחת השם: shahar50 בהצלחה והעיקר היו אנשים טובים.

nirraviv

New member
דרושים אנשי שיווק ומכירות

לסניף חדש של חברת תקשורת מצליחה באזור השרון. דרושים אנשי מכירות לעבודה מדלת לדלת. *שכר גבוה , * אפשרויות קידום למתאימים. קו"ח למייל : [email protected] פרטים בטלפון : 054-5715749. ניר.

רננה26

New member
חדשה בפורום וצריכה עזרה דחופה!!!!

ב"ה שלום לכם, גם אני מובטלת עצובה שמחפשת עבודה בנרות- דרך האינטרנט, עיתונים, חברות, כח אדם ומה לא !!! ומקווה שתוכלו לעזור לי כי אני ממש זקוקה לעזרה!!! הנני מתעתדת לסיים תואר ראשון בבלשנות אנגלית. מזה כמה חודשים הנני עושה כל מאמץ אפשרי למצוא עבודה, אך ללא הצלחה ממשית. לפני כחודשיים נישאתי לעולה חדש מארה"ב. כזוג נשוי עומדים בפנינו כמה וכמה אתגרים ובראשם התאקלמותו של בעלי בארץ. בעלי מתקשה במציאת עבודה מאחר ואינו דובר עברית ולכן הנני חייבת לעבוד אני מעוניינת לעבוד בתפקיד מאתגר אדמיניסטרטיבי או הדרכתי-חינוכי בארגונים/ מוסדות עם אוריינטציה חברתית-קהילתית (הסוכנות היהודית, הגשמה, ג'וינט וכו') או כל ארגון/מוסד חברתי אחר הפועלים למען עולים, בני נוער וסטודנטים. הנני בחורה חרוצה ונמרצת שאינה בוחלת בעבודה קשה. אני בעלת ניסיון רב בכל הקשור לעבודה משרדית וכן ניסיון עבודה רב עם עולים חדשים ומשלחות יהודיות מחו"ל. הנני דוברת אנגלית ברמת שפת אם, בעלת ידע נרחב במחשבים, תקשורת בין-אישית מצויינת ,בעלת כושר ארגון, סבלנית ואדיבה. אם אתם שומעים על כל משרה שיכולה להתאים לתחומים שתיארתי, אשמח אם תשלחו לי מסר או תשרשרו לי הודעה. תודה רבה, רננה

שרון272

New member
מחפשת עבודה

גרה ברחובות מחפשת עבודה בתחומים: פקידה שירות לקוחות טלפנית מוקדנית

מחפש עבודה בי-ם

הי!אני בחור בן 20 אשמח אם תוכלו לעזור לי במציאת עבודה בכל תחום. אני מתמצא קצת בגרפיקה, וגם בכשר ארגון. אבל כל עבודה תתקבל בשמחה תודה.

yarden090

New member
הצעצ עבודה לטובים בשיווק- לדתיים.

לפרויייקט חינוכי דתי דרושים נציגי שיווק כריזמטיים. עבודה משתלמת בשעות הערב. רכב חובה. הפגישות שהולכים אליהם מתואמות מראש ע"י פקידה. 052-8390870

yarden090

New member
הצעת עבודה למתאמת פגישות לפרוייקט ח

לפרוייקט חינוכי בפ"ת דרושה מתאמת פגישות, עבודה משתלמת במשמרות בשעות הערב. עידו 052-8390870

רננה26

New member
חדשה בפורום ומחפשת עבודה בדחיפות!!!

ב"ה שלום לכם, גם אני מובטלת עצובה שמחפשת עבודה בנרות- דרך האינטרנט, עיתונים, חברות, כח אדם ומה לא !!! ומקווה שתוכלו לעזור לי כי אני ממש זקוקה לעזרה!!! הנני מתעתדת לסיים תואר ראשון בבלשנות אנגלית. מזה כמה חודשים הנני עושה כל מאמץ אפשרי למצוא עבודה, אך ללא הצלחה ממשית. לפני כחודשיים נישאתי לעולה חדש מארה"ב. כזוג נשוי עומדים בפנינו כמה וכמה אתגרים ובראשם התאקלמותו של בעלי בארץ. בעלי מתקשה במציאת עבודה מאחר ואינו דובר עברית ולכן הנני חייבת לעבוד אני מעוניינת לעבוד בתפקיד מאתגר אדמיניסטרטיבי או הדרכתי-חינוכי בארגונים/ מוסדות עם אוריינטציה חברתית-קהילתית (הסוכנות היהודית, הגשמה, ג'וינט וכו') או כל ארגון/מוסד חברתי אחר הפועלים למען עולים, בני נוער וסטודנטים. הנני בחורה חרוצה ונמרצת שאינה בוחלת בעבודה קשה. אני בעלת ניסיון רב בכל הקשור לעבודה משרדית וכן ניסיון עבודה רב עם עולים חדשים ומשלחות יהודיות מחו"ל. הנני דוברת אנגלית ברמת שפת אם, בעלת ידע נרחב במחשבים, תקשורת בין-אישית מצויינת ,בעלת כושר ארגון, סבלנית ואדיבה. אם אתם שומעים על כל משרה שיכולה להתאים לתחומים שתיארתי, אשמח אם תשלחו לי מסר או תשרשרו לי הודעה. תודה רבה, רננה

שחר 103

New member
לאנשים שמחפשים עבודה

הזדמנות עסקית חד פעמית להרוויח להצליח ולעשות המון כסף לא אתה לא הולך לשהשקיע פה כספים , ולא אתה לא הולך להסתובב ולהטריד אנשים, יש לך ידע בסיסי באנגלית יש לך רצון להצליח וזה נשמע לך מעניין? גלוש אל האתר הבא ותגיד מה דעתך... http://www.shahar50.grouphone.com/Login.aspx נשמע מעניין? רוצה יותר פרטים? חזור אליי למייל [email protected] אם ברצונך להצטרף בJOIN הרשם תחת השם: shahar50 בהצלחה והעיקר היו אנשים טובים.

ubiagent

New member
סוד ההצלחה: תנו לכסף לעבוד בשבילכם!

רוברט קיואסקי אמר: האנשים העשירים נותנים לכסף לעבוד בשבילם, בעוד ששאר האנשים עובדים כל חייהם קשה למען הכסף.. והכסף לאן הולך? > הוצאות. הוא נהג לכנות את זה: "מלכודת העכבדים" כיון שזו מלכודת שאי אפשר לצאת ממנה, בכל חודש תזרים המזומנים ניראה זהה: עבודה >משכורת > הוצאות, וחוזר חלילה בלי סוף.. איך יוצאים מזה? תנו לכסף לעבוד בשבילכם, פירושו של דבר, הקימו רעיון שיווקי שיכניס לכם כסף מבלי שתצטרכו להיות נוכחים שם (אחרת זו עבודה) אני מניח שכולם מבינים את זה, אם כן למה כולם לא עושים זאת? התשובה היא פשוטה: אין לנו את הכסף הנדרש, מכדי להשקיע במניות, נדל"ן, ועוד. אם כן איך בכל זאת, אפשר להתחיל השקעה ללא השקעה? בעזרת השם מצאתי רעיון השווה לכל נפש, ולכל מעמד. עסק פרטי משלכם אשר לא דורש השקעה כספית (סימלית ביותר) ומכניס לכם כסף מבלי שתהיי נוכחים בו. לכל מי שיש רצון חזק לעשות שינוי בחייו, ומוכן לעשות את השינוי, אשמח לעזור לו בשמחה! (לא דרוש ניסיון/ידע קודם בניהול עסק וכדו') אפשר לקבל פרטים באימייל: [email protected] או: [email protected] מסנג'ר: [email protected] אייסיקיו: 344278698 ואל תשכחו להיות חופשיים! ולא להיות עבדים של הכסף!

משרדית

New member
יריד תעסוקה בטכניון

יש יריד תעסוקה אשר יערך בטכניון ביום רביעי, 18.5.05, בין השעות 15:00 – 10:00 באולמות בית הסטודנט וברחבות מחוץ לבית הסטודנט לשכת דיקן הסטודנטים יחידת התעסוקה המקצועית ואיאסט"א

משרדית

New member
מודעת דרושים כללית

דרושים ניצבים! 15/05 15:36 מעין נושא : דרושים ניצבים! תאריך : 15/05/05 15:36 מחבר/ת : מעין שלום לכולם, שמי מעין ואני מנהלת הפקה של סרט סטודנטים בכיכובם של נטלי עטייה וגילי שושן אנחנו מחפשים נ י צ ב י ם בגילאי 25-50 (תמורת קרדיט) לסצינה שתצולם בת"א בתאריך 23-24.5.05 בשעות הבוקר . לפרטים: מעין- 054-4240479

למעלה